"Әділет органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдардың заттай нормаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 191 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2026 жылғы 23 ақпандағы № 179 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 24 ақпанда № 38035 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әділет органдары үшін арнайы үй-жайлардың алаңдарының табиғи нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 191 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10655 болып тіркелген).
2. Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заңгерлік қызметтер көрсетуді ұйымдастыру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін Вице-министрге жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
Е. Сарсембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 191 "Об утверждении натуральных норм площадей специфических помещений для органов юстиции"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 февраля 2026 года № 179. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2026 года № 38035
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 191 "Об утверждении натуральных норм площадей специфических помещений для органов юстиции" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10655).
2. Комитету регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Е. Сарсембаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан