"Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы инжинирингтік компанияның көппәтерлі тұрғын үй немесе жеке тұрғын үйлер кешені құрылысының барысын мониторингілеу нәтижелері туралы есеп нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 339 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 222 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 4 мамырда № 38638 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы инжинирингтік компанияның көппәтерлі тұрғын үй немесе жеке тұрғын үйлер кешені құрылысының барысын мониторингілеу нәтижелері туралы есеп нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 339 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14189 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы инжинирингтік компанияның көппәтерлі тұрғын үй немесе жеке тұрғын үйлер кешені құрылысының барысын мониторингілеу нәтижелері туралы есеп нысанын бекіту туралы есебінің нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрілігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Е. Нагаспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Жасанды интеллект және
цифрлық даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрінің
2026 жылғы 30 сәуірдегі
№ 222 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 28 шілдедегі
№ 339 бұйрығына
қосымша
Әкімшілік деректерді
жинақтауға арналған нысан
Ұсынылады: тұрғын үй құрылысына үлестік қатысуды ұйымдастыру тәсіліне қарамастан жергілікті атқарушы органға (бұдан әрі - ЖАО), сондай-ақ Бірыңғай операторға немесе екінші деңгейдегі банкке (тұрғын үй құрылысына үлестік қатысуды ұйымдастыру тәсіліне байланысты).
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан интернет – ресурсында: equrylys.kz. орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы инжинирингтік компанияның көппәтерлі тұрғын үй немесе жеке тұрғын үйлер кешені құрылысының барысын мониторингілеу нәтижелері туралы есеп.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі): 1-ИКЕ.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20__ жыл _________ ай.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын тұлғалар аясы: техникалық қадағалау функциясын жүзеге асыратын, инжинирингтік қызметті көрсету үшін шарт жасасқан Қазақстан Республикасының заңды тұлғалары.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: ай сайын есепті айдан кейінгі айдың 15-ші күніне дейін беріледі.
ЖСН/БСН
Жинау әдісі: электронды түрде.
Есептің реттік нөмірі: №___;
Жобалау-сметалық құжаттамаға ведомстводан тыс кешенді сараптама қорытындысының нөмірі мен күні
________________________________________________________________
Есепті ұсынуға жауапты тұлға
________________________________________________________________
Жоба бойынша ақпарат:
________________________________________________________________
(объектінің атауы және орналасқан жері)
1-кесте. Жобаға қатысушылар
р/с
Процеске қатысушылар
Ұйымның атауы
Ұйым қызметінің негізі
Шарт бойынша қатысушылардың өзара қарым-қатынасы (нөмірі, күні)
Тегі аты, әкесінің аты (бар болса)
Лауазымы
Байланыс деректері (телефоны, электрондық поштасы)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Тапсырыс беруші (Уәкілетті компания)
2
Бас мердігер
3
Авторлық қадағалау
4
Инжинирингтік компания
5
Бас жобалаушы

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 июля 2016 года № 339 "Об утверждении формы отчета инжиниринговой компании в сфере долевого участия в жилищном строительстве о результатах мониторинга за ходом строительства многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 30 апреля 2026 года № 222. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2026 года № 38638
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 июля 2016 года № 339 "Об утверждении формы отчета инжиниринговой компании в сфере долевого участия в жилищном строительстве о результатах мониторинга за ходом строительства многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14189) следующее изменение:
Форму отчета инжиниринговой компании в сфере долевого участия в жилищном строительстве о результатах мониторинга за ходом строительства многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
Е. Нагаспаев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство искусственного интеллекта
и цифрового развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2026 года № 222
Приложение к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 28 июля 2016 года № 339
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в местный исполнительный орган (далее – МИО) вне зависимости от способа организации долевого участия в жилищном строительстве, а также Единому оператору или в банк второго уровня (в зависимости от способа организации долевого участия в жилищном строительстве).
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: equrylys.kz.
Наименование административной формы: Отчет инжиниринговой компании в сфере долевого участия в жилищном строительстве о результатах мониторинга за ходом строительства многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): 1-ОИК.
Периодичность: ежемесячно.
Отчетный период: _________ месяц 20__ год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: юридические лица Республики Казахстан, заключившие договора на оказание инжиниринговых услуг, осуществляющих функцию технического надзора.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: ежемесячно к 15-му числу месяца, следующего за отчетным месяцем.
ИИН/БИН
Метод сбора: в электронном виде.
Порядковый номер отчета: №______;
Номер и дата заключения комплексной вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации
____________________________________________________________________
Ответственное лицо за предоставление отчета
________________________________________________________________
Информация по проекту:
________________________________________________________________
(наименование и местонахождение объекта)
Таблица 1. Участники проекта
п/п
Участники процесса
Наименование организаций
Основания деятельности организации
Взаимоотношения участников по Договору (номер, дата)
ФИО
Должность
Контактные данные (телефон электронная почта)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Заказчик (Уполномоченная компания)
2
Генеральный подрядчик
3
Авторский надзор
4
Инжиниринговая компания
5
Генеральный проектировщик

2. Орналасқан орны (ахуалдық сызбасы):
3. Жобаның қысқаша сипаттамасы (объектінің құрамы):
1-1 кесте. Жобаның қысқаша сипаттамасы (объектінің құрамы):
Атауы
Өлшем бірлігі
Көрсеткіш
1
2
3
Орналасқан жері жобаның
Орналасқан жері
-
Жер бедері
метр
Жердің тарихы
-
Үйінді топырақ
метр
Жер асты сулары
метр
Қар жамылғысы
кг/м2
Желдің қысымы
кг/м2
Мұздатудың нормативтік тереңдігі
метр
Сейсмикалық бал
балл
Конструктивтік шешімдер
Іргетастар
-
Грильяж
-
Жақтау
-
Жабулар, жабындар
-
Бөгеттер
-
Баспалдақтар
-
Жертөленің сыртқы қабырғалары
-
Пәтераралық қабырғалар
-
Пәтер ішіндегі бөлмелер
-
Сыртқы қабырғаларды оқшаулар
-
1-2 кесте. Жобаның паспорты
Параметрлер
Деректер
1
2
3
1
Тұрғын үй кешенінің атауы
2
Құрылыс мекен-жайы
3
Кадастрлық нөмір
4
Уәкілетті компания
5
Бас мердігер
6
Авторлық қадағалау
7
Инжинирингтік компания
8
ЖАО кепілдігі немесе рұқсаты берілген күн
9
Құрылыс-монтаждау жұмыстарының басталуы
10
Объектіні пайдалануға беру
11
Құрылыстың нормативтік мерзімі
12
Құрылыс-монтаждау жұмыстарының басталғаны туралы хабарлама жіберілген күн
13
Эскиздік жоба (фотосурет)
2-кесте. Жұмыс жобасы бойынша жобаның негізгі техникалық-экономикалық көрсеткіштері
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Көрсеткіш
1
2
3
Тұрғын үйлер саны
дана
Көп пәтерлі тұрғын үйдің немесе жеке тұрғын үйлер кешенінің жайлылық класы
-
Пәтерлерді әрлеу түрі
-
Ғимараттың жауапкершілік деңгейі
-
Ғимараттың отқа төзімділік дәрежесі
-
Пәтерлердегі немесе жеке тұрғын үйлердегі төбелердің биіктігі
метр
Ғимараттардың қабаттылығы
қабат
Ғимараттың құрылыс алаңы
шаршы метр
Ғимараттың жалпы ауданы
шаршы метр
Пәтерлердің немесе жеке тұрғын үйлердің жалпы ауданы
шаршы метр
Коммерциялық үй-жайлардың жалпы ауданы (бар болса)
шаршы метр
Тұрақ орындар саны (бар болса)
дана
Қойма үй-жайлары (болған жағдайда)
дана
Құрылыс көлемі
шаршы метр
Пәтерлердің немесе жеке тұрғын үйлердің саны
дана
Ағымдағы (болжамды) баға деңгейіндегі құрылыстың жалпы сметалық құны
миллион теңге
оның ішінде:
құрылыс-монтаждау жұмыстары
миллион теңге
жабдық
миллион теңге
Өзгелері
миллион теңге
Құрылыстың ұзақтығы
айлар
4. Бастапқы-рұқсат беру құжаттамаларын талдауы:
1) Қолда бар құжаттама мен келісімдер тізбесі: _______________________.
2) Жоқ құжаттамалардың тізбесі: ___________________________________.
3) Бастапқы-рұқсат беру құжаттамасын сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес келтіруге қатысты тәуекелдер мен ұсыныстар көрсетілген, Орындаушының тұжырымдары: ______________________________________________________.
5. Атқарушылық және қабылдау-тапсыру құжаттамасының талдауы:
1) Ұсынылған құжаттаманың тізбесі (қажет болған жағдайда қажетті құжаттардың сканерден өткізілген нұсқасы бар Қосымшаға сілтеме беріледі):
_________________________________________________________________________
_______________________________________________________________;

2. Месторасположение (ситуационная схема):
3. Краткое описание проекта (состав объекта):
Таблица 1-1. Краткое описание проекта (состав объекта):
Наименование
Единица измерения
Показатель
1
2
3
Расположение проекта
Местоположение
-
Рельеф
метр
Предыстория земли
-
Насыпной грунт
метр
Грунтовые воды
метр
Снеговой покров
кг/м2
Напор ветра
кг/м2
Нормативная глубина промерзания
метр
Сейсмичность
балл
Конструктивные решения
Фундаменты
-
Ростверк
-
Каркас
-
Перекрытия, покрытия
-
Перемычки
-
Лестницы
-
Наружные стены подвала
-
Межквартирные стены
-
Перегородки внутриквартирные
-
Утеплитель наружных стен
-
Таблица 1-2. Паспорт проекта
Параметры
Данные
1
2
3
1
Наименование жилого комплекса
2
Адрес строительства
3
Кадастровый номер
4
Уполномоченная компания
5
Генеральный подрядчик
6
Авторский надзор
7
Инжиниринговая компания
8
Дата предоставления гарантии или разрешения МИО
9
Начало строительно-монтажных работ
10
Ввод объекта в эксплуатацию
11
Нормативный срок строительства
12
Дата направления уведомления о начале строительно-монтажных работ
13
Эскизный проект (фотография)
Таблица 2. Основные технико-экономические показатели проекта по рабочему проекту
Наименование показателя
Единица измерения
Показатель
1
2
3
Количество жилых домов
штук
Класс комфортности многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов
-
Вид отделки квартир
-
Уровень ответственности здания
-
Степень огнестойкости здания
-
Высота потолков в квартирах или индивидуальных жилых домах
метр
Этажность зданий
этаж
Площадь застройки здания
квадратный метр
Общая площадь здания
квадратный метр
Общая площадь квартир или индивидуальных жилых домов
квадратный метр
Общая площадь коммерческих помещений (при наличии)
квадратный метр
Количество парковочных мест (при наличии)
штук
Количество кладовых помещений
штук
Строительный объем
квадратный метр
Количество квартир или индивидуальных жилых домов
штук
Общая сметная стоимость строительства в текущем (прогнозном) уровне цен
миллион тенге
в том числе:
строительно-монтажные работы
миллион тенге
оборудование
миллион тенге
Прочие
миллион тенге
Продолжительность строительства
месяцев
4. Анализ исходно-разрешительной документации:
1) Перечень имеющейся документации и согласований: ________________;
2) Перечень отсутствующей документации: __________________________;
3) Выводы Исполнителя с указанием рисков и рекомендаций относительно
приведения исходно-разрешительной документации в соответствии
с законодательством Республики Казахстан в сфере архитектурной,
градостроительной и строительной деятельности: _____________________.
5. Анализ исполнительной и приемо-сдаточной документации:
1) Перечень предоставленной документации (при необходимости сопровождается
ссылкой на Приложение со сканированной версией необходимых документов):
________________________________________________________________
________________________________________________________________;

2) Жетіспейтін қажетті құжаттардың тізбесі, тәуекелдерді көрсететін Орындаушының қорытындылары мен атқарушылық-қабылдау құжаттамасын Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының талаптарына сәйкес келтіру:__________________________________________________________________
________________________________________________________________.
6. Жобалық құжаттаманы талдау:
1) (Жобалаушы ұйымның атауы, шарт нөмірі, шарттың жасалған күні, жобалау жұмыстарын орындаудың жоспарлы мерзімі көрсетіледі), есеп жасалған күні құрылыс-монтаждау жұмыстарын орындау үшін алынған құжаттаманың жиынтықтығы мен жеткіліктілігі көрсетілген құжаттаманы берудің жоспарлы мерзімдерінде жобалауға арналған шарт туралы кіріспе ақпарат:
_______________________________________________________________________________
_________________________________________________________;
2) Жобалық шешімдерге қатысты қабылданған өзгерістер туралы ақпарат, Қазақстан Республикасының нормативтік базасына анықталған сәйкессіздіктер туралы ақпарат, Орындаушының ұсынымдары мен тәуекелдер көрсетілген тұжырымдар:_______________________________________________________________
______________________________________________________________.
7. Құрылыс-монтаждау жұмыстарының орындалу барысы туралы ақпарат
1) Есептік кезеңде орындалған құрылыс-монтаждау жұмыстарының қысқаша сипаттамасы;
2) Жобаның тараулары бойынша жоспарлы және нақты көрсеткіштерге сәйкес құрылыс-монтаждау жұмыстарының орындалуы:
3-кесте. Жобаның тараулары бойынша жоспарлы және нақты көрсеткіштерге сәйкес құрылыс-монтаждау жұмыстарының (бұдан әрі - ҚМЖ) орындалуы
Жобаның бөлімдері
Есепті кезеңге арналған ҚМЖ жоспарыод, %
Есеп беру үшін ҚМЖ фактісіші кезеңі, %
ҚМЖ-ның есеп бойынша ауытқуыжылдық кезең
(+ / -), %
Жоспар үдемелі түрдеоларға, %
Үдемелі фактімен, %
ҚМЖ ауытқуы үдемелі түрдему (+/- ), %
1
2
3
4
5
6
7
Объект бойынша барлығы, оның ішінде:
Конструктивтік шешімдер
Сәулеттік шешімдер
Жылыту және желдету
Су құбыры және кәріз
Электрлік және төмен токты желілер
Лифтілер
Көлік тұрағы
Газбен жабдықтау (болған жағдайда)
Абаттандыру
Алаңішілік желілер
3) Осы есепке 1-қосымшаға сәйкес ағымдағы жағдай бойынша ақпаратқа сілтемелермен жобаны негізгі тарауларға бөле отырып, жұмыс жүргізу сызбасының кестесі және пайыздық суреті және нақты орындалған жұмыстардың тік кестесі.
4) Жұмыстарды жүргізу кестесін ұстану: Жұмыстарды жүргізудің қолданыстағы күнтізбелік кестесіне қосылған жұмыстардың негізгі түрлері мен кезеңдерін орындаудың барысын талдау;
4-кесте. Объекті бойынша артта қалу/озу
Жұмыстың атауы
Жұмыс түрлері бойынша артта қалу (+)/озу (-)
Жұмыс түрлері бойынша артта қалу (-)/озу (+), үдемелі
Жұмыс түрлері бойынша артта қалу/озу себептері
1
2
3
4
Барлығы
Объект бойынша жалпы артта қалу

2) Перечень отсутствующих необходимых документов, выводы Исполнителя
с указанием рисков и рекомендаций относительно приведения исполнительной
и приемо-сдаточной документации в соответствие требованиям действующего
законодательства Республики Казахстан:
________________________________________________________________
________________________________________________________________.
6. Анализ проектной документации:
1) Вводная информация о договоре на проектирование (указание наименования
проектной организации, номера договора, даты заключения договора, планируемый
срок выполнения проектных работ), планируемых сроках выдачи документации
с указанием статуса комплектности и достаточности полученной документации
для выполнения строительно-монтажных работ на дату составления отчета:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________;
2) Информация о принятых изменениях проектных решений, информация
о выявленных несоответствиях нормативной базе Республике Казахстан, выводы
с рекомендациями Исполнителя и указанием рисков: ___________________
_________________________________________________________________.
7. О ходе выполнения строительно-монтажных работ
1) Краткое описание выполненных строительно-монтажных работ за отчетный период;
2) Выполнение строительно-монтажных работ на соответствие плановым
и фактическим показателям по разделам проекта:
Таблица 3. Выполнение строительно-монтажных работ (далее – СМР) на соответствие плановым и фактическим показателям по разделам проекта
Разделы проекта
План СМР за отчетный месяц, %
Факт СМР за отчетный месяц, %
Отклонение СМР за отчетный месяц
(+ / -), %
План с нарастающим, %
Факт с нарастающим, %
Отклонение СМР по нарастающему (+/- ), %
1
2
3
4
5
6
7
Всего по объекту, в том числе:
Конструктивные решения
Архитектурные решения
Отопление и вентиляция
Водопровод и канализация
Электрические и слаботочные сети
Лифты
Паркинг
Газоснабжение (при его наличии)
Благоустройство
Внутриплощадочные сети
3) Графическое и процентное изображение графика производства работ и вертикальный график фактически выполненных работ, с разделением на основные разделы проекта со ссылками на информацию по текущему состоянию, согласно приложению 1 к настоящему отчету.
4) Соблюдение графика производства работ: анализ хода выполнения основных видов работ и этапов, включенных в действующие календарные графики производства работ;
Таблица 4. Отставание/опережение по объекту
Наименование работ
Отставание (+)/опережение (-) по видам работ
Отставание (-)/опережение (+) по видам работ, с нарастающим
Причины отставания/опережения по видам работ
1
2
3
4
Итого
Общее отставание по объекту

1) нақты жұмыстарды орындаумен байланысты кейінгі жұмыстардың артта қалу әсерін және осы артта қалудың құрылыс жобасының түпкілікті мерзіміне әсерін талдау_________________________________________________________
____________________________________________________________________;
2) артта қалуды жоюдың мүмкін болатын тәсілдері бойынша ұсыныстар (бар болған жағдайда __________________________________________________
____________________________________________________________________.

1) анализ влияния отставания выполнения конкретных работ на связанные с ними последующие работы и влияние этого отставания на окончательный срок завершения проекта строительства
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________;
2) предложения по возможным способам устранения отставания (при наличии)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________.

8. Сапаны бақылау бойынша іс-шаралар:
1) Есептік кезеңдегі мердігер жұмысының сапасын бағалауын көрсету: күрделі кемшіліктер мен ақаулар, егер ондай орын алса; анықталған кемшіліктердің туындау себептері және оларды жою бойынша ұсынылған ұсыныстар мен мерзімдер; орындаушы сынақтарының нәтижелері және мердігер сынақтарының нақтылығын бағалау; есептік кезеңде жүргізілген сапаны бағалау бойынша негізгі іс-шаралар (мынадай түрлерін қоса алғанда: кіріс, операциялық және қабылдау).

8. Мероприятия по контролю качества:
1) Указание оценки качества работ подрядчиков в отчетный период: серьезные недостатки и дефекты, если таковые имели место; причины возникновения выявленных дефектов и предложены пути и сроки их устранения; результаты испытаний исполнителя и оценка достоверности испытаний подрядчика; основные мероприятия по контролю качества (включая виды: входной, операционный и приемочный), проведенные в отчетный период.

3.10
Абаттандыру
3.11
Электрмен жабдықтау желілері
3.12
Ішкі инженерлік желілер
Барлығы
Есептік кезең ішінде орындалатын жұмыстардың сапасы туралы тұжырымдар және____________________________________________________
____________________________________________________________________ ұсынымдарын орындалмау тәуекелі салдарларын жою және бұзушылықтарды алдын алу бойынша ұсынымдар.
Мониторингтік есеп күніне жойылмаған ұйғарымдардың тізбесі.
9. Жобаны іске асыру барысында туындайтын негізгі проблемалар
Жобаны іске асыру барысында туындаған және жұмыс сапасының нашарлауына және Объектіні аяқтау мерзімдерінің бұзылуына алып келетін проблемалар мен жағдайлардың тізбесі мен сипаттамасы, сондай-ақ осы проблемаларды (бар болған жағдайда) жою бойынша ұсыныстар___________________________________________________________
____________________________________________________________________;
Жобаны іске асыру барысында туындайтын проблемалар мен жағдайларды жою бойынша ұсыныстар (бар болса)_____________________________________
____________________________________________________________________;
Нәтижелер бойынша қорытындылар алдыңғы кезеңде анықталған кемшіліктерді жою (алдыңғы есепті кезеңдегі есепте келтірілген) _____________
____________________________________________________________________;
6-кесте. Төлемдер сомасы және игеру сомасы
р/с
Шығындар атауы
Жоба бюджеті
Кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алғанға дейінгі төлем
Кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алғанға дейінгі игеру
Есептік кезеңдегі төлем
Кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алған сәттен бастап өспелі қорытындымен төлем жасау
Есептік кезеңдегі игеру
Кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алған сәттен бастап өспелі қорытындымен
игеру
Төлемнің жалпы сомасы
Орындалған жұмыстардың жалпы сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2
Өту сараптамалар
3
Құрылыс-монтаждау жұмыстары және жабдықтар
3.1
"Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 7 сәуірдегі Заңында көзделген аванс
3.2
Өзге де кредиттік қаражаты
3.3
айырбас
4
Авторлық қадағалау
5
Техникалық қадағалау
6
Жобаны басқару
Жоба бойынша барлығы (смета)
7
Өзге де шығыстар
Жоба бойынша барлығы және өзге де шығыстар:
Қорытынды: ақшалай қаражаттың нысаналы пайдаланылуын растау/нысаналы емес пайдаланылуын тіркеу.
7-кесте. Объектіні қаржыландыру көздері бойынша ақпарат
р/с
Қаржыландыру көзі
Ағымдағы есепті айдағы түсімдер, теңгемен
Кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алғаннан бастап түскендердің барлығы (жинақтаушы), теңгемен
1
2
3
4
1
Тартылған қаражат (қарыздар/қаржыландыру)
1.1.
Банктің кредиттік қаражаты
1.2.
Басқа да кредиттік қаражаттар
1.3.
УК-нің меншікті қаражаты, оның ішінде:

3.10
Благоустройство
3.11
Сети электроснабжения
3.12
Внутри-площадочные инженерные сети
Всего
Вывод о качестве выполняемых работ за отчетный период и рекомендации
по устранению и профилактике недопущения нарушений впоследствии, риски
неисполнения рекомендаций _______________________________________
________________________________________________________________.
Перечень предписаний, не устраненных на дату мониторингового отчета.
9. Основные проблемы, возникающие в ходе реализации проекта
Перечень и описание проблем и ситуаций, возникающих по ходу реализации
проекта и ведущих к ухудшению качества работ и срыву сроков завершения
Объекта, а также предложения по устранению этих проблем (при наличии)
________________________________________________________________
________________________________________________________________;
Предложения по устранению проблем и ситуаций, возникающих по ходу
реализации проекта (при наличии) __________________________________;
Выводы по результатам устранения недостатков, установленных в предыдущий
отчетный месяц (приведенных в отчете за предыдущий отчетный месяц)
______________________________________________________________
______________________________________________________________.
Таблица 6. Сумма оплат и сумма освоения
№ п/п
Статья расходов
Бюджет проекта
Оплаты до получения гарантии или разрешения МИО
Освоение до получения гарантии или разрешения МИО
Оплаты за отчетный месяц
Оплаты с нарастающим итогом с момента получения гарантии или разрешения МИО
Освоение за отчетный месяц
Освоение с нарастающим итогом с момента получения гарантии или разрешения МИО
Общая сумма оплат
Общий объем выполненных работ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Разработка проектно-сметной документации
2
Прохождение экспертизы
3
Строительно-монтажные работы и оборудование
3.1
аванс, предусмотренный Законом Республики Казахстан от 7 апреля 2016 года "О долевом участии в жилищном строительстве"
3.2
Иные кредитные средства
3.3
бартер
4
Авторский надзор
5
Технический надзор
6
Управление проектом
Всего по проекту (смета)
7
Иные расходы
Всего по проекту и иные расходы:
Вывод: подтверждение целевого использование/фиксирование не целевого использования денежных средств
Таблица 7. Информация по источникам финансирования объекта
№ п/п
Источник финансирования
Поступления за текущий отчетный месяц, в тенге
Всего поступило с начала получения гарантии или разрешения МИО (накопительно), в тенге
1
2
3
4
1
Привлеченные средства (займы/финансирование)
1.1.
Кредитные средства банка
1.2.
Иные кредитные средства
1.3.
Собственные средства УК, в том числе:

төменде 0,000
……
Жер
Жұмыс кестесі бойынша жоспар
Іс жүзінде орындалды
Артта қалған жұмыстар
Артта қалу
Артта қалуға қатысты ақпарат
Инжинирингтік компанияның әрекеттері
Артта қалуды жою үшін инжинирингтік компания қабылдаған шаралар
Ұсынымдар
Артта қалуды жою үшін инжинирингтік компанияның ұсынымдары
Іс-шаралар жоспары
Бас мердігер қабылдаған шаралар
Тәуекелдер
Жалпы немесе жекелеген жұмыс түрлерінің ықтимал орындалмауы
Тұрғын үй құрылысына үлестік
қатысу саласындағы инжинирингтік
компанияның көппәтерлі тұрғын
үй немесе жеке тұрғын үйлер
кешені құрылысының барысын
мониторингілеу нәтижелері
туралы есебіне
2-қосымша
Үлескерлер бойынша ақпаратты нақтылау
Р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Шарттың нөмірі
Шарттың күні
Пәтер бойынша деректер
Шарттың құны
Есептік айдағы төлемдер
Кепілдік алған сәттен бастап өспелі жиынтығы бар төлемдер
Сату тәсілі
қабат
жалпы алаңы
орын-жайдың нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
2
3
4
5
6
Барлығы:
Тұжырымдама: ____________________________________________
Телефоны ______________________________________________________
Электрондық пошта ______________________________________________________________
Орындаушы___________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
______________________________________________________________
______________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөрге арналған орын (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда) ___________________________________________
Әкімшілік деректерді өтеусіз
негізде жинақтауға
арналған нысанға
қосымша
"Тұрғын үй құрылысына үлестік
қатысу саласындағы инжинирингтік
компанияның көппәтерлі тұрғын үй
немесе жеке тұрғын үйлер кешені
құрылысының барысын
мониторингілеу нәтижелері
туралы есебі"
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинақтауға арналған нысанды толтыру түсіндірмесі "Көппәтерлі тұрғын үй немесе жеке тұрғын үйлер кешені құрылысының барысын мониторингтеу нәтижелері туралы тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы инжинирингтік компанияның есебі" 1-ИКЕ. Мерзімділігі: ай сайын.
1-тарау. "Жобаға қатысушылар" деген 1-кестені толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда "Р/с №" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат реттік нөмірді бұзбайды;
2. 2-бағанда "Процеске қатысушылар" бағанында жоба бойынша қатысушылар көрсетіледі;
3. 3-бағанда "Ұйымның атауы" бағанында жоба бойынша қатысушылардың атауы көрсетіледі;

