"Астана, Алматы, Шымкент қалаларының және облыстардың әкімдері жанындағы мемлекеттік рәміздер жөніндегі комиссиялар туралы үлгілік ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушы 2022 жылғы 18 қарашадағы № 330 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің м.а. 2026 жылғы 8 шiлдедегi № 329-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 14 шiлдеде № 39295 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Астана, Алматы, Шымкент қалаларының және облыстардың әкімдері жанындағы мемлекеттік рәміздер жөніндегі комиссиялар туралы үлгілік ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушы 2022 жылғы 18 қарашадағы № 330 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30634 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Астана, Алматы, Шымкент қалаларының және облыстардың әкімдері жанындағы мемлекеттік рәміздер жөніндегі комиссиялар туралы үлгілік ережеде:
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасы азаматтары, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында жүрген адамдар Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздеріне құрметпен қарауын қалыптастыру;".
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Архив, құжаттама және кітап ісі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрінің
міндетін атқарушы
К. Искаков

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 18 ноября 2022 года № 330 "Об утверждении типового положения о комиссиях по государственным символам при акимах городов Астаны, Алматы, Шымкента и областей"
Приказ и.о. Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 8 июля 2026 года № 329-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2026 года № 39295
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 18 ноября 2022 года № 330 "Об утверждении типового положения о комиссиях по государственным символам при акимах городов Астаны, Алматы, Шымкента и областей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30634) следующие изменение:
в Типовом положении о комиссиях по государственным символам при акимах городов Астаны, Алматы, Шымкента и областей, утвержденном указанным приказом:
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) формирования у граждан Республики Казахстан, а также лиц, находящихся на территории Республики Казахстан, уважительного отношения к государственным символам Республики Казахстан;".
2. Комитету архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра культуры и информации
Республики Казахстан
К. Искаков