Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 50/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37663 болып тіркелді
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Каримова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 50/6 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4645 болып тіркелді).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/3 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 39/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5071 болып тіркелді).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/3 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 4/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7299 болып тіркелді).
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/3 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 ақпандағы № 17/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26765 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 50/6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37663
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области Ж. Каримова
Приложение к решению
маслихата Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 22 декабря 2025 года
№ 50/6
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/3 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4645).
2. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2018 года № 39/2 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/3 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5071).
3. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2021 года № 4/5 "О внесении изменения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/3 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7299).
4. Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 2 февраля 2022 года № 17/5 "О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/3 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26765).