"Атырау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 108-VII шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 168-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 5 мамырда № 5274-06 болып тіркелді
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атырау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 108-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25831 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-қосымшада:
Атырау облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастарының тізбесі келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 12, 13, 14, 15, 16, 17-шы жолдармен толықтырылсын:
"
12.
№108
Атырау - Таңдай
13.
№111
Атырау - Елтай - Аққала
14.
№112
Атырау - Есбол - Ынтымақ
15.
№113
Атырау - Көктоғай - Өрлік
16.
№99
Атырау - Исатай - Зинеден - Жанбай
17.
№109
Атырау - Ақтоғай
";
2) 2-қосымшада:
Атырау облысы бойынша ауданішілік автомобиль қатынастарының тізбесінде:
9-шы жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"
9.
№4
Ауданішілік маршрут Құрманғазы ауылы - Теңіз ауылы - Бірлік ауылы - Сафон ауылы - Бөкейхан ауылы
";

О внесении изменения и дополнений в решение Атырауского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 108-VII "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 30 апреля 2025 года № 168-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 5 мая 2025 года № 5274-06
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 108-VII "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25831) следующие изменение и дополнения:
1) в приложении 1:
Перечень межрайонных (междугородных внутриобластных) автомобильных сообщений по Атырауской области дополнить строками, порядковые номера 12,13,14,15,16,17 следующего содержания:
"
12.
№108
Атырау - Тандай
13.
№111
Атырау - Елтай - Аккала
14.
№112
Атырау - Есбол - Ынтымак
15.
№113
Атырау - Коктогай - Орлик
16.
№99
Атырау - Исатай-Зинеден - Жанбай
17.
№109
Атырау - Актугай
";
2) в приложении 2:
в Перечене внутрирайонных автомобильных сообщений по Атырауской области:
строку 9 изложить в следующей редакции:
"
9.
№4
внутрирайонный маршрут село Курмангазы - село Тениз - село Бирлик - село Сафон - село Бокейхан
";

3) 3-қосымшада:
Атырау қаласы бойынша қалалық (ауылдық) және қала маңы автомобиль қатынастарының тізбесі келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 35, 36, 37, 38-ші жолдармен толықтырылсын:
"
35.
№67
"К7 Family" тұрғын үй кешені шағын ауданы - Авангард шағын ауданы
36.
№68
Дамбы ауылы - Балықшы шағын ауданы
37.
№69
Өндірістік аймақ, №1 бекет - теміржол Вокзалы
38.
№70
Көктем шағын ауданы - Мирас шағын ауданы - темір жол Вокзалы
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев

3) в приложении 3:
Перечень городских (сельских) и пригородных автомобильных сообщений по городу Атырау дополнить строками, порядковые номера 35, 36, 37, 38 следующего содержания:
"
35.
№67
микрорайон жилой комплекс "К7 Family" - микрорайон Авангард
36.
№68
село Дамба - микрорайон Балыкшы
37.
№69
Промышленная зона, станция №1 - железнодорожный Вокзал
38.
№70
Микрорайон Коктем - микрорайон Мирас железнодорожный Вокзал
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев