Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 13 "Салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 120 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 8 мамырда № 7920-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 13 "Салық салу объектісінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында "Юбилейный ауылдық округі" графасында 34 және 35 реттік нөмірлері алып тасталсын.
2. Осы қаулыға орындалуына бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі К. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігінің мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер Департаментінің Шал ақынауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекеменің басшысы М.М.Садықов
2025 жылдың "__" __________

О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2019 № 13 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 мая 2025 года № 120. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2025 года № 7920-15
Акимат района Шал акына Северо – Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2019 № 13 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5222) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению в графе "Юбилейный сельский округ" порядковые номера 34 и 35 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного управления "Управление государственных доходов по району Шал акына Департамента государственных доходов по Северо–Казахстанской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
М.М. Садыков
"__" __________ 2025 года