Ниже отм. 0,000
……
Земляные
План по графику производства работ
Выполнено фактически
Работы, по которым имеются отставания
Отставание
Информация касательно отставания
Действия инжиниринговой компании
Меры, принятые инжиниринговой компании для устранения отставания
Рекомендации
Рекомендации инжиниринговой компании для устранения отставания
План мероприятий
Меры, предпринятые Генподрядчиком
Риски
Возможные невыполнения в целом или отдельных видов работ
Приложение 2
к отчету инжиниринговой
компании в сфере долевого
участия в жилищном
строительстве о результатах
мониторинга за ходом
строительства
многоквартирного жилого дома
или комплекса индивидуальных
жилых домов
Детализация информации по дольщикам
№ п/п
фамилия, Имя, отчество (при наличии)
Номер договора
Дата договора
Данные по квартире
Стоимость договора
Оплаты в отчетном месяце
Оплаты с нарастающим итогом с момента получения гарантии
Способ продаж
Этаж
Общая площадь
Номер помещения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
2
3
4
5
6
Всего:
Вывод: ____________________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель___________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________________________________
______________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного
предпринимательства) ___________________________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Отчет инжиниринговой
компании в сфере долевого
участия в жилищном
строительстве о результатах
мониторинга за ходом
строительства
многоквартирного
жилого дома или комплекса
индивидуальных жилых домов"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Отчет инжиниринговой компании в сфере долевого участия в жилищном строительстве о результатах мониторинга за ходом строительства многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов" 1-ОИК. Периодичность: ежемесячно.
Глава 1. Пояснение по заполнению таблицы 1 "Участники проекта"
1. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
2. в графе 2 "Участники процесса" указываются участники по проекту;
3. в графе 3 "Наименование организаций" указываются наименования участников по проекту;

4. 4-бағанда "Ұйымның негізгі қызметі" бағанында олардың негізінде қызмет жүзеге асырылатын нормативтік құжаттар көрсетіледі (мысалы: инжинирингтік компания – аккредиттеу туралы аттестат, бас мердігер – мемлекеттік лицензия);
5. 5-бағанда "Шарт бойынша қатысушылардың іс-қимылы (нөмірі, күні)" бағанында шарттың нөмірі мен күні көрсетіледі;
6. 6-бағанда "Аты-жөні" бағанында жобаға қатысушылар атынан жауапты тұлғаның аты-жөні (бар болған жағдайда) көрсетіледі;
7. 7-бағанда "Лауазым" бағанында жобаға қатысушылар атынан жауапты тұлғаның лауазымы көрсетіледі;
8. 8-бағанда "Байланыс деректері (телефон, электронды пошта)" бағанында жобаға қатысушылардың байланыс деректері көрсетіледі.
"Орналасқан орны (ахуалдық сызбасы)" деген 1-кестенің 2-тармағын толтыру бойынша түсіндірме
9. Қала картасындағы құрылыс объектісінің ахуалдық орналасу схемасы немесе құрылыс нүктелерінің схеме-жоспарының орналасуы көрсетіледі.
"Жобаның қысқаша сипаттамасы (объектінің құрамы)" деген 1-кестенің 3-тармағын толтыру бойынша түсіндірме
10. Сәулеттік-жоспарлау шешімдері, конструктивтік шешімдер, инженерлік қамтамасыз ету бойынша ақпарат көрсетіледі.
1-1-тарау. "Жобаның қысқаша сипаттамасы (объектінің құрамы)" деген 1-1 кестені толтыру бойынша түсіндірме
11. "Атауы" 1-бағанында жобаның орналасқан жері және оның параметрлері, сондай-ақ конструктивтік шешімдердің тізімі көрсетіледі;
12. "Өлшем бірлігі" деген 2-бағанда әрбір параметрдің өлшемдері көрсетіледі;
13. "Көрсеткіш" 3-бағанында әрбір параметрдің көрсеткіштері көрсетіледі;
1-2-тарау. "Жоба паспорты" 1-2-кестені толтыру бойынша түсіндірме
14. "р/с №" 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі. Кейінгі ақпарат нөмірлеуді ретімен үзбейді;
15. "Параметрлер" деген 2-бағанда жобаның параметрлері көрсетіледі;
16. "Деректер" 3-бағанында жоба бойынша деректер көрсетіледі;
2-тарау. "Жұмыс жобасы бойынша жобаның негізгі техникалық-экономикалық көрсеткіштер" деген 2-кестені толтыру бойынша түсіндірме
17. 1-бағанда "Көрсеткіштің атауы" бағанында жоба бойынша техника-экономикалық көрсеткіштерінің атауы көрсетіледі;
18. 2-бағанда "Өлшем бірлігі" бағанында жоба бойынша техника-экономикалық өлшем бірліктері көрсетіледі;
19. 3-бағанда "Көрсеткіш" бағанында жоба бойынша техника-экономикалық көрсеткіштер көрсетіледі.
3-тарау. "Жобаның тараулары бойынша жоспарлы және нақты көрсеткіштерге сәйкес құрылыс-монтаждау жұмыстарының орындалуы" деген 3-кестені толтыру бойынша түсіндірме
20. 1-бағанда "Жобаның тараулары" бағанында құрылыс-монтаждау жұмыстарының түрлері көрсетіледі;
21. 2-бағанда "Есепті айдағы ҚМЖ жоспары, %" бағанында есептік айдағы құрылыс-монтаждау жұмыстарын орындау жоспары көрсетіледі;

4. в графе 4 "Основания деятельности организации" указываются нормативные документы, на основании которых осуществляется деятельность (пример: инжиниринговая компания – аттестат об аккредитации, генеральный подрядчик – государственная лицензия);
5. в графе 5 "Взаимоотношения участников по Договору (номер, дата" указываются номера и даты заключения договоров;
6. в графе 6 "ФИО" указываются фамилия, имя, отчество (при наличии) ответственного лица от участников проекта;
7. в графе 7 "Должность" указывается должность ответственного лица от участников проекта;
8. в графе 8 "Контактные данные (телефон электронная почта)" указывается контактные данные участников проекта.
Пояснение по заполнению пункта 2 таблицы 1 "Месторасположение (ситуационная схема)"
9. Ситуационная схема месторасположения объекта строительства на карте города или план-схема расположения пятен застройки.
Пояснение по заполнению пункта 3 таблицы 1 "Краткое описание проекта (состав объекта"
10. Указываются архитектурно-планировочные решения, конструктивные решения, информация по инженерному обеспечению.
Глава 1-1. Пояснение по заполнению таблицы 1-1 "Краткое описание проекта (состав объекта)"
11. в графе 1 "Наименование" указывается расположение проекта и его параметры, а также список конструктивных решений;
12. в графе 2 "Единица измерения" указываются измерения каждого параметра;
13. в графе 3 "Показатель" указываются показатели каждого параметра;
Глава 1-2. Пояснение по заполнению таблицы 1-2 "Паспорт проекта"
14. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
15. в графе 2 "Параметры" указываются параметры проекта;
16. в графе 3 "Данные" указываются Данные по проекту;
Глава 2. Пояснение по заполнению таблицы 2 "Основные технико-экономические показатели проекта по рабочему проекту"
17. в графе 1 "Наименование показателя" указываются наименования технико-экономических показателей по проекту;
18. в графе 2 "Единица измерения" указываются единицы измерения технико-экономических показателей по проекту;
19. в графе 3 "Показатель" указываются технико-экономические показатели по проекту.
Глава 3. Пояснение по заполнению таблицы 3 "Выполнение строительно-монтажных работ на соответствие плановым и фактическим показателям по разделам проекта"
20. в графе 1 "Разделы проекта" указываются виды строительно-монтажных работ;
21. в графе 2 "План СМР за отчетный месяц, %" указывается план выполнения строительно-монтажных работ в отчетном месяце;

22. 3-бағанда "Есепті айдағы ҚМЖ фактісі, %" бағанында есептік айдағы құрылыс-монтаждау жұмыстарын нақты орындау көрсетіледі;
23. 4-бағанда "Есепті айдағы ҚМЖ ауытқуы (+/-), %" бағанында есептік айдағы құрылыс-монтаждау жұмыстарын орындау жоспарындағы ауытқу көрсетіледі;
24. 5-бағанда "Үдемелі жоспары, %" бағанында (есепті айдың жоспарын қоса алғанда) өсу қарқынымен құрылыс-монтаждау жұмыстарын орындау жоспары көрсетіледі;
25. 6-бағанда "Үдемелі фактісі, %" бағанында құрылыс-монтаждау жұмыстарының нақты орындалуы (есепті айдың нақты жұмыстарын қоса алғанда) көрсетіледі;
26. 7-бағанда "ҚМЖ өсім бойынша ауытқу (+/-), %" бағанында өсім қорытындысымен құрылыс-монтаждау жұмыстарын орындау жоспарынан ауытқу (есепті айдың жоспары мен нақты орындалған жұмыстарын қоса алғанда) көрсетіледі.
4-тарау. "Объекті бойынша артта қалу/озу" деген 4-кестені толтыру бойынша түсіндірме
27. 1-бағанда "Жұмыстардың атауы" бағанында құрылыс-монтаждау жұмыстарының түрі көрсетіледі;
28. 2-бағанда "Жұмыстың түрлері бойынша артта қалу (+)/озу (-)" бағанында шарттан артта қалудың мерзімдері, күндері көрсетіледі;
29. 3-бағанда "өсіммен жұмыс түрлері бойынша артта қалу (-)/озу ( + )" бағанында өспелі қорытындымен шарттық (жоспарлы) мерзімдерден ауытқу көрсетіледі;
30. 4-бағанда "Жұмыстың түрлері бойынша артта қалу/озу" бағанында артта қалудың немесе озудың себептері көрсетіледі.
5-тарау. "Ескертулер статистикасы (саны)" деген 5-кестені толтыру бойынша түсіндірме
31. 1-бағанда "Р/с №" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат реттік нөмірді бұзбайды;
32. 2-бағанда "Ескертулер" бағанында тараулардың атауы көрсетіледі;
33. 3-бағанда "Құрылыс кезіңде анықталған қорытындылар" бағанында құрылыстың барлық кезеңіндегі жобалар бойынша берілген ескертулердің жалпы саны көрсетіледі;
34. 4-бағанда "Құрылыс кезеңіндегі жойылғандар жиыны" бағанында құрылыстың барлық кезеңіндегі жобалар бойынша жойылған ескертулердің жалпы саны көрсетіледі;
35. 5-бағанда "Анықталды" бағанында құрылыстың барлық кезеңіндегі жобалар бойынша берілген ескертулердің жалпы саны көрсетіледі;
36. 6-бағанда "Жойылғандар" бағанында құрылыстың барлық кезеңіндегі жобалар бойынша жойылған ескертулердің жалпы саны көрсетіледі;
37. 7-бағанда "Ағымдағы күні жойылғандардың жиыны" бағанында құрылыстың барлық кезеңіндегі жобалар бойынша жойылған ескертулердің жалпы саны көрсетіледі.
6-тарау, "Төлем сомасы мен игеру сомасы" деген 6-кестені толтыру бойынша түсіндірме
38. 1-бағанда "Р/с №" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат реттік нөмірді бұзбайды;

22. в графе 3 "Факт СМР за отчетный месяц, %" указывается фактическое выполнение строительно-монтажных работ в отчетном месяце;
23. в графе 4 "Отклонение, СМР за отчетный месяц (+/-), %" указывается отклонение от плана выполнения строительно-монтажных работ в отчетном месяце;
24. в графе 5 "План с нарастающим в %" указывается план выполнения строительно-монтажных работ с нарастающим (включая план отчетного месяца);
25. в графе 6 "Факт с нарастающим в %" указывается фактическое выполнение строительно-монтажных работ (включая фактические работы отчетного месяца);
26. в графе 7 "Отклонение СМР по нарастающему (+/-), %" отклонение от плана выполнения строительно-монтажных работ с нарастающим итогом (включая план и фактические выполненные работы отчетного месяца).
Глава 4. Пояснение по заполнению таблицы 4 "Отставание/опережение по объекту"
27. в графе 1 "Наименование работ" указываются виды строительно-монтажных работ;
28. в графе 2 "Отставание (+)/опережение (-) по видам работ" указывается отклонение от договорных (плановых) сроков, в днях;
29. в графе 3 "Отставание (-)/опережение (+) по видам работ, с нарастающим" указывается отклонение от договорных (плановых) сроков с нарастающим итогом, в днях;
30. в графе 4 "Причины отставания/опережения по видам работ" указываются причины возникновения отставания или опережения.
Глава 5. Пояснение по заполнению таблицы 5 "Статистика (количество) замечаний"
31. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
32. в графе 2 "Замечания" указываются названия разделов;
33. в графе 3 "Итого выявлено за период строительства" указывается общее количество выданных замечании по проекту за весь период строительства;
34. в графе 4 "Итого устранено за период строительства" указывается общее количество устраненных замечании по проекту за весь период строительства;
35. в графе 5 "Выявлено" указывается общее количество выданных замечании по проекту за отчетный период;
36. в графе 6 "Устранено" указывается общее количество устраненных замечании по проекту за отчетный период;
37. в графе 7 "Итого не устранено на текущую дату" указывается общее количество не устраненных замечании по проекту за весь период строительства.
Глава 6. Пояснение по заполнению таблицы 6 "Сумма оплат и сумма освоения"
38. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;

39. 2-бағанда "Шығындар атауы" бағанында жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуді, сараптамадан өтуді, құрылыс-монтаждау жұмыстары мен жабдықтарды, авторлық және техникалық қадағалауды, жобаны басқаруды, сондай-ақ өзге де шығыстарды қоса алғанда, жоба бойынша шығындардың атаулары көрсетіледі.
40. 3-бағанда "Жобаның бюджеті" бағанында:
Жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау және сараптамадан өту – жиынтық сметалық есептеуге сәйкес жоспарланған шығындардың сомасын көрсету қажет;
Құрылыс-монтаждау жұмыстары мен жабдықтар: оның ішінде "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабында көзделген алдын ала төлем - құрылыс-монтаждау жұмыстары жоспарланған және келтірілген шығындарының сомасын көрсету қажет;
Авторлық қадағалау – авторлық қадағалау бойынша жоспарланған шығындардың сомасын көрсету қажет;
Техникалық қадағалау – техникалық қадағалау бойынша жоспарланған шығындардың сомасын көрсету қажет;
Өзге де шығындар – жарнама, басқарушы персоналды ұстау, коммуналдық қызметтер, телекоммуникациялық қызметтер, кеңсені жалға алумен байланысты шығындар, сапаны бақылау бойынша техникалық паспортты дайындау шығындары, зертханалық сынақтар, бюджетке төленетін салықтар мен өзге де міндетті төлемдерді төлеу, Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорындағы міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жарнасы, жобалық құнынан кемінде бес пайызға артық болатын бөлістегі банктік қарызға қызмет көрсету бойынша банктік шоттар мен сыйақылар бойынша комиссияларды төлеу бойынша жоспарланатын және келтірілген шығындардың қажетті сомасын көрсету қажет;
Барлығы - алдыңғы бес тармақтың сомасы;
41. 4-бағанда "Кепілдік алғанға дейінгі төлемдер немесе ЖАО рұқсаты" бағанында кепілдік алғанға немесе ЖАО рұқсатына дейінгі нақты келтірілген шығындар көрсетіледі;
42. 5-бағанда "Кепілдік немесе ЖАО рұқсатын алғанға дейінгі игеру" бағанында кепілдік немесе ЖАО рұқсатын алғанға дейін құрылыс басталғаннан бастап қол қойылған орындалған жұмыс актілері бойынша сома көрсетіледі;
43. 6-бағанда "Есептік айдағы төлем" бағанында екінші деңгейдегі банктердің үзінді көшірмелеріне сәйкес есептік кезеңде нақты келтірілген шығындар көрсетіледі;
44. 7-бағанда "Кепілдік немесе ЖАО рұқсатын алған сәттен бастап өспелі қорытындысы көрсетілген түсімдер" бағанында екінші деңгейдегі банктердің үзінді көшірмелеріне сәйкес есептік кезеңді қоса алғандағы құрылыс басталған сәттен бастап нақты келтірілген шығындардың көрсетіледі;
45. 8-бағанда "Есептік айдағы игеру" бағанында есептік кезеңде орындалған жұмыстар актісіне қол қойылған сома көрсетіледі;

39. в графе 2 "Статья расходов" указываются статьи затрат по проекту, включая разработку проектно-сметной документации, прохождение экспертизы, строительно-монтажные работы и оборудование, авторский и технический надзор, управление проектом, а также иные расходы.
40. в графе 3 "Бюджет проекта":
Разработка проектно-сметной документации и прохождение экспертизы - необходимо указать сумму планируемых затрат согласно сводному сметному расчету;
Строительно-монтажные работы и оборудование: в том числе аванс, предусмотренный статьей 36 Закона Республики Казахстан "О долевом участии в жилищном строительстве" - необходимо указать сумму планируемых и понесенных расходов на строительно-монтажные работы.
Авторский надзор – необходимо указать сумму планируемых затрат по авторскому надзору;
Технический надзор – необходимо указать сумму планируемых затрат по техническому надзору;
Иные расходы – необходимо указать сумму планируемых и понесенных расходов по рекламе, содержанию управленческого персонала, коммунальным услугам, телекоммуникационным услугам, затраты, связанные с арендой офиса, расходы на изготовление технических паспортов по контролю качества, лабораторные испытания, уплату налогов и других обязательных платежей в бюджет, выплаты обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов, взносов на обязательное социальное медицинское страхование в Фонд социального медицинского страхования, оплату комиссии по банковским счетам и вознаграждения по обслуживанию банковского займа в размере не более пяти процентов от проектной стоимости;
Всего - сумма пяти предыдущих пунктов;
41. в графе 4 "Оплаты до получения гарантии или разрешения МИО" указывается факт понесенных расходов до получения гарантии или разрешения МИО;
42. в графе 5 "Освоение до получения гарантии или разрешения МИО" указывается сумма по подписанным актам выполненных работ с начала строительства до получения гарантии или разрешения МИО;
43. в графе 6 "Оплаты за отчетный месяц" указывается факт понесенных расходов в отчетном периоде в соответствии с выписками со счета банка второго уровня;
44. в графе 7 "Оплаты с нарастающим итогом с момента получения гарантии или разрешения МИО" указывается факт понесенных расходов с момента начала строительства включая отчетный период в соответствии с выписками со счета банка второго уровня;
45. в графе 8 "Освоение за отчетный месяц" - указывается сумма по подписанным актам выполненных работ в отчетном периоде;

46. 9-бағанда "Кепілдік немесе ЖАО рұқсатын алған сәттен бастап өспелі қорытындысы көрсетілген игеру" бағанында құрылыс басталғаннан бастап қол қойылған орындалған жұмыстар актісіндегі және өзге де растаушы құжаттардың сомасы көрсетіледі.
47. 10-бағанда "Төлемдердің жалпы сомасы" бағанында кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алғанға дейін жүргізілген төлемдердің және есепті айдың соңындағы жағдай бойынша кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алған сәттен бастап жүргізілген төлемдердің сомасы ретінде есептелген шығыстардың нақты бабы бойынша жүргізілген барлық төлемдердің жиынтық сомасы көрсетіледі.
48. 11-бағанда "Орындалған жұмыстардың жалпы көлемі" бағанында кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алғанға дейін игерудің және есепті айдың соңындағы жағдай бойынша кепілдікті немесе ЖАО рұқсатын алған сәттен бастап игерудің сомасы ретінде есептелген игерудің жиынтық көлемі (орындалған жұмыстардың актілерімен расталған) көрсетіледі.
7-тарау. "Обьектіні қаржыландыру көздері бойынша ақпарат" деген 7-кестені толтыру бойынша түсіндірме
49. 1-бағанда "Р/с №" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат реттік нөмірді бұзбайды;
50. 2-бағанда "Қаржыландыру көзі" - Қаржыландыру көзінің атауы көрсетіледі;
51. 3-бағанда "Ағымдағы есептік айдағы түсімдер, теңгемен" бағанында – есептік кезеңдегі қаржы түсімдері көрсетіледі;
52. 4-бағанда "Барлығы кепілдіктер немесе ЖАО рұқсатын (жинақтаушы) алғаннан бастап теңгемен келіп түсті" - Кепілдік алған сәттен бастап өспелі қорытындысы көрсетілген қаржы түсімдері көрсетіледі.
7-1 тарау. "Объект алаңдарын сату жөніндегі ақпарат" деген 7-кестенің қосымшасын толтыру бойынша түсіндірме
53. 1- бағанда "р/с №" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат реттік нөмірді бұзбайды;
54. 2-бағанда "ҮҚШ бойынша деректер" бағанында өткізу объектілерінің (пәтерлер, жеке тұрғын үйлер, тұрғын емес үй-жайлар, тұрақ орындары, қоймалар) атаулары көрсетіледі;
55. 3-бағанда "Пәтерлер саны" бағанында құрылыс басталғаннан бастап іске асырылған ҮҚШ саны көрсетіледі;
56. 4-бағанда "Пәтерлер сатылды" бағанында құрылыс басталғаннан бастап іске асырылған ҮҚШ жалпы ауданы көрсетіледі;
57. 5-бағанда "ҮҚШ құны, теңге" бағанында құрылыс басталғаннан бастап іске асырылған ҮҚШ жалпы құны теңгемен көрсетіледі;
58. 6-бағанда "Төленген, теңге" бағанында объектілерді сатудан түскен ақша қаражатының сомасы теңгемен көрсетіледі.
"Талдау" деген 7-кестенің қосымшасын толтыру бойынша түсіндірме
60. 1-бағанда "р/с №" бағанында реті бойынша нөмірі көрсетіледі. Кейінгі ақпарат нөмірлеуді ретімен үзбейді;

46. в графе 9 "Освоение с нарастающим итогом с момента получения гарантии или разрешения МИО" - указывается сумма по подписанным актам выполненных работ с начала строительства, и иных подтверждающих документов.
47. в графе 10 "Общая сумма оплат" указывается итоговая сумма всех произведенных платежей по конкретной статье расходов, рассчитанная как сумма оплат, произведенных до получения гарантии или разрешения МИО и оплат, произведенных с момента получения гарантии или разрешения МИО по состоянию на конец отчетного месяца.
48. в графе 11 "Общий объем выполненных работ" указывается суммарный объем освоения (подтвержденный актами выполненных работ), рассчитанный как сумма освоения до получения гарантии или разрешения МИО и освоения с момента получения гарантии или разрешения МИО по состоянию на конец отчетного месяца.
Глава 7. Пояснение по заполнению таблицы 7 "Информация по источникам финансирования объекта"
49. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
50. в графе 2 "Источник финансирования" указываются источники финансирования (Заемные средства: Банк, Застройщик, прочие);
51. в графе 3 "Поступления за текущий отчетный месяц, в тенге" - указывается сумма поступлении денежных средств в отчетном периоде;
52. в графе 4 "Всего поступило с начала получения гарантий или разрешения МИО (накопительно), в тенге" - указываются поступления денежных средств с нарастающим итогом с момента получения гарантии.
Глава 7-1. Пояснение по заполнению Приложения к таблице 7 "Информация по продажам площадей объекта"
53. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
54. в графе 2 "Данные по ДДУ" указываются наименования объектов реализации (квартиры, индивидуальные жилые дома, нежилые помещения, парковочные места, кладовки);
55. в графе 3 "Количество квартир" - указывается количество ДДУ, реализованных с начала строительства;
56. в графе 4 "Продано квартир" - указывается количество проданных ДДУ;
57. в графе 5 "Площадь, м2" - указываются общая площадь ДДУ, реализованных с начала строительства;
58. в графе 6 "Стоимость ДДУ, тенге" - указываются общая стоимость ДДУ объектов, реализованных с начала строительства в тенге;
59. в графе 7 "Оплачено, тенге" - указываются сумма денежных средств, поступивших от реализации объектов в тенге.
Пояснение по заполнению Приложения к таблице 7 "Анализ"
60. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;

61. 2-бағанда "ҮҚШ" бағанында сату объектілерінің санаттары көрсетіледі: пәтерлер, коммерциялық үй-жайлар, автотұрақтар, қоймалар;
62. 3-бағанда "Барлығы, Саны" бағанында сатылған ҮҚШ саны көрсетіледі;
63. 4-бағанда "Отбасы Банкі" бағанында - Отбасы банкі арқылы өткізілген ҮҚШ саны көрсетіледі;
64. 5-бағанда "ЕДБ" бағанында - ЕДБ арқылы өткізілген ҮҚШ саны көрсетіледі;
65. 6-бағанда "Тікелей сату" бағанында - тікелей сату арқылы өткізілген ҮҚШ саны көрсетіледі;
66. 7-бағанда "Бартер" бағанында - бартер бойынша өткізілген ҮҚШ саны көрсетіледі;
67. 8-бағанда "Бөліп төлеу" деген бағанда - бөліп төлеуге өткізілген КДҚ саны көрсетіледі.
"Қорытындылар" деген 7-кестенің қосымшасын толтыру бойынша түсіндірме
68. 1-бағанда "р/с №" бағанында реті бойынша нөмірі көрсетіледі. Кейінгі ақпарат нөмірлеуді ретімен үзбейді;
69. 2-бағанда "Қорытынды" бағанында сату түрлері бойынша ҮҚШ қорытындылары көрсетіледі;
70. 3-бағанда "Себеп" бағанында - іске асырылған ҮҚШ бойынша себептер көрсетіледі.
8-тарау. "Шарттарды талдау" деген 8-кестені толтыру бойынша түсіндірме
71. 1-бағанда "р/с №" бағанында реті бойынша нөмірі көрсетіледі. Кейінгі ақпарат нөмірлеуді ретімен үзбейді;
72. 2-бағанда "Шарттардың атауы" бағанында:
Бас мердігерлік шарт - объект бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарының барлық кешенін орындауға арналған негізгі шарт;
Материалдарды жеткізу шарттары және жабдықты жалға алу шарттары - объектіні құрылыс ресурстарымен, жабдықтармен және мамандандырылған техникамен қамтамасыз етуге арналған шарттар;
Авторлық қадағалау қызметтерін көрсету шарты - сәулет-жоспарлау шешімдерінің сақталуын бақылауды жүзеге асыру үшін жобалық құжаттаманы әзірлеушімен шарт;
Тәуелсіз бағалау компаниясы - активтердің, кепілге қойылған мүліктің нарықтық құнын бағалауға немесе орындалған жұмыстардың құнын растауға арналған шарттар;
Инжинирингтік қызметтер көрсету шарты - жобаны мониторингілеу және сүйемелдеу бойынша қызметтер көрсетуге арналған кешенді шарт;
Техникалық қадағалау қызметтерін көрсету шарты - құрылыс жұмыстарының сапасын, құнын және орындалу мерзімін қадағалауға арналған шарт;
Жобаларды басқару қызметтерін көрсетуге арналған шарт - құрылысқа қатысушыларды жалпы басқаруды және үйлестіруді жүзеге асыратын ұйыммен шарт;
73. 3-бағанда "Шарт бойынша құны" бағаны жолында: Бас мердігерлік шартында, Авторлық қадағалау қызметін көрсету шартында, Техникалық қадағалау қызметін көрсету шартында, Материалдарды жеткізу шартында, Техниканы жалға алу шартында шарттарда көрсетілген қызметтердің құнын көрсету қажет;
74. 4-бағанда "Жобалау-сметалық құжаттама бойынша құны" бағаны жолында: Бас мердігерлік шартында, Авторлық қадағалау қызметін көрсету шартында, Техникалық қадағалау қызметін көрсету шартында, Материалдарды жеткізу шартында, Техниканы жалға алу шартында жобалау-сметалық құжаттамада көрсетілген қызметтердің құнын көрсету қажет;

61. в графе 2 "ДДУ" указываются категории объектов реализации: квартиры, коммерческие помещения, парковочные места, кладовки
62. в графе 3 "Всего, Количество" указываются количество проданных ДДУ;
63. в графе 4 "Отбасы банк" - указывается количество ДДУ, реализованных через АО "Отбасы банк";
64. в графе 5 "БВУ" - указывается количество ДДУ, реализованных через БВУ;
65. в графе 6 "Прямая продажа" - указывается количество ДДУ, реализованных через прямую продажу;
66. в графе 7 "Бартер" - указывается количество ДДУ реализованных по бартеру;
67. в графе 8 "Рассрочка" - указывается количество ДДУ, реализованных в рассрочку.
Пояснение по заполнению Приложения к таблице 7 "Выводы"
68. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
69. в графе 2 "Вывод" указываются выводы ДДУ по видам продаж;
70. в графе 3 "Причина" - указываются причины по реализованным ДДУ.
Глава 8. Пояснение по заполнению таблицы 8 "Анализ договоров"
71. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
72. в графе 2 Наименование договоров":
Договор генерального подряда - основной контракт на выполнение всего комплекса строительно-монтажных работ по объекту;
Договора поставки материалов и договора аренды техники - контракты на обеспечение объекта строительными ресурсами, оборудованием и специализированной техникой;
Договор оказания услуг авторского надзора - контракт с разработчиком проектной документации на осуществление контроля за соблюдением архитектурно-планировочных решений;
Независимая оценочная компания - договоры на проведение оценки рыночной стоимости активов, залогового имущества или подтверждения стоимости выполненных работ;
Договор инжиниринговых услуг - комплексный договор на оказание услуг по мониторингу и сопровождению проекта;
Договор оказания услуг технического надзора - контракт на осуществление надзора за качеством, стоимостью и сроками выполнения строительных работ;
Договор на оказание услуг по управлению проектами - контракт с организацией, осуществляющей общее администрирование и координацию участников строительства;
73. в графе 3 "Стоимость по договору", в строках: договор генерального подряда, договор оказание услуг авторского надзора, договор оказание услуг технического надзора, договора поставки материалов, договора аренды техники, необходимо указать стоимость услуг, указанную в договорах;
74. в графе 4 "Стоимость по проектно-сметной документации", в строках: договор генерального подряда, договор оказание услуг авторского надзора, договор оказание услуг технического надзора, договора поставки материалов, договора аренды техники, необходимо указать стоимость услуг, указанную в проектно-сметной документации:

75. 5-бағанда "Айырма" бағанында жобалау-сметалық құжаттың құнынан шарт құнын есептеу нәтижесінде алынған соманы көрсету қажет.
9-тарау. "Қаржыландыру жоспарын талдау" деген 9-кестені толтыру бойынша түсіндірме
76. 1-бағанда "Р/с №" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат реттік нөмірді бұзбайды
77. 2-бағанда "Қаржыландыру жоспары бойынша жалпы сома" бағанында кепілдік беру өтінімінде бекітілген сома көрсетіледі;
78. 3-бағанда "Есептік айдағы жоспар" бағанында қаржыландыру жоспары бойынша сома көрсетіледі;
79. 4-бағанда "Есептік айдағы факт" бағанында нақты сомасы көрсетіледі;
80. 5-бағанда "Ауытқу" бағанында есептік айда нақты сомадан жоспарланған соманы есептеу нәтижесінде алынған соманы көрсету қажет;
81. 6-бағанда "Үдемелі қаржыландыру жоспарының қорытындысы" бағанында есептік кезеңді қоса алғанда құрылыс басталған сәттен бастап жоспарланған сома көрсетіледі;
82. 7-бағанда "Үдемелі қаржыландырудың нақты қорытындысы" бағанында есептік кезеңді қоса алғанда құрылыс басталған сәттен бастап нақты жоспарланған сомасы көрсетіледі;
83. 8-бағанда "Ауытқу" бағанында Үдемелі қаржыландыру жоспары бойынша жоспарланған сомадан Нақты үдемелі қаржыландыру бойынша нақты соманы есептеу нәтижесінде алынған соманы көрсету қажет.
10-тарау. Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы инжинирингтік компанияның көппәтерлі тұрғын үйдің немесе жеке тұрғын үйлер кешенінің құрылысын бақылау нәтижелері туралы есебіне 1-қосымшаны толтыру бойынша түсіндірме
84. жұмыстарды өндірудің кескіндік және пайыздық суретінің кестесінде жоспар бойынша өндірілген жұмыстар мен есептік кезеңде нақты орындалған жұмыстар көрсетіледі;
85. нақты орындалған жұмыстардың көлденең кескінінің кестесі келесідей орындалады;
86. "Жұмыстардың атауы", "ЖӨК – жұмыстар өндірісінің кестесі", "Нақты" бағанында жұмыстарды өндірудің жоспарлы мерзімдері мен артта қалуды ескере отырып ағымдағы мәртебесін көрсете отырып, жұмыстардың нақтыланған тізбесі көрсетіледі;
87. "Жерлендіру", "0,00 белгісінен төмен", "Жерлендіру" бағанында жұмыстарды өндіру, нақты орындау, сондай-ақ есептік кезеңдегі жағдай бойынша артта қалуы бар жұмыстар бағаны бойынша жоспар тиісті түспен көрсетіледі;
88. "Жұмыстар өндірісінің кестесі бойынша аяқтау күні" бағанында жұмыс жүргізу кестесіне сәйкес жұмыстардың түрлерін аяқтау мерзімі;
89. "Артта қалу бағанында" артта қалуға қатысты және олардың туындауы бойынша ақпарат көрсетіледі;
90. "ИК іс-қимылы" бағанында жұмыс жүргізу кестесінен артта қалуды жою үшін инжинирингтік компаниямен қабылданған шаралар көрсетіледі;

75. в графе 5 "Разница" необходимо указать сумму, полученную в результате вычета стоимости проектно- сметной документации от стоимости договора.
Глава 9. Пояснение по заполнению таблицы 9 "Анализ плана финансирования"
76. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
77. в графе 2 "Общая сумма по плану финансирования" указать сумму, утвержденную в заявке на гарантирование;
78. в графе 3 "План на отчетный месяц" указать сумму по плану финансирования;
79. в графе 4 "Факт на отчетный месяц" указать фактическую сумму;
80. в графе 5 "Отклонение" необходимо указать сумму, полученную в результате вычета планируемой суммы от фактической в отчетном месяце;
81. в графе 6 "Итого План финансирования с нарастающим" указывается сумма плана финансирования с момента начала строительства включая отчетный;
82. в графе 7 "Итого Факт финансирования с нарастающим" указывается фактическая сумма финансирования с момента начала строительства включая отчетный;
83. в графе 8 "Отклонение" необходимо указать сумму, полученную в результате вычета планируемой суммы по Плану финансирования с нарастающим от фактической суммы по Факту финансирования с нарастающим.
Глава 10. Пояснение по заполнению приложения 1 к отчету инжиниринговой компании в сфере долевого участия в жилищном строительстве о результатах мониторинга за ходом строительства многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов
84. в таблице графическое и процентное изображение производства работ указывается производство работ по плану и фактическое выполнение работ в отчетном периоде;
85. таблица вертикальный график фактически выполненных работ заполняется следующим образом.
86. в графах "Наименование работ", "ГПР - График производства работ", "Факт" указывается укрупненный перечень работ с указанием плановых сроков производства работ и текущего статуса с учетом отставания;
87. в строках "Этаж", "Ниже отметки 0,00", "Земляные", указываются соответствующим цветом - план по графику производства работ, фактическое выполнение, а также работы, по которым имеются отставания по состоянию в отчетном периоде;
88. в строке "Дата завершения по графику производства работ" срок завершения видов работ, согласно графику производства работ;
89. в графе "Отставание" указывается информация касательно отставания и причины возникновения;
90. в графе "Действия инжиниринговой компании" указываются меры, принятые инжиниринговой компанией для устранения отставания от графика производства работ;

91. "Ұсыныстар" бағанында жұмыс жүргізу кестесінен артта қалуды жою үшін инжинирингтік компаниямен берілген ұсыныстар көрсетіледі;
92. "Іс-шараның жоспары" бағанында жұмыс жүргізу кестесінен артта қалуды жою үшін бас мердігер ұйымымен қабылданған шаралар көрсетіледі;
93. "Тәуекелдер" бағанында жалпы және жекелеме жұмыс түрлері бойынша мүмкін болатын орындалмау көрсетіледі.
11-тарау. Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы инжинирингтік компанияның көппәтерлі тұрғын үйдің немесе жеке тұрғын үйлер кешені құрылысының барысына жүргізілген мониторинг нәтижелері туралы есебіне 2-қосымшаны толтыру бойынша түсіндірме
94. 1-бағанда "Р/с №" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі. Одан кейінгі ақпарат реттік нөмірді бұзбайды;
95. 2-бағанда "тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)" бағанында үлескердің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі;
96. 3-бағанда "Шарттың нөмірі" бағанында үлестік қатысу шартының нөмірі көрсетіледі;
97. 4-бағанда "Шарттың күні" бағанында үлестік қатысу шартының күні көрсетіледі;
98. 5-бағанда "Қабат" бағанында тұрғын үй орналасқан қабат көрсетіледі;
99. 6-бағанда "Жалпы ауданы" бағанында сатып алынған тұрған үйдің жалпы алаңы көрсетіледі;
100. 7-бағанда "Үй-жайдың нөмірі" бағанында сатып алынатын үй-жайдың нөмірі көрсетіледі;
101. 8-бағанда "Шарттың құны" бағанында үлестік қатысу шартының сомасы көрсетіледі;
102. 9-бағанда "Есептік айдағы төлем" бағанында есептік кезеңде төленген сома көрсетіледі;
103. 10-бағанда "Кепілдік алған сәттен бастап өспелі қорытындысы көрсетілген төлем" бағанында екінші деңгейдегі банктердің үзінді көшірмелеріне сәйкес үлестік қатысу шартын жасасқан сәттен бастап нақты төленген сома көрсетіледі.
104. 11-бағанда "Сату тәсілі" бағанында сату объектілерін өткізу тәсілдері (Екінші деңгейдегі банктің (ЕДБ) ипотекалық қарызы, "Отбасы банк" акционерлік қоғамының ипотекалық қарызы), ҮҚШ шарттарына сәйкес тікелей сату көрсетіледі.
12-тарау. Есепке қоса берілетін құжаттар бойынша түсіндірме
105. Осы Есепке 1 қосымшаға сәйкес жұмыстарды жүргізу кестесінің графикалық және пайыздық бейнесі және нақты орындалған жұмыстардың тік есебі;
106. Осы Есепке 2-қосымшаға сәйкес үлескерлер бойынша ақпаратты нақтылау. Есепке қосымша келесі құжаттардың көшірмелері қоса беріледі:
фотографиялық құжаттама (есепті кезеңде түсірілген және құрылыстың негізгі кезеңдерін суреттейтін тиісті жазулары бар фотосуреттер);
ұйғарымдар мен ескертулер;
тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу шарты;
уәкілетті компанияның шотынан үзінді көшірмелер;
объект бойынша шарт (бас мердігер, жобалау-сметалық құжаттаманы, авторлық қадағалауды әзірлеу және сараптау-бастапқы есепті ұсынған кезде, арнайы экономикалық аймақ болған кезде материалдарды жеткізу шарты, мердігерлік шарттарға қосымша келісімдер-жасасу шамасына қарай);
кепілдікті алғанға дейін орындалған жұмыстардың актілері, материалдарды жұмсау туралы есеп (нысан – М29-арнайы экономикалық аймақ болған кезде) кепілдікті алғанға дейін (бастапқы есепті ұсынған кезде);
есепті кезеңде орындалған жұмыстардың актілері, есепті кезеңде материалдарды жұмсау туралы есеп (М29 нысан) (арнайы экономикалық аймақ болған кезде);

91. в графе "Рекомендации" указываются рекомендации, выданные инжиниринговой компанией для устранения отставания от графика производства работ;
92. в графе "План мероприятий" указываются меры, принятые генподрядной организацией для устранения отставания от графика производства работ;
93. в графе "Риски" указываются возможные невыполнения в целом или отдельных видов работ.
Глава 11. Пояснение по заполнению приложения 2 к отчету инжиниринговой компании в сфере долевого участия в жилищном строительстве о результатах мониторинга за ходом строительства многоквартирного жилого дома или комплекса индивидуальных жилых домов
94. в графе 1 "№ п/п" указывается номер по порядку. Последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
95. в графе 2 "фамилия, имя, отчество (при наличии)" указывается фамилия, имя, отчество дольщика;
96. в граф 3 "Номер договора" указывается номер договора долевого участия;
97. в графе 4 "Дата договора" указывается дата договора долевого участия;
98. в графе 5 "Этаж" указывается этаж, на котором находится жилое помещение;
99. в графе 6 "Общая площадь" указывается общая площадь, приобретенного жилого помещения;
100. в графе 7 "Номер помещения" указывается номер, приобретенного жилого помещения;
101. в графе 8 "Стоимость договора" указывается сумма договора долевого участия;
102. в графе 9 "Оплаты в отчетном месяце" указывается оплаченные суммы в отчетном периоде;
103. в графе 10 "Оплаты с нарастающим итогом с момента получения гарантии" указывается фактическая оплаченная сумма с момента заключения договора долевого участия в соответствии с выписками со счета банка второго уровня;
104. в графе 11 "Способ продаж" указываются способы реализации объектов продажи (ипотечный займ Банка второго уровня (БВУ), ипотечный займ Акционерного общества "Отбасы банк"), прямая продажа в соответствии с условиями ДДУ.
Глава 12. Пояснение по прилагаемым к отчету документам:
105. Графическое и процентное изображение графика производства работ и вертикальный отчет фактически выполненных работ согласно приложению 1 к настоящему Отчету;
106. Детализация информации по дольщикам согласно приложению 2 к настоящему Отчету. Дополнительно к отчету прилагаются копии следующих документов:
фотографическая документация (фотоснимки с соответствующими надписями, сделанные в отчетный период и иллюстрирующие основные этапы строительства);
предписания и замечания;
договора долевого участия в жилищном строительстве;
выписки со счета уполномоченной компании;
договора по объекту (генподряда, разработка и экспертиза проектно-сметной документации, авторского надзора – при предоставлении первоначального отчета, договора поставки материалов при наличии специальной экономической зоны, дополнительные соглашения к договорам подряда – по мере заключения);
акты выполненных работ до получения гарантии, отчет о расходовании материалов (форма - М29 – при наличии специальной экономической зоны) до получения гарантии (при предоставлении первоначального отчета);
акты выполненных работ за отчетный период, отчет о расходовании материалов (форма - М29) за отчетный период (при наличии специальной экономической зоны);

107. Артта қалушылықты жою жөніндегі іс-шаралар жоспары (артта қалушылық болған жағдайда). Қоса беріліп отырған құжаттарда құпия деректер болуы мүмкін екенін ескере отырып, интернет - ресурстарда орналастыруға және жариялауға жатпайды.

107. План мероприятий по устранению отставания (при наличии отставания). Учитывая, что прилагаемые документы могут содержать конфиденциальные данные, размещению на интернет-ресурсах и опубликованию не подлежат.