1. Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) __________________________
(жеке куәлік бойынша)
2. Лауазымы, жұмыс, қызмет орны ____________________________________
(кәсіпорынның, мекеменің, ұйымның бөлімшесінің нақты атауын көрсету қажет)
3. Жынысы_________________________________________________________
4. Туған жылы және туған жері, жеке сәйкестендіру нөмірі _______________
5. Ұлты ________________________
6. Білімі _______________________
7. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы, біліктілік санаты _______________
8. Қазақстан Республикасының қандай мемлекеттік және басқа да наградалармен
марапатталған және марапатталған күні __________________
9. Үйінің мекенжайы ________________________________________________
10. Жалпы жұмыс өтілі _______________________________________________
11. Саладағы жұмыс өтілі ____________________________________________
12. Аталған еңбек ұжымындағы жұмыс өтілі____________________________
13. Марапатталушының нақты ерекше еңбегі көрсетілген мінездеме
(өлшемшарттарды ескере отырып балдары): ______________________
__________________________________________________________________
(көрсеткіштерге сәйкес жалпы жинақталған балл)
____________________________________________ марапаттауға
(көтермелеудің түрі) ұсынылады.
Кәсіпорын, мекеме, ұйым басшысы: ___________________________________
_____________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (қолы)
МО
"____" __________________ _____________жыл
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту минстрі
2026 жылғы 24 ақпандағы
№ 46-НҚ
бұйрығына 10-қосымша/
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрлігінің
Салалық көтермелеу жүйесіне
10-қосымша
Көтермелеумен марапаттау кезінде ескерілетін жұмыс көрсеткіштері
1. "Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Алғысы"
Критериилер
Көрсеткіштер (балдар)
1
Білім беруді басқару органдарындағы және (немесе) білім беру ұйымдарындағы және (немесе) әдістемелік кабинеттердегі (орталықтардағы) жұмыс өтілі
2-3 жыл – 1 балл,
4-5 жыл – 2 балл,
6-7 жыл – 3 балл,
8-9 жыл – 4 балл,
10 жылдан астам – 5 балл
2
Қызметтік міндеттерін үлгілі атқару
міндеттерді тиімді және жедел
орындау – 1-ден 5 балға дейін
(жұмыс беруші бағалайды);
соңғы 2 жылда тәртіптік
жауапкершілікке тарту
фактілерінің болмауы – 2 балл
3
Біліктілік санаты (педагогтер үшін)
Екінші санат ("педагог –
модератор") – 2 балл;
Бірінші санат ("педагог –
сарапшы") – 5 балл;
Жоғары санат ("педагог-
зерттеуші" және (немесе)
"педагог-шебер") – 10 балл

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________________
(по удостоверению личности)
2. Должность, место работы, служба ____________________________________
(указать точное наименование подразделения предприятия, учреждения, организации)
3. Пол ______________________________________________________________
4. Год и место рождения, индивидуальный идентификационный номер _______
5. Национальность ____________________________________________________
6. Образование _______________________________________________________
7. Ученая степень, ученое звание, квалификационная категория ______________
8. Какими государственными и иными наградами Республики Казахстан
награжден(а) и дата награждения _______________________________________
9. Домашний адрес ___________________________________________________
10. Общий стаж работы _______________________________________________
11. Стаж работы в отрасли _____________________________________________
12. Стаж работы в данном трудовом коллективе ___________________________
13. Характеристика с указанием конкретных особых заслуг награждаемого
(баллы с учетом критерий):
____________________________________________________________________
(общий набранный балл согласно показателям): ___________________________
Представляется к _____________________________________________________
____________________________________
(вид поощрения)
Руководитель предприятия, учреждения, организации:
_____________________________________ ________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
М.П. "____"_______________ _______ года
Приложение 10 к приказу
Министр просвещения
Республики Казахстан
от 24 февраля 2026 года
№ 46-НҚ
Приложение 10
к Отраслевой системе
поощрения
Министерства просвещения
Республики Казахстан
Показатели работы, учитываемые при награждении поощрением
1. "Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Алғысы"
Критерии
Показатели (баллы)
1
Cтаж работы в органах управления образованием и (или) в организациях образования и (или) в методических кабинетах (центрах)
2-3 года – 1 балл,
4-5 лет – 2 балла,
6-7 лет – 3 балла,
8-9 лет – 4 балла,
более 10 лет – 5 баллов
2
Образцовое исполнение служебных обязанностей
эффективное и оперативное исполнение
обязанностей – от 1 до 5 баллов
(оценивает работодатель);
отсутствие фактов привлечения
к дисциплинарной ответственности
за последние 2 года – 2 балла;
3
Квалификационная категория (для педагогов)
Вторая категория ("педагог-модератор") – 2 балла;
Первая категория "педагог-эксперт") – 5 баллов;
Высшая категория ("педагог-исследователь" и (или) "педагог-мастер") – 10 баллов

2. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқу iсiнiң үздiгi", "Орта білім беру iсiнiң үздiгi", "Қосымша білім беру ісінің үздігі", "Арнайы білім беру iсiнiң үздiгi", "Техникалық және кәсiптiк білім беру iсiнiң үздiгi"
Критериилер
Көрсеткіштер (балдар)
ауыл
қала/облысы
1
Білім беруді басқару органдарындағы және (немесе) білім беру ұйымдарындағы және (немесе) әдістемелік кабинеттердегі (орталықтардағы) жұмыс өтілі
5-6 жыл – 2 балл; 7-8 жыл – 3 балл; 9-10 жыл– 4 балл; 10 жылдан астам– 5 балл
2
Білім беруді басқару органдары, Министрлік ұйымдастырған (ұсынған) немесе олардың көмегімен өткізілген педагогтер үшін аудандық, облыстық, республикалық, халықаралық конкурстар мен өзге де жарыстардың жүлдегері (балл барлық жұмыс кезеңі үшін әрбір жүлделі орын үшін беріледі)
аудандық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 7 балл, 6 балл, 5 балл
қалалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 3 балл, 2 балл, 1 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл
3
"Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстарының (ғылыми жарыстардың), орындаушылар конкурстарының, кәсіби шеберлік конкурстарының және спорттық жарыстардың тізбесін және оларды іріктеу өлшемшарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 514 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7355 болып тіркелді) (бұдан әрі-бұйрық) білім басқармаларының органдары, Министрлік ұйымдастырған (ұсынылған) аудандық, облыстық, республикалық, халықаралық олимпиадаларда, конкурстарда немесе олардың көмегімен өткізілген республикалық және халықаралық олимпиадалар мен конкурстардың, ғылыми жалпы білім беретін пәндер бойынша жобалар (ғылыми жарыстар), орындаушылар конкурстары, кәсіби шеберлік конкурстары және спорттық жарыстар тізбесіне жататын, басқа да жарыстарда жүлделі орындарға ие болған білім алушыларды (тәрбиеленушілерді) негізгі жаттықтырушы (ментор) және (немесе) негізгі тәрбиеші ретінде дайындау, білім алушыларға сабақтар өткізу (балл барлық жұмыс кезеңі үшін әрбір жүлделі орын үшін беріледі)

2. Почетный диплом "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту iсiнiң үздiгi", "Орта білім беру iсiнiң үздiгi", "Арнайы білім беру ісінің үздігі", "Қосымша білім беру ісінің үздігі", "Техникалық және кәсiптiк білім беру iсiнiң үздiгi"
Критерии
Показатели (по баллам)
село
город/область
1
Cтаж работы в органах управления образованием и (или) в организациях образования и (или) в методических кабинетах (центрах)
5-6 лет – 2 балла;
7-8 лет – 3 балла;
9-10 лет – 4 балла;
более 10 лет – 5 баллов
2
Призер районных, областных, республиканских, международных конкурсов и иных состязаний для педагогов, организованных (рекомендованных) органами управления образованием, Министерством или проведены при их содействии (балл присваивается за каждое призовое место за весь период работы)
районный уровень:
I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла;
областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 7 баллов, 6 баллов, 5 баллов
городской уровень:
I, II, III призовые места – соответственно 3 балла, 2 балла, 1 балл; областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла
3
Подготовка обучающихся (воспитанников) в качестве основного тренера (ментора) и (или) основного воспитателя, и занятие обучающимся (воспитанником) призовых мест в районных, областных, республиканских, международных олимпиадах, конкурсах и иных состязаниях, организованных (рекомендованных) органами управления образованием, Министерством или проведены при их содействии и относящиеся к перечню республиканских и международных олимпиад и конкурсов, научных проектов (научных соревнований) по общеобразовательным предметам, конкурсов исполнителей, конкурсов профессионального мастерства и спортивных соревнований, утвержденных приказом Министра образования и науки Республика Казахстан от 7 декабря 2011 года № 514 "Об утверждении Перечня республиканских и международных олимпиад и конкурсов научных проектов (научных соревнований) по общеобразовательным предметам, конкурсов исполнителей, конкурсов профессионального мастерства и спортивных соревнований и критерии их отбора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7355) (далее – Приказ) (балл присваивается за каждое призовое место за весь период работы)
районный уровень:

аудандық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 7 балл, 6 балл, 5 балл
қалалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 3 балл, 2 балл, 1 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл
4
Біліктілік санаты (педагогтер үшін)
Екінші санат ("педагог – модератор") – 3 балл;
Бірінші санат ("педагог – сарапшы") – 5 балл;
Жоғары санат ("педагог-зерттеуші" және (немесе) "педагог-шебер") – 10 балл
5
Оқушылардың академиялық үлгерімін жақсартуға ықпал еткен педагог
оқу үлгерімі жақсартылған оқушылардың үлесі:
5-10 % – 1 балл;
11-20 % – 2 балл;
21-30 % – 3 балл;
31-40 % – 4 балл;
49-50 % – 5 балл;
51-80 % – 6 балл;
81-100% – 7 балл
6
Қызметтік міндеттерін үлгілі атқару
міндеттерді тиімді және жедел орындау – 1-ден 5 балға дейін (жұмыс беруші бағалайды); соңғы 2 жылда тәртіптік жауапкершілікке тарту фактілерінің болмауы – 2 балл
3. "Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Құрмет грамотасы"
Критериилер
Көрсеткіш (балдар)
ауыл
қала/облысы
1
Білім беруді басқару органдарындағы және (немесе) білім беру ұйымдарындағы және (немесе) әдістемелік кабинеттердегі (орталықтардағы) жұмыс өтілі
5-6 жыл – 2 балл;
7-8 жыл – 3 балл;
9-10 жыл – 4 балл;
10 жылдан астам – 5 балл
2
Біліктілік санаты (педагогтер үшін)
Бірінші санат ("педагог – сарапшы") – 5 балл;
Жоғары санат ("педагог-зерттеуші" және (немесе) "педагог-шебер") – 10 балл
3
Білім беруді басқару органдары, Министрлік ұйымдастырған (ұсынған) немесе олардың көмегімен өткізілген педагогтер үшін аудандық, облыстық, республикалық, халықаралық конкурстар мен өзге де жарыстардың жүлдегері (балл барлық жұмыс кезеңі үшін әрбір жүлделі орын үшін беріледі
аудандық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 7 балл, 6 балл, 5 балл
қалалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 3 балл, 2 балл, 1 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл
4
Бұйрықпен бекітілген білім басқармаларының органдары, Министрлік ұйымдастырған (ұсынылған) аудандық, облыстық, республикалық, халықаралық олимпиадаларда, конкурстарда немесе олардың көмегімен өткізілген республикалық және халықаралық олимпиадалар мен конкурстардың, ғылыми жалпы білім беретін пәндер бойынша жобалар (ғылыми жарыстар), орындаушылар конкурстары, кәсіби шеберлік конкурстары және спорттық жарыстар тізбесіне жататын, басқа да жарыстарда жүлделі орындарға ие болған білім алушыларды (тәрбиеленушілерді) негізгі жаттықтырушы (ментор) және (немесе) негізгі тәрбиеші ретінде дайындау, білім алушыларға сабақтар өткізу (балл барлық жұмыс кезеңі үшін әрбір жүлделі орын үшін беріледі)
аудандық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 7 балл, 6 балл, 5 балл
қалалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 3 балл,2 балл, 1 балл; облыстық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 4 балл, 3 балл, 2 балл; республикалық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 5 балл, 4 балл, 3 балл; халықаралық деңгей: I, II, III жүлделі орындар – тиісінше 6 балл, 5 балл, 4 балл
5
Қызметтік міндеттерін үлгілі атқару

I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла; областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 7 баллов, 6 баллов, 5 баллов
городской уровень:
I, II, III призовые места – соответственно 3 балла, 2 балла, 1 балл; областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла
4
Квалификационная категория (для педагогов)
Вторая категория ("педагог-модератор") – 3 балла; Первая категория ("педагог-эксперт") – 5 баллов; Высшая категория ("педагог-исследователь" и (или) "педагог-мастер") – 10 баллов
5
Педагог, способствовавший улучшению академической успеваемости учащихся
доля учащихся с улучшенной академической успеваемостью: 5-10 % – 1 балл; 11-20 % – 2 балла; 21-30 % – 3 балла; 31-40 % – 4 балла; 49-50 % – 5 баллов; 51-80 % – 6 баллов; 81-100 % – 7 баллов
6
Образцовое исполнение служебных обязанностей
эффективное и оперативное исполнение обязанностей – от 1 по 5 баллов (оценивает работодатель); отсутствие фактов привлечения к дисциплинарной ответственности за последние 2 года – 2 балла
3. "Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Құрмет грамотасы"
Критерии
Показатели (по баллам)
село
город/область
1
Cтаж работы в органах управления образованием и (или) в организациях образования, и (или) в методических кабинетах (центрах)
5-6 лет – 2 балла;
7-8 лет – 3 балла;
9-10 лет – 4 балла;
более 10 лет – 5 баллов
2
Квалификационная категория (для педагогов)
Первая категория ("педагог-эксперт") – 5 балла;
Высшая категория ("педагог-исследователь" и (или) "педагог-мастер") – 10 баллов
3
Призер районных, областных, республиканских, международных конкурсов и иных состязаний для педагогов, организованных (рекомендованных) органами управления образованием, Министерством или проведены при их содействии (балл присваивается за каждое призовое место за весь период работы)
районный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла; областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 7 баллов, 6 баллов, 5 баллов
городской уровень: I, II, III призовые места – соответственно 3 балла, 2 балла, 1 балл; областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла
4
Подготовка обучающихся (воспитанников) в качестве основного тренера (ментора) и (или) основного воспитателя, и занятие обучающимся (воспитанником) призовых мест в районных, областных, республиканских, международных олимпиадах, конкурсах и иных состязаниях, организованных (рекомендованных) органами управления образованием, Министерством или проведены при их содействии и относящиеся к перечню республиканских и международных олимпиад и конкурсов, научных проектов (научных соревнований) по общеобразовательным предметам, конкурсов исполнителей, конкурсов профессионального мастерства и спортивных соревнований, утвержденных Приказом (балл присваивается за каждое призовое место за весь период работы)
районный уровень:
I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла; областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 7 баллов, 6 баллов, 5 баллов
городской уровень:
I, II, III призовые места – соответственно 3 балла, 2 балла, 1 балл; областной уровень: I, II, III призовые места – соответственно 4 балла, 3 балла, 2 балла; республиканский уровень: I, II, III призовые места – соответственно 5 баллов, 4 балла, 3 балла; международный уровень: I, II, III призовые места – соответственно 6 баллов, 5 баллов, 4 балла
5
Образцовое исполнение служебных обязанностей

міндеттерді тиімді және жедел орындау – 1-ден 5 баллға дейін (жұмыс беруші бағалайды);
соңғы 2 жылда тәртіптік жауапкершілікке тарту фактілерінің болмауы-2 балл
6
Ағымдағы жылы үйірмелерде, секцияларда оқушылардың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету (басшылар үшін)
барлық оқушылардың:
81-ден 100% - ға дейін– 5 балл;
61-ден 80% - ға дейін– 4 балл;
41-ден 60% - ға дейін– 3 балл;
21-ден 40% - ға дейін– 2 балл;
10-нан 20% - ға дейін– 1 балл
7
Соңғы екі жылда балалар арасында, білім беру ұйымдарында құқық бұзушылықтардың болмауы (басшылар үшін)
5 балл
8
Соңғы екі жылда мемлекеттік аттестаттаудан, сондай-ақ мемлекеттік органдардың бақылау іс-шараларынан табысты өту (қорытындылары бойынша бұзушылықтарды жою туралы нұсқамалар және (немесе) ұсынымдар енгізілмеген, тұлғалар жауапқа тартылмаған) (басшылар үшін)
5 балл
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту минстрі
2026 жылғы 24 ақпандағы
№ 46-НҚ
бұйрығына 11-қосымша/
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрлігінің
cалалық көтермелеу жүйесіне
11-қосымша
№ 1 нысан
______________________________
(көтермелеуді тапсырылған орны)
_______________________________
(көтермелеудің тапсырылған уақыт)
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің 20 __ жылғы ___________ № ____ бұйрығы бойынша НАГРАДТАЛҒАНДАРДЫҢ ТІЗІМІ
р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Көтермелеудің түрі
Көтермелеудің нөмірі
Наградталушының қолы
1
2
3
4
5
Мәліметтердің дұрыстығын және наградталушының қойған қолын растаймын
__________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), лауазымы)
__________________________________________________
(қолы)
М.О.
"___" _______________ ______жыл
№ 2 нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің көтермелеулерін тапсырудың хаттамасы
___________________
(тапсырылған орны)
_____________________
(тапсырылған уақыты)
Мен, ___________________________________________________
тапсырушының қызметі, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің 20 ___ жылғы _________
№ ____ бұйрығына сәйкес наградталғандарға Қазақстан Республикасы Оқу-
ағарту министрінің атынан көтермелеулерді қоса тіркелген тізім бойынша тапсырдым.
М.О.
___________________________
(тапсырушының қолы)

эффективное и оперативное исполнение обязанностей – от 1 по 5 баллов (оценивает работодатель);
отсутствие фактов привлечения к дисциплинарной ответственности за последние 2 года – 2 балла
6
Обеспечение занятости учащихся в кружках, секциях в текущем году (для руководителей)
из всех учащихся:
от 81 до 100 % – 5 баллов;
от 61 до 80 % – 4 балла;
от 41 до 60 % – 3 балла;
от 21 до 40 % – 2 балла;
от 10 до 20 % – 1 балл
7
Отсутствие правонарушений среди детей, в организации образования за последние два года (для руководителей)
5 баллов
8
Успешное прохождение государственной аттестации, а также контрольных мероприятий государственных органов за последние два года (по итогам не внесены предписания и (или) представления об устранении нарушений, не привлечены к ответственности лица) (для руководителей)
5 баллов
Приложение 11 к приказу
Министр просвещения
Республики Казахстан
от 24 февраля 2026 года
№ 46-НҚ
Приложение 11
к Отраслевой системе
поощрения
Министерства просвещения
Республики Казахстан
Форма № 1
__________________________
(место вручения поощрения)
___________________________
(дата вручения поощрения)
СПИСОК НАГРАЖДЕННЫХ
по приказу Министерства просвещения Республики Казахстан
от ____ 20 __ года № _____
№ п/п
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Вид поощрения
Номер поощрения
Подпись награжденного
1
2
3
4
5
Правильность данных и подпись награжденных заверяю
________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
________________________________________________
(подпись)
М.П.
"______" ___________ ________ года
Форма № 2
Протокол вручения поощрений
Министерства просвещения Республики Казахстан
____________________ _______________________
(место вручения) (дата вручения)
Мною,
__________________________________________________________________
(должность, фамилия, инициалы вручающего)
__________________________________________________________________
от имени Министра просвещения Республики Казахстан вручены поощрения
награжденным согласно прилагаемому списку на основании приказа
Министерства просвещения Республики Казахстан
от _______________20___ года № _____
М.П. ________________________________
(подпись вручившего)