Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/240-VІІІ шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 желтоқсанда № 37715 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов
Арыс қалалық мәслихаты
2025 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 42/240-VІІІ шешіміне
қосымша
Арыс қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы №29/153-VІІ "Арыс қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде №30577 болып тiркелген);
2. Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі №8/52-VIІІ "Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы №29/153-VІІ "Арыс қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6367-13 болып тіркелген);
3. Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы №27/157-VІІІ "Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы №29/153-VІІ "Арыс қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6634-13 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Арыс
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2025 года № 42/240-VІІІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2025 года № 37715
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Арыс согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов
Приложение к решению
маслихата город Арыс
от 29 декабря 2025 года
№ 42/240-VІІІ
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата города Арыс
1. Решение Арысского городского маслихата от 15 ноября 2022 года №29/153-VІI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Арыс" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под №30577);
2. Решение Арысского городского маслихата от 28 сентября 2023 года №8/52-VIІІ "О внесении изменения в решение маслихата города Арыс от 15 ноября 2022 года №29/153-VІІ "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Арыс" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под №6367-13);
3. Решение Арысского городского маслихата от 23 декабря 2024 года №27/157-VІІІ "О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 15 ноября 2022 года №29/153-VІІ "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Арыс" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов под №6634-13).