Өскемен қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2025 жылғы 28 қазандағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 қазанда № 37265 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Өскемен қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің орынбасары И. Смит
Өскемен қаласы әкімінің орынбасары
2025 жылғы 28 қазандағы
№ 1 әкімнің шешіміне
қосымша
Өскемен қаласы әкімінің кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Өскемен қаласы әкімінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 "Өскемен қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7982 болып тіркелген) шешімі.
2. Өскемен қаласы әкімінің 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 1 "Өскемен қаласы әкімінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29417 болып тіркелген) шешімі.
3. Өскемен қаласы әкімінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 1 "Өскемен қаласы әкімінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8889-16 болып тіркелген) шешімі.
4. Өскемен қаласы әкімінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 1 "Өскемен қаласы әкімінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8975-16 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений акима города Усть-Каменогорска
Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2025 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 октября 2025 года № 37265
РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Усть-Каменогорска согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска" обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель акима города Усть-Каменогорска И. Смит
Приложение к решению акима
Заместитель акима города Усть-Каменогорска
от 28 октября 2025 года № 1
Перечень некоторых утративших силу решений акима города Усть-Каменогорска
1. Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Усть-Каменогорска (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7982);
2. Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 5 сентября 2022 года № 1 "О внесении изменения в решение акима города Усть-Каменогорска от 10 декабря 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29417);
3. Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2023 года № 1 "О внесении изменения в решение акима города Усть-Каменогорска от 10 декабря 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8889-16);
4. Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2024 года № 1 "О внесении изменений в решение акима города Усть-Каменогорска от 10 декабря 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8975-16).