"Жылжымалы құрамды, арнайы жылжымалы құрамды сыныптау тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 19 шiлдедегi № 250 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің м.а. 2026 жылғы 3 ақпандағы № 21 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 4 ақпанда № 37940 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымалы құрамды, арнайы жылжымалы құрамды сыныптау тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 19 шiлдедегi № 250 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 34783 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Көлік вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Көлік министрінің міндетін атқарушы
М. Калиакпаров

О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра транспорта Республики Казахстан от 19 июля 2024 года № 250 "Об утверждении Перечня классификации подвижного состава, специального подвижного состава"
Приказ и.о. Министра транспорта Республики Казахстан от 3 февраля 2026 года № 21. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 февраля 2026 года № 37940
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности Министра транспорта Республики Казахстан от 19 июля 2024 года № 250 "Об утверждении Перечня классификации подвижного состава, специального подвижного состава" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 34783).
2. Комитету автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан после его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра транспорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра транспорта
Республики Казахстан
М. Калиакпаров