"Қызылқоға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Қызылқоға ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімінің 2025 жылғы 14 сәуірдегі № 17 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 сәуірде № 5272-06 болып тіркелді
Қызылқоға ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылқоға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Қызылқоға ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3110 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қызылқоға ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы А.Ж. Жанқуатовқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға ауданының әкімі К. Азмуханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылқоға аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
Қызылқоға ауданы әкімінің
2025 жылғы 14 сәуірдегі
№ 17 шешіміне қосымша
Қызылқоға ауданы әкімінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 4 шешіміне қосымша
Қызылқоға ауданы аумағындағы сайлау учаскелері № 143 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылдық округі, Миялы ауылы, Х. Досмұхамедов көшесі, 1 үй, "Қызылқоға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің аудандық "Арман" мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Телефон: 8/71238/2-12-30.
Шекаралары: А.Құнанбаев 13/1, 13/2, 21/1, 23, 25, 27/1, 27/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2; Ж.Жабаев 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1-4, 33а, 33б, 34/1, 34/2, 35, 35а, 36/1, 36/2, 37/1-3, 37/4, 37а, 37б, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48/1-3, 49, 50/1, 50/2, 51, 52, 54, 56, 58; Қ.Смағұлов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1-3, 5/1, 5/2, 6/1-3, 6/4, 7, 8/1-3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 11, 14/1-3, 15/1-4, 16/1, 16/2, 19/2, 19/4; Ы.Шөреков 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5-22; К.Жайылғанов 1, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17/1, 17/2, 18-20, 22, 24; А.Құттыбаева 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29/1-4, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 33, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 45/3, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 64; Б.Нысанбаев 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2; С.Мұқанов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18; С.Сейфуллин 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13; Б.Көбенов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4-7, 8/2, 9, 15; Х.Досмұхамедұлы 3, 4/2, 5, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23; Ы.Алтынсарин 1, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4-7, 7а, 8-15, 15а, 16-24, 24а, 26-30, 31а, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 36а, 37, 39, 40, 41а, 46, 48, 50, 51-56, 56а, 57-64, 64а, 67-69, 71, 72, 74, 74а, 76а, 80, 82, 84, 85, 95, 96-99; А.Науанұлы 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 24, 25, 27, 27а, 29, 30-32, 34, 38, 40, 42, 44; Ш.Еркінов 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а; У.Жайықов 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1,10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2; Ж.Ізмағанбетова 1-6а, 7/1, 7/2, 8, 10, 10а , 11-28; Т.Қарабалин 47/1, 47/2, 49-65, 66/1, 66/2, 67-70, 72, 74/1, 74/2, 75, 76/1, 76/2, 77, 79-87; А.Сабыров 40-44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49, 50, 52, 54; Қ.Аққуов 35-40, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2; Ә.Сәлімгереев 1-18, 20, 24, 26; С.Кәрімов 7а, 11, 13а, 17, 20.
№ 144 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылдық округі, Миялы ауылы, А. Құнанбаев көшесі, 14 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Х.Досмұхамедұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8/71238/2-14-12.

О внесении изменения в решение акима Кызылкогинского района от 27 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Кызылкогинского района"
Решение акима Кызылкогинского района Атырауской области от 14 апреля 2025 года № 17. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 17 апреля 2025 года № 5272-06
Аким Кызылкогинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылкогинского района от 27 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Кызылкогинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3110) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Кызылкогинского района" Жанкуатова А.Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского района К. Азмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылкогинской районной
территориальной избирательной
комиссией
Приложение к решению
акима Кызылкогинского
района от 14 апреля
2025 года № 17
Приложение к решению
акима Кызылкогинского
района от 27 февраля
2015 года № 4
Избирательные участки на территории Кызылкогинского района
Избирательный участок № 143
Место расположения: Кызылкогинский район, Миялинский сельский округ, село Миялы, улица Х.Досмухамедова, дом 1, здание государственное учреждение "Кызылкогинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта" районное государственное казенное коммунальное предприятие дом культуры "Арман".
Телефон: 8/71238/2-12-30.
Границы: А.Кунанбаева 13/1, 13/2, 21/1, 23, 25, 27/1, 27/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2; Ж.Жабаева 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31, 32, 33/1-4, 33а, 33б, 34/1, 34/2, 35, 35а, 36/1, 36/2, 37/1-3, 37/4, 37а, 37б, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48/1-3, 49, 50/1, 50/2, 51, 52, 54, 56, 58; К.Смагулова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1-3, 5/1, 5/2, 6/1-3, 6/4, 7, 8/1-3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 11, 14/1-3, 15/1-4, 16/1, 16/2; 19/2,19/4; Ы.Шурекова 1, 2/ 1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5-22; К.Жайылганова 1, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17/1, 17/2, 18-20, 22, 24; А.Куттыбаевой 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29/1-4, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 33, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 45/3, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 51, 64; Б.Нысанбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2; С.Муканова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1,11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18; С.Сейфуллина 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13; Б.Кубенова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4-7, 8/2, 9, 15; Х.Досмухамедулы 3, 4/2, 5, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23; Ы.Алтынсарина 1, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4-7, 7а, 8-15, 15а, 16-24, 24а, 26-30, 31а, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 36а, 37, 39, 40, 41а, 46, 48, 50, 51-56, 56а, 57-64, 64а, 67-69, 71, 72, 74, 74а, 76а, 80, 82, 84, 85, 95, 96-99; А.Науанулы 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 24, 25, 27, 27а, 29, 30-32, 34, 38, 40, 42, 44; Ш.Еркинова 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а; У.Жайыкова 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2; Ж.Измаганбетовой 1-6а, 7/1, 7/2, 8, 10, 10а, 11-28; Т.Карабалина 47/1, 47/2, 49- 65, 66/1, 66/2, 67- 70, 72, 74/1, 74/2, 75, 76/1, 76/2, 77, 79-87; А.Сабирова 40-44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49, 50, 52, 54; К.Аккуова 35-40, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2; А.Салимгереев 1-18, 20, 24, 26; С.Каримова 7а, 11, 13а, 17, 20.
Избирательный участок № 144
Место расположения: Кызылкогинский район, Миялинский сельский округ, село Миялы, улица А.Кунанбаева, дом 14, здание коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Халела Досмухамедова" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/2-14-12.

Шекаралары: А.Құнанбаев 20/1, 20/2, 21/1, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36а, 36б, 37/1, 37/2, 38 а,б, 39/1, 39/2, 40, 40 а,б, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43/1, 43/2, 44; 45/1, 45/2; Ж.Жабаев 1а, 2-20, 22, 24/1-2, 26/1-2; 27; Т.Әубәкіров 1/1, 1/2, 2-4, 5/1, 5/2, 6а, 7/1-2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16; М.Әуезов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2; М.Өтемісұлы 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2; И.Тайманұлы 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2; Ә.Молдағұлова 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10а, 10б, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2; Н.Шәутікенов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11; М.Мәметова 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 4, 5, 6, 6а, 8, 10; Ә.Жангелдин 2-20, 22; А.Иманов 3-13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20-30, 32, 34; Қ.Сәтпаев 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6-11, 12/1,12/2, 13, 14/1, 14/2, 15-26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34; Қ.Өміршин 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5-9, 10/1, 10/2, 10/3; О.Сүлейменов 1/1, 1/2, 2-4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 18-22; Т.Қарабалин 1, 2, 3, 3а, 4-17, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24-26, 27/1-5, 28, 29, 30, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 35/3, 38/1, 38/2; А.Сабыров 1-26, 27/1, 27/2, 28-30, 31, 32, 34, 36, 38; Қ.Аққуов 1-6, 7, 8, 9, 10-14, 15, 16, 17, 19, 20-34; А.Құттыбаева 2-6, 12а, 14/1-4, 16/1-3, 17, 18, 19, 20; М.Мақатаев 2-15, 18; Т.Кенжеғалиев 1-6, 8/1, 8/2, 9, 10-13; Самай қыстағы 1.
№ 145 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылдық округі, Миялы ауылы, А.Құнанбаев көшесі, 49а үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Ы.Шөреков атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8/71238/2-13-55.
Шекаралары: А.Құнанбаев 48а, 52-81, 85; Д.Қуанышев 1-36; Бөкен би 1-31, 33, 35; Қ.Сағырбайұлы 1-36; Қазыбек би 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35; С.Үсенов 1-7, 9, 11, 12, 13, 15-39; Қ.Тасжанов 1-36; С.Датұлы 1, 3, 5, 7, 9, 11; Ғ.Сланов 1-11; Қ.Қуанышев 1, 3-25, 27; М.Мөңкеұлы 1-8, 11-27; С.Сүйінов 2-12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 25-31, 31А, 32-34; Т.Жұмағалиев 1-18; Мөлтек -3, 1 көше 4, 7, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36-40; 2 көше 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 32, 34, 36; 3 көше 1, 2, 3, 3 кв 33, 4, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 29-33; 4 көше 1, 3, 11, 13, 17, 21, 25, 32; 5 көше 5, 15, 25, 27, 31, 39, 43, 53, 57; 7 көше 8, 10, 11-13, 16, 18, 27, 34-36; 8 көше 3, 6, 10, 14, 17-19, 24, 29, 30, 34; 9 көше 1, 2, 4, 12, 14, 19, 21, 23, 26, 37, 41, 42, 43; Мөлтек -4, №4 көше: 6, 14, 20, 22, 24, 26, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52; Мөлтек – 4, №5 көше: 15, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 51, 53; Мөлтек – 4, №7 көше: 2, 4, 5, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 25, 27,31, 32, 36, 37А, 37Б, 39А, 39Б, 40, 41А, 41Б, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45Б, 185 (опорныйдың бір жағы, учаскелік полиция үйі); Мөлтек – 4, №8 көше: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 29; Мөлтек – 4, №9 көше: 1, 5, 8, 9, 12, 17, 19, 21, 23, 27, 28А, 30, 31, 33, 35, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 51, 52, 54, 57; Мөлтек – 5, №10 көше: 8, №12 көше 12; №14 көше:42; №15 көше 16,17;№17 көше 1, 10, 22; Қамыскөл қыстағы 1; Аяпберген қыстағы 2; Құрманғазы қыстағы 1; Барлыбай қыстағы 1.
№ 146 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылдық округі, Жангелдин ауылы, Д.Асанғалиев көшесі 7 үй, "Жангелдин" мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.

Границы: А.Кунанбаева 20/1, 20/2, 21/1, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33,/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36а, 36б, 37/1, 37/2, 38 а, б, 39/1, 39/2, 40, 40 а, б, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43/1, 43,/2, 44; 45/1, 45/2; Ж.Жабаева 1а, 2-20, 22, 24/1-2, 26/1-2; 27; Т.Аубакирова 1/1, 1/2, 2-4, 5/1, 5/2, 6а, 7/1-2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16; М.Ауезова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2; М.Утемисулы 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2; И.Тайманулы 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2; А.Молдагуловой 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10а, 10б, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2; Н.Шаутикенова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11; М.Маметовой 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 4, 5, 6, 6а, 8, 10; А.Жангелдин 2-20, 22; А.Иманова 3-13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20-30, 32, 34; К.Сатпаева 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6-11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15-26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34; К.Омиршина 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5-9, 10/1, 10/2, 10/3; О.Сулейменова 1/1, 1/2, 2-4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 18-22; Т.Карабалина 1, 2, 3, 3а, 4-17, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24-26, 27/1-5, 28, 29, 30, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 35/3, 38/1, 38/2; А.Сабырова 1-26, 27/1, 27/2, 28-30, 31, 32, 34, 36, 38; К.Аккуова 1-6, 7, 8, 9, 10-14, 15, 16, 17, 19, 20-34; А.Куттыбаевой 2-6, 12а, 14/1-4, 16/1-3, 17, 18, 19, 20; М.Макатаева 2-15, 18; Т.Кенжегалиева 1-6, 8/1, 8/2, 9, 10-13; зимовка Самай 1.
Избирательный участок № 145
Место расположения: Кызылкогинский район, Миялинский сельский округ, село Миялы, улица А.Кунанбаева, дом 49а, здание коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Ы.Шорекова" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/2-13-55.
Границы: А.Кунанбаева 48а, 52-81, 85; Д.Куанышева 1-36; Бокен би 1-31, 33, 35; К.Сагырбайулы 1-36; Казыбек би 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35; С.Усенов 1-7, 9, 11, 12, 13, 15-39; К.Тасжанова 1-36; С.Датулы 1, 3, 5, 7, 9, 11; Г.Сланова 1-11; К.Куанышев 1, 3-25, 27; М.Монкеулы 1-8, 11-27; С.Суюнова 2-12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 25-31, 31А, 32-34; Т.Жумагалиева 1-18; Молтек -3, 1 улица 4, 7, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36-40; 2 улица 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 32, 34, 36; 3 улица 1, 2, 3, 3 кв 33, 4, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29-33, 34, 35, 36; 4 улица 1, 3,11,13,17, 21, 25, 32; 5 улица 5, 15, 25, 27, 31, 39, 43, 53, 57; 7 улица 8, 10, 11-13, 16, 18, 27, 34-36; 8 улица 3, 6, 10, 14, 17-19, 24, 29, 30, 34; 9 улица 1, 2, 4, 12, 14, 19, 21, 23, 26, 37, 41, 42, 43; Молтек-4, №4 улица 6, 14, 20,22, 24, 26, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52; №5 улица 15, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 51, 53; №7 улица 2, 4, 5, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 25, 27, 31, 32, 36, 37А, 37Б, 39А, 39Б, 40, 41А, 41Б, 42,43/1, 43/2, 44, 45/1, 45Б, 185; №8 улица 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 29; №9 улица 1, 5, 8, 9, 12, 17, 19, 21, 23, 27, 28А, 30, 31, 33, 35, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 51, 52, 54, 57; №10 улица 8; №12 улица 12; №14 улица 42; №15 улица 16, 17; №17 улица 1, 10, 22; зимовка Камыскол 1; зимовка Аяпберген 2; зимовка Курмангазы 1; зимовка Барлыбай 1.
Избирательный участок № 146
Место расположения: Кызылкогинский район, Жангельдинский сельский округ, село Жангельдин, улица Д.Асангалиева, дом 7, здание государственное казенное коммунальное предприятие дом культуры "Жангелдин".

Телефон:8/71238/2-61-09.
Шекаралары: А.Әлішева 1-22; Ә.Ерқалиев 1-22; Д.Қоспаев 1-57; Д.Асанғалиев 1-45/4; М.Лұқпанов 1-17; І.Көпбаев 1-40; Қ.Өтемұратов 1/8-37; М.Өзенов 1-20; С.Тұрышев 1-37; Бөлектөбе 1; Шиліқұдық 1; Дәретқұдық 1; Дүмбай 1; Көбек 1; Кіндіксай 1-2; Көлдіқұдық 1-2; Кенен 1; Қабаққұдық 1.
№ 147 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Ойыл ауылдық округі, Жасқайрат ауылы, Т.Қайырбаев көшесі, 1 үй, "Шалқыма" мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты. Телефон: 8/71238/2-50-95.
Шекаралары: Қ.Қарасартова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6а, 6-13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19; М.Сартов 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6-13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29/3; Х.Досмұхамедов 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12; Б.Қасаев 1-9, 10/1, 10/2, 11-23, 24, 14а, 17а, 17б; С.Құлтаев 1, 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2; Б.Стамғазиев 1-16, 17/1, 17/2, 18-25, 20а, 26; Ш.Еркінов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10-15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29/1, 29/2, 30-34, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 36-39, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53; С.Қалекенов 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8а, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2; Ы.Шөреков 1-4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20-28; Д.Кеңесов 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1,4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2; Т.Қайырбаев 7, 8/1, 8/2, 9-11, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2; Жаңа көше 2, 3, 5, 9, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38; Аққора елді мекені 1-21; Балабейт 1-7; Дәулетиман 1-9; Мырзағали қыстағы 1; Көкалабие қыстағы 1; Қоғабай қыстағы 1; Жаман қыстағы 1; Арыстанғали қыстағы 1; Құлынкеткен қыстағы 1; Қожақұм қыстағы 1; Нұрпейіс қыстағы 1; Құлымжан қыстағы 1; Тоқтамыс қыстағы 1; Ақсор қыстағы 1; Айнаш қыстағы 1; Тұрғали қыстағы 1; Беріштам қыстағы 1; Жәмибұлақ қыстағы 1.
№ 148 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округі, Қоныстану ауылы, Қ.Жағалбаев көшесі, 12 үй, "Самал" мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон: 8/71238/2-61-09.
Границы: А.Алишевой 1-18; А.Еркалиева 1-22; Д.Коспаева 1-36; Д.Асангалиева 1-45/4; М.Лукпанова 1-17; И.Купбаева 1-32; К.Утемуратова 1/8-37; М.Узенова 1/1-11/2; С.Турышева 1-37; зимовки Болектобе 1; Шиликудык 1; Дареткудык 1; Думбая 1; Кубек 1; Киндиксай 1-2; Кулдикудык 1-2; Кенен 1; Кабаккудык 1.
Избирательный участок № 147
Место расположения: Кызылкогинский район, Уильский сельский округ, село Жаскайрат, улица Т.Кайырбаева, дом 1, здание государственное казенное коммунальное предприятие дом культура "Шалкыма".
Телефон: 8/71238/2-50-95.
Границы: К.Карасартовой 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6а, 6-13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19; М.Сартова 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6-13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29/3; Х.Досмухамедова 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12; Б.Касаева 1-9, 10/1, 10/2, 11-23, 24, 14а, 17а,17б; С.Култаева 1, 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2; Б.Стамгазиева 1-16, 17/1, 17/2, 18-25, 20а, 26; Ш.Еркинова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10-15, 16/1, 6/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29/1, 29/2, 30-34, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 36-39, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53; С.Калекенова 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8а, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2; И.Шурекова 1-4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20-28; Д.Кенесова 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2; Т.Кайырбаева 7, 8/1, 8/2, 9-11, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2; Жана коше 2, 3, 5, 9, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38; населенный пункт Аккора 1-21; Балабейт 1-7; Даулетиман 1-9; зимовка Мырзагали 1; зимовка Кокалабие 1; зимовка Когабая 1; зимовка Жаман 1; зимовка Арыстангали 1; зимовка Кулынкеткен 1; зимовка Кужакум 1; зимовка Нурпейс 1; зимовка Кулымжан 1; зимовка Туктамыс 1; зимовка Аксор 1; зимовка Айнаш 1; зимовка Тургали 1; зимовка Бериштам 1; зимовка Жамибулак-1.
Избирательный участок № 148
Место расположения: Кызылкогинский район, Куздигаринский сельский округ, село Коныстану, улица К.Жагалбаева, дом №12, здание государственное коммунальное казенное предприятие дом культуры "Самал".

Телефон:8/71238/2-72-39.
Шекаралары: Қ.Таңкиев 1-24; Б.Доскенжиев 1-10; Қ.Кереев 1-23; А.Декеев 1-26; Д.Қабесов 1-17; О.Қуатов 1-9; А.Кәдірғалиев 1-27; А.Иманов 1-17; Ғ.Мұратбаев 1-18; Қ.Жағалбаев 1-22; А.Алмағанбетов 1-29; Бүйрек елді мекені; Қосқұлақ елді мекені.
№ 149 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылдық округі, Тасшағыл ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 32 үй. "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Тасшағыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8/71238/5-11-43.
Шекаралары: С.Сейфуллин 1-24; Қ.Досығалиев 1, 3-15, 17-35, 37, 39, 41, 43, 45; Қ.Қожахметова 1-26, 37; Ж.Жабаев 2, 4, 6, 7а, 8, 10-12, 13а, 14-50, 53, 54, 56, 58; Н.Мирамов 1-35; Ж.Бүркішев 1, 3, 5-17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Қоныстану бөлімшесі 1-11; Қоғам бөлімшесі 1-17; Әжібай қыстағы; Байбек қыстағы; Апандой қыстағы; Қазбай қыстағы; Қосбиік қыстағы; Тасмола қыстағы; Склад қыстағы; Жандалы қыстағы-1; Жандалы қыстағы-2; Ақшкөл қыстағы; Бисекен қыстағы; Нұрмұқан қыстағы; Шұбарат қыстағы; Ата қыстағы; Нұрмолда қыстағы; Алпыстөрт қыстағы; Жаңақора қыстағы.
№ 151 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жамбыл ауылдық округі, Қаракөл ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 31 үй, "Қаракөл" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты. Телефон:8/71238/4-16-77.
Шекаралары: Т.Рысқұлов 1-28, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42; Е.Бисенбаев 1-46, 50; К.Сисенбаев 1-39; А.Құнанбаев 1-40; Қ.Сәтбаев 1-50; Ж.Жабаев 1-25; М.Айшуақов 1-40, 45, 48, 49, 54; Байғонды қыстағы; Бегей қыстағы; Досым қыстағы; Қайып қыстағы; Қойсары қыстағы; Оразбай қыстағы; Айдын елді мекені; Мәдениет қыстағы 2; Ажырық қыстағы; Алабие қыстағы; Ермекбай қыстағы; Қоғам қыстағы; Өгіз қора қыстағы.
№ 153 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Қарабау ауылдық округі, Қарабау ауылы, Д.Нұрпейісова көшесі, 22 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Қарабау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8/71238/3-13-48.
Шекаралары: М.Мөңкеұлы 1-19; А.Науанұлы 1-27; М.Мәметова 1-7; Т.Таубаев 1-39; Ғ.Мұратбаев 1-22; Қ.Есенбаев 1-17, Еспай 1-31; Ә.Игілікұлы 1-10; Ш.Өтегенов 1-7; И.Уәйісов 1-13; Б.Аманшин 1-23; С.Омаров 1-16; И.Тайманұлы 1-6; М.Өтемісұлы 1-7; Д.Нұрпейісова 2-20; Н.Көмеков 1-8; Сандыбай қыстағы 1; Өмірқора қыстағы 1; Бақай қыстағы 1; Комплекс қыстағы-1; Төртқұдық қыстағы 1-3, Бұхар елді мекені.
№ 154 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылдық округі, Тайсойған ауылы, А.Самарханова көшесі, 40 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Ғабдол Сланов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон: 8/71238/2-72-39.
Границы: К.Танкиева 1-24; Б.Доскенжиева 1-10; К.Кереева 1-23; А.Декеева 1-26; Д. Кабесова 1-17; О.Куатова 1-9; А.Кадиргалиева 1-27; А.Иманова 1-17; Г.Муратбаева 1-18; К.Жагалбаева 1-22; А.Алмаганбетова 1-29; населенный пункт Буйрек; населенный пункт Коскулак.
Избирательный участок № 149
Место расположения: Кызылкогинский район, Тасшагилский сельский округ, село Тасшагил, улица С.Сейфуллина, дом 32, здание коммунальное государственное учреждение "Тасшагильская средняя школа" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/5-11-43.
Границы: С.Сейфуллин 1-24; К.Досыгалиев 1, 3-15, 17-35, 37, 39, 41, 43, 45; К.Кожахметовой 1-26, 37; Ж.Жабаева 2, 4, 6, 7а, 8, 10-12, 13, 14-50, 53, 54, 56, 58; Н.Мирамова 1-35; Ж.Буркишева 1, 3, 5-17, 19, 20, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 27, 28; отделение Коныстану 1-11; отделение Когам 1-17; зимовка Ажибай; зимовка Байбек; зимовка Апандой; зимовка Казбай; зимовка Косбиик; зимовка Тасмола; зимовка Склад; зимовка Жандалы-1; зимовка Жандалы-2; зимовка Акшкол; зимовка Бисекен; зимовка Нурмукан; зимовка Шубарат; зимовка Ата; зимовка Нурмолда; зимовка Алпысторт; зимовка Жанакора.
Избирательный участок № 151
Место расположения: Кызылкогинский район, Жамбульский сельский округ, село Караколь, улица Т.Рыскулова, дом 31, здание государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры "Караколь".
Телефон: 8/71238/4-16-77.
Границы: Т.Рыскулова 1-28, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42; Е.Бисенбаева 1-46, 50; К.Сисенбаева 1-39; А.Кунанбаева 1-40; К.Сатбаева 1-50; Ж.Жабаева 1-25; М.Айшуакова 1-40, 45, 48, 49, 54; зимовка Байгонды; зимовка Бегей; зимовка Досым; зимовка Кайып; зимовка Койсары; зимовка Оразбай; населенный пункт Айдын; зимовка Мадениет 2; зимовка Ажырык; зимовка Алабие; зимовка Ермекбай; зимовка Когам; зимовка Огиз кора.
Избирательный участок № 153
Место расположения: Кызылкогинский район, Карабауский сельский округ, село Карабау, улица Д.Нурпейсовой, дом 22, здание коммунальное государственное учреждение "Карабауская средняя школа" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/3-13-48.
Границы: М.Монкеулы 1-19; А.Науанулы 1-27; М.Маметовой 1-7; Т.Таубаева 1-39; Г.Муратбаева 1-22; К.Есенбаева 1-17; Еспай 1-31; А.Игиликулы 1-10; Ш.Утегенова 1-7; И.Уайсова 1-13; Б.Аманшина 1-23; С.Омарова 1-16; И.Тайманулы 1-6; М.Утемисулы 1-7; Д.Нурпейсовой 2-20; Н.Комекова 1-8; зимовка Сандыбай 1; зимовка Омиркора 1; зимовка Бакай 1; зимовка Комплекс 1; зимовка Торткудык 1-3; населенный пункт Бухар.
Избирательный участок № 154
Место расположения: Кызылкогинский район, Тайсойганский сельский округ, село Тайсойган, улица А.Самархановой, дом 40, здание коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Габдола Сланова" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".

Телефон: 8/71238/ 9-12-71.
Шекаралары: Ғ.Асанов 1-8; Ө.Дәулетқалиев 1-9; А.Самарханова 1-38; Ғ.Сланов 1-28; Тайлақбай қыстағы 1; Көктөбе қыстағы 2; Ысқақ қыстағы 1; Жанайыс қыстағы 1; Мұқаш қыстағы 1; Талдықұм қыстағы 1; Бегенияз қыстағы 1; Саркөшек қыстағы 1-3; Сәрсенбай қыстағы 1; Ақшкөл қыстағы 1; Ойтаң қыстағы 1; Иманәлі қыстағы 1; Жұбан қыстағы 1; Жарбосын қыстағы 1; Аяпберген қыстағы 1, 2; Тасмағанбет қыстағы 1.
№ 155 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округі, Сағыз ауылы, Ш.Ізбасов көшесі, 1 үй, "Шұғыла" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты. Телефон: 8/71238/ 7-16-93.
Шекаралары: Н.Абдуллин 1-49; С.Бейішев 1-19; А.Омаров 1-28А; А.Досымбаев 1-22; З.Маханов 1-24; Т.Қоданов 1-13; Ж.Оразымбетов 1-16; Б.Пұсырманов 1-9; С.Бейбарыс 3-29/7; Т.Жанұзақов 1-33; Ш.Ізбасов 5/1-35; Ә.Төлепов 1-29/2; Ә.Бисенов 1-34; Ә.Әшіров 2/1-19; Ш.Уәлиханов 1-12/2; С.Қуанышев 1/1-10/2; Б.Майлин 2-12; Т.Біләлов 1-29; З.Сағындықұлы 1-40; Т.Декеев 1-37; Қ.Өскінбаев 1-23; Қ.Оразов 1-38; Мәңгілік ел 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; 24; М.Мөңкеұлы 1-22; Әл-Фараби 1-21; Әбілхайыр 1-16; Абай 1-12; Махамбет 1, 3, 5, 7, 9.
№ 156 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округі, Сағыз ауылы, Түлкібай Мұқанғалиев көшесі, №6 В үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Сағыз орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефоны: 8/71238/7-21-00.
Шекаралары: Ш.Омаров 1-36А; Қ.Смағұлов 1-77; Т.Мұқанғалиев 1-17; Қ.Омаров 1-17; З.Жақыпов 1-18; С.Нұрқашев 1-28; С.Есқалиев 1-28; Н.Дауылбаев 1-19; Ж.Көшелеков 1-16.
№ 157 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округі, Сағыз ауылы, Көшәлі Жүсіпов көшесі, №22 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефоны: 8/71238/ 7-21-79.
Шекаралары: С.Бейбарыс 31/1-31/11, 43/4, 43/7-43/10, 43/15, 43/16, 48/1-48/3, 53/2-53/8, 55, 59, 61/1,61/2, 63/2, 67, 67А, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; 87,89; С.Қасымов 1-20; Ғ.Сланов 1-24; З.Үлетов 1-20; Қ.Сегізбаев 1-35; Қ.Жайлыбаев 1-32; Ә.Нәбиева 1-24-а; К.Жүсіпов 1-33; Е.Мерғалиев 1-37; Д.Абатов 1-19; Ж.Әбдіров 1-27; Былқылдақты елді мекені; Қоңыраулы елді мекені; Шолақсай қыстағы 1-5, 9; 20, 21; Ақжар қыстағы 1; 265 разьезд 1-5; Төсши қыстағы 1; Кенбай елді мекені 1-32.
№ 159 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округі, Мұқыр ауылы, Ғ.Сланов көшесі, 39 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "№2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефоны: 8/71238/7-90-90.

Телефон: 8/71238/9-12-71.
Границы: Г.Асанова 1-8; О.Даулеткалиева 1-9; А.Самархановой 1-38; Г.Сланова 1-28; зимовка Тайлакбай 1; зимовка Коктобе 2; зимовка Ыскак 1; зимовка Жанайыс 1; зимовка Мукаш 1; зимовка Талдыкум 1; зимовка Бегенияз 1; зимовка Саркошек 1-3; зимовка Сарсенбай 1; зимовка Акшкол 1; зимовка Ойтан 1; зимовка Иманалы 1; зимовка Жубан 1; зимовка Жарбосын 1; зимовка Аяпберген 1, 2; зимовка Тасмаганбет 1.
Избирательный участок № 155
Место расположения: Кызылкогинский район, Сагизский сельский округ, село Сагиз, улица Ш.Избасова, дом 1, здание государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры "Шұғыла".
Телефон: 8/71238/7-16-93.
Границы: Н.Абдуллина 1-55; С.Бейшева 1-19; А.Омарова 1-28А; А.Досымбаева 1-22; З.Маханова 1-24; Т.Коданова 1-13; Ж.Оразымбетова 1-16; Б.Пусырманова 1-9; С.Бейбарыса 3-29/7; Т.Жанузакова 1-33; Ш.Избасова 5/1-35; А.Тулепова 1-29/2; А.Бисенова 1-34; А.Аширова 2/1-19; Ш.Валиханова 1-12/2; С.Куанышева 1/1-10/2; Б.Майлина 2-12; Т.Билалова 1-29; З.Сагындыкулы 1-40; Т.Декеева 1-37; К.Ускинбаева 1-23; К.Оразова 1-38; Мангилик ел 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; 24; М.Монкеулы 1-22; Аль-Фараби 1-21; Абилхайыр 1-16; Абай 1-12; Махамбет 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 156
Место расположения: Кызылкогинский район, Сагизский сельский округ, село Сагиз, улица Тулкибая Мукангалиева, дом №6 В, здание коммунальное государственное учреждение "Сагизская средняя школа" отдела образования Кызылкогинского района Управление образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/7-21-00.
Границы: Ш.Омарова 1-36А; К.Смагулова 1-77; Т.Мукангалиева 1-17; К.Омарова 1-17; З.Жакыпова 1-18; С.Нуркашева 1-28; С.Ескалиева 1-28; Н.Дауылбаева 1-19; Ж.Кушелекова 1-16.
Избирательный участок № 157
Место расположения: Кызылкогинский район, Сагизский сельский округ, село Сагиз, улица Кушали Жусипова, дом 22, здания государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №9" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/7-21-79.
Границы: С.Бейбарыс 31/1-31/11, 43/4, 43/7-43/10, 43/15, 43/16, 48/1-48/3, 53/2-53/8, 55, 59, 61/1,61/2, 63/2, 67, 67А, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87,89; С.Касымова 1-20; Г.Сланова 1-24; З.Улетова 1-20; К.Сегизбаева 1-35; К.Жайлыбаева 1-32; А.Набиева 1-24-а; К.Жусипова 1-33; Е.Мергалиева 1-37; Д.Абатова 1-19; Ж.Абдирова 1-27; населенный пункт Былкылдакты; населенный пункт Коныраулы; зимовка Шолаксай 1-5, 9; 20, 21; зимовка Акжар 1; 265 разъезд 1-5; зимовка Тосши 1, населенный пункт Кенбай № 1-32.
Избирательный участок № 159
Место расположения: Кызылкогинский район, Мукурский сельский округ, село Мукур, улица Г.Сланова, дом 39, здание коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №2" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/7-90-90.

Шекаралары: М.Зұлқанов 1-34; С.Есенғалиев 1-19а; Ғ.Есенғалиұлы 1-41; Б.Айтмағанбетов 1-28; Ғ.Сланов 1-36; Ж.Кенжебаев 1-17а; Б.Аманшин 1-38а; М.Дәулетбаев 1-31; М.Сұлтанов көшесі 1-26, 36, 37; 4 ауыл көшелері 1-63; 5 ауыл көшелері 1-86а; Соркөл елді мекені 1-32 , Сарқұмақ елді мекені 1-20, Кемерши-1 қыстағы.
№ 160 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округі, Мұқыр ауылы, М.Зұлқанов көшесі, 11 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Мұқыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефоны: 8/71238/6-13-70.
Шекаралары: Мұқыр ауылының 6 - ауыл көшесі 1-176; Тасқұдық елді мекені 1-11, 12а-15, 17, 18, 20-22, 25-39.
№ 161 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округі, Жамансор ауылы, 32а үй, "Атырау облысы білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Жамансор бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефоны: 8/71238/ 2-80-49.
Шекаралары: Жамансор ауылы көшесі 1-106; Кенбай ауылы көшесі 1-32; Төртқұдық қыстағы 1-8.
№ 163 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округі, Жантерек ауылы, 38 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қызылқоға ауданы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №75 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефоны: 8/71238/2-85-32.
Шекаралары: Жантерек ауылы көшесі 1-64.

Границы: М.Зулканова 1-34; С.Есенгалиева 1-19а; Г.Есенгалиулы 1-41; Б.Айтмаганбетова 1-28; Г.Сланова 1-36; Ж.Кенжебаева 1-17а; Б.Аманшина 1-38а; М.Даулетбаева 1-31; улица М.Султанова 1-26, 36, 37; улицы 4 аула 1-63; улицы 5 аула 1-86а; населенный пункт Соркол 1-32; населенный пункт Саркумак 1-20; зимовка Кемерши-1.
Избирательный участок № 160
Место расположения: Кызылкогинский район, Мукурский сельский округ, село Мукур, улица М.Зулканова, дом 11, здание коммунальное государственное учреждение "Мукурская средняя школа" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/6-13-70.
Границы: улицы 6-го аула села Мукур 1-176; населенный пункт Таскудык 1-11, 12а-15, 17, 18, 20-22, 25-39.
Избирательный участок № 161
Место расположения: Кызылкогинский район, Мукурский сельский округ, село Жамансор, дом 32а, здание коммунальное государственное учреждение "Жамансорская начальная школа" отдела образования Кызылкогинского района Управления образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/2-80-49.
Границы: село Жамансор улицы 1-106; село Кенбай улицы 1-32; зимовка Торткудык 1-8.
Избирательный участок № 163
Место расположения: Кызылкогинский район, Мукурский сельский округ, село Жантерек, дом 38, здание коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная начальная школа №75" отдела образования Кызылкогинского района Управление образования Атырауской области".
Телефон: 8/71238/2-85-32.
Границы: улицы села Жантерек 1-64.