Өскемен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 16/2-VIII "Өскемен қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 39/3-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 27 қарашада № 37487 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 16/2-VIII "Өскемен қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8957-16 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Өскемен қалалық мәслихатының төрағасы А. Светаш

О признании утратившим силу решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 февраля 2024 года № 16/2-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Усть-Каменогорске"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2025 года № 39/3-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2025 года № 37487
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 февраля 2024 года № 16/2-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Усть-Каменогорске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8957-16).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш