Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің м.а. 2025 жылғы 4 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 наурызда № 1803-02 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы №2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Алматы қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 1591 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы №3, 7, 9, 11, 19, 20, 23, 27, 28, 32, 33, 36, 487, 524, 525, 529, 530, 531, 533, 534, 546, 569, 570, 572, 611, 612, 614, 616, 618, 621 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің №1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің №2 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған №657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Сабитов
Алматы қаласы
Алатау ауданы әкімінің
2025 жылғы 4 наурыздағы
№ 1
шешіміне 1 қосымша
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таджикская көшесі, 5 Б, "№114 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Немирович-Данченко көшесімен Рысқұлов даңғылының қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылымен Боқаев көшесіне дейін; Боқаев көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Фадеев көшесіне дейін; Фадеев көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Братская көшесіне дейін; Братская көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батыс бағытта Немирович-Данченко көшесіне дейін; Немирович-Данченко көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесі мен Әйгерім-1 шағын ауданының Шұғыла көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіндегі №83/1 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіндегі №83/1 үйден шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Самғау шағын ауданы Ырысты көшесіндегі №17-ші үйге дейін; Самғау шағын ауданы Ырысты көшесіндегі №17-ші үйден оңтүстік-батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Тепличная көшесіндегі №4 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Тепличная көшесіндегі №4 үйден оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Алматинская көшесіндегі №42 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Алматинская көшесіндегі №42 үйден батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесімен батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі №171/1 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі №171/1 үйден солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесімен батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Шұғыла көшесіне дейін.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение и.о. акима Алатауского района города Алматы от 4 марта 2025 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 7 марта 2025 года № 1803-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года №2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (Зарегистрирован в Департаменте юстиции города Алматы 17 октября 2019 года за № 1591) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков №3, 7, 9, 11, 19, 20, 23, 27, 28, 32, 33, 36, 487, 524, 525, 529, 530, 531, 533, 534, 546, 569, 570, 572, 611, 612, 614, 616, 618, 621 согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) приложение к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками №657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669 согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алатауского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Б. Сабитов
Приложение 1
к решению акима
Алатауского района
города Алматы
от 4 марта 2025 года № 1
Избирательный участок № 3
Центр: город Алматы, улица Таджикская, 5Б, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №114".
Границы: от пересечения улицы Немировича-Данченко и проспекта Рыскулова на северо-восток по проспекту Рыскулова до улицы Бокаева; по улице Бокаева на юго-восток до улицы Фадеева; по улице Фадеева на юго-запад до улицы Братская; по улице Братская на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до улицы Немировича-Данченко; по улице Немировича-Данченко на север до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 и улицы Шугыла микрорайона Айгерим-1 на восток по улице Шугыла микрорайона Айгерим-1 до дома №83/1 улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; от дома №83/1 улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1; по улице Набережная микрорайона Айгерим-1 на юго-восток до дома №17 улицы Ырысты микрорайона Самгау; от дома №17 улицы Ырысты микрорайона Самгау на юго-запад до дома №4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1; от дома №4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1 на юг до дома №42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1; от дома №42 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; по Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на запад до дома №171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; от дома №171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Наби микрорайона Айгерим-1; по улице Наби микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Шугыла микрорайона Айгерим-1.
Избирательный участок № 9
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".

Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесінің қиылысынан Боралдай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесімен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен Саин көшесінің қиылысынан Саин көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Талдыарал көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Талдыарал көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Мұқаев көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Мұқаев көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Саин көшесіне дейін.
№ 19 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8, "№179 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесі мен Есентай өзенінің қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен батыс бағытта Боралдай тас жолына дейін; Боралдай тас жолымен солтүстік-шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесімен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Школьная көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Школьная көшесімен шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесімен оңтүстік бағытта Есентай өзеніне дейін; Есентай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Заводская көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Заводская көшесімен батыс бағытта Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен солтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесімен батыс бағытта Есентай өзеніне дейін.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесінің қиылысынан, Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіндегі №16 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіндегі №16 үйден шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзені арнасымен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесіндегі №52 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесінің №52 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесіне дейін.
№ 23 сайлау учаскесі

Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2 по руслу реки Боралдай на север до улицы Монке би микрорайона Алгабас; по улице Монке би микрорайона Алгабас на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2; по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 на запад до реки Боралдай.
Избирательный участок № 11
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и улицы Саина по улице Саина на юго-запад до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до улицы Момышулы; по улице Момышулы на север до улицы Талдыарал микрорайона Акбулак; по улице Талдыарал микрорайона Акбулак на восток до улицы Мукаева микрорайона Акбулак; по улице Мукаева микрорайона Акбулак на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на восток до улицы Саина.
Избирательный участок № 19
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №179".
Границы: от пересечения улицы Мойылды микрорайона Карасу и реки Есентай на северо-восток до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на запад до шоссе Бурундайская; по шоссе Бурундайская на северо-восток до улицы Мичурина микрорайона Карасу; по улице Мичурина микрорайона Карасу на юг до улицы Школьная микрорайона Карасу; по улице Школьная микрорайона Карасу на восток до улицы Кусаинулы микрорайона Карасу; по улице Кусаинулы микрорайона Карасу на юг до реки Есентай; по руслу реки Есентай на юг до улицы Заводская микрорайона Карасу; по улице Заводская микрорайона Карасу на запад до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на север до улицы Мойылды микрорайона Карасу; по улице Мойылды микрорайона Карасу на запад до реки Есентай.
Избирательный участок № 20
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 и улицы Култегина микрорайона Шанырак-2, по улице Култегина микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 до дома №16 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; от дома №16 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до дома №52 улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-1; от дома №52 улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Култегина микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 23

Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан – 1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, "№152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Үлкен Алматы өзенінің қиылысынан оңтүстік-шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Күреңқұлақ көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Күреңқұлақ көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесімен Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесімен солтүстік-шығыс Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесі №123 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесі №123 үйден шығыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесіне дейін.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/65, "№182 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/19, 1/20, 1/23, 1/27, 1/30, 1/33, 1/34, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 32 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесі мен Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесінің қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Майлин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Майлин көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Молдағұлова көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Назар көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Мамытов көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Үркер көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Үркер көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесіне дейін.
№ 33 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и реки Большая Алматинка на юго-восток до реки Ашыбулак; по реке Ашыбулак на юг до улицы Куренкулак микрорайона Улжан-1; по улице Куренкулак микрорайона Улжан-1 на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Еспаева микрорайона Акбулак на восток по улице Еспаева микрорайона Акбулак до улицы Шарипова микрорайона Акбулак; по улице Шарипова микрорайона Акбулак на северо-восток до дома №123 улицы Шарипова микрорайона Акбулак; от дома №123 улицы Шарипова микрорайона Акбулак на восток до улицы Саина; по улице Саина на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Еспаева микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 28
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №182".
Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/19, 1/20, 1/23, 1/27, 1/30, 1/33, 1/34, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54.
Избирательный участок № 32
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №171".
Границы: от пересечения улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 и улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2 по улице Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Майлина микрорайона Айгерим-1; по улице Майлина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Уркер микрорайона Айгерим-2; по улице Уркер микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 33

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесі №70 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесі №70 үйден шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Сарыжаз көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 487 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сүлейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесінің қиылысынан Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесімен солтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесімен шығыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіне дейін.
№ 524 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жылысай көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №1/87 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №1/87 үйден шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №24 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №24 үйден оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесі №51 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесі №51 үйден оңтүстік-батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесі №10 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесі №10 үйден батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жылысай көшесіне дейін.
№ 525 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2 на восток по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 до улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; по улице Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на север до дома №70 улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; от дома №70 улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 36
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 487
Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и улицы Нуржауган микрорайона Мадениет по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на север до улицы Шогана Абыза микрорайона Мадениет; по улице Шогана Абыза микрорайона Мадениет на восток до улицы Саина; по улице Саина на юг до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на запад до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 524
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1 и улицы Жылысай микрорайона Шанырык-2 на восток до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на юг до дома №1/87 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №1/87 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на восток до дома №24 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №24 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юг по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 до дома №51 улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1; от дома №51 улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1 на юго-запад по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 до дома №10 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1; от дома №10 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 525

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесі мен Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесінің қиылысынан Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесі №58 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесі №58 үйден Ақбұлақ шағын ауданы Аханов көшесімен шығыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік-шығыс бағытта Қарасу-2 өзенімен қиылысқанға дейін; Қарасу-2 өзені бойымен оңтүстік бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесі №18 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесі №18 үйден оңтүстік-батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесіне дейін.
№ 529 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шуланов көшесі, 159, "Алматы қаласының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесінің қиылысынан оңтүстік бағытта Боралдай өзенінің арнасымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Байтереков көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Байтереков көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесімен шығыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесіне дейін.
№ 530 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/65, "№182 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының №1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/141, 1/142, 1/139, 1/135, 1/136, 1/133, 1/131, 1/130 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 531 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының №45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 533 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №171".
Границы: от пересечения улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак и улицы Сергазина микрорайона Акбулак по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до дома №58 улицы Жандилдина микрорайона Акбулак; от дома №58 улицы Сергазина микрорайона Акбулак по улице Аканова микрорайона Акбулак на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на северо-восток до пересечения с рекой Карасу-2; по реке Карасу-2 на юг до улицы Саина; по улице Саина до дома №18 улицы Томанова микрорайона Акбулак; от дома №18 улицы Томанова микрорайона Акбулак на юго-запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; по улице Сулейменова микрорайона Акбулак на запад до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак; по улице Нурмаханова микрорайона Акбулак на запад до улицы Сергазина микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159, Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Алматы".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Жандилдина микрорайона Акбулак на юг по руслу реки Боралдай до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до улицы Момышулы; по улице Момышулы на север до улицы Байтерекова микрорайона Акбулак; по улице Байтерекова микрорайона Акбулак на восток до улицы Сергазина микрорайона Акбулак; по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак; по улице Нурмаханова микрорайона Акбулак на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до улицы Жандилдина микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 530
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №182".
Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/141, 1/142, 1/139, 1/135, 1/136, 1/133, 1/131, 1/130.
Избирательный участок № 531
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100.
Избирательный участок № 533

Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Арқалық көшесі, 137А, "№212 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйден солтүстік бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №32 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №32 үйден батыс бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіне дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесімен солтүстік бағытта №212 жалпы білім беру мектебіне дейін; №212 жалпы білім беру мектебінен батыс бағытта Саялы-2 шағын ауданындағы №135 көпқабатты үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданындағы №135 көпқабатты үйден оңтүстік бағытта ҮАК бойы көшесіне дейін; ҮАК бойы көшесімен батыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Мөңке би көшесіне дейін; Мөңке би көшесімен батыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Мамбетов көшесіндегі №1/38 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданының Мамбетов көшесіндегі №1/38 үйден солтүстік бағытта Индустриалды аймақтағы №142/2 үйге дейін; Индустриалды аймақтағы №142/2 үйден солтүстік-шығыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен оңтүстік-шығыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі №3 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі №3 үйден батыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйге дейін.
№ 534 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі №99 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі №99 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіндегі №65/1 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіндегі №65/1 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесіне дейін.
№ 546 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аркалык, 137А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №212".
Границы: от дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на север по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар до дома №32 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; от дома №32 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на запад до улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; по улице Аркалык микрорайона Саялы-2 на север до общеобразовательной школы №212; от общеобразовательной школы №212 на запад до многоэтажного дома №135 микрорайона Саялы-2; от дома №135 микрорайона Саялы-2 на юг до улицы Вдоль БАКа; по улице Вдоль БАКа на запад до улицы Саина; по улице Саина на юг до улицы Монке би; по улице Монке би на запад до дома №1/38 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; от дома №1/38 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар на север до дома №142/2 Индустриальной зоны; от дома №142/2 Индустриальной зоны на северо-восток до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на юго-восток до дома №3 улицы Акбулак микрорайона Кок-Кайнар; от дома №3 улицы Акбулак микрорайона Кок-Кайнар на запад до дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 534
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Зерде микрорайона Шанырак-2 на восток по улице Зерде микрорайона Шанырак-2 до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Каркара микрорайона Шанырак-1; по улице Каркара микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до дома №99 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2; от дома №99 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Жидели микрорайона Шанырак-2 на юг до дома №65/1 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; от дома №65/1 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; по улице Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2; по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Зерде микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 546

Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 371/3, "№29 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының №1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 165, 1/167, 1/168, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 549 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы, Әуезов көшесі, 48, "№156 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіндегі №34В үйден шығыс бағытта түзу Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Бекболат көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Бекболат көшесінен солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Рафиков көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Рафиков көшесінен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесімен қиылысқанға дейін; Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесімен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесімен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіндегі №34В үйге дейін.
№ 569 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының №67, 68, 69, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 570 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының №37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 62 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 572 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Акбулақ шағын ауданы, Суаткөл көшесі,41, "№178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесінің қиылысынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Суаткөл көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Суаткөл көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіндегі № 18 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіндегі № 18 үйден оңтүстік бағытта Ақкент шағын ауданындағы №2 үйге дейін; Ақкент шағын ауданындағы №2 үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 611 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8, "№179 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 371/3, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №29".
Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 165, 1/167, 1/168, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180.
Избирательный участок № 549
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №156".
Границы: от дома №34В улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет на восток по прямой до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет; по улице Бекболата микрорайона Ожет на север до улицы Рафикова микрорайона Ожет; по улице Рафикова микрорайона Ожет на восток до пересечения с улицей Жиенбаева микрорайона Ожет; по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на восток до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет; по улице Жапсарбаева на восток до дома №34В улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 569
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №67, 68, 69, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 570
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 62.
Избирательный участок № 572
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей №178".
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и улицы Доспановой микрорайона Акбулак по проспекту Рыскулова на восток до улицы Суатколь микрорайона Акбулак; по улице Суатколь микрорайона Акбулак на юг до улицы Батталовой; по Батталовой на восток до дома №18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак; от дома №18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак на юг до дома №2 микрорайона Аккент; от дома №2 микрорайона Аккент на запад до улицы Доспановой микрорайона Акбулак; по улице Доспановой микрорайона Акбулак на север до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 611
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №179".

Шекарасы: Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесі мен Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесінің қиылысынан оңтүстік бағытта , Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен Қарасу шағын ауданының Көктал көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Көктал көшесімен батыс бағытта Өжет шағын ауданының Сейтов көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Сейтов көшесімен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Мөңкеұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мөңкеұлы көшесімен батыс бағытта қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстік бағытта Боралдай тас жолына дейін; Боралдай тас жолымен солтүстік бағытта "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №51 үйге дейін; "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №51 үйден оңтүстік-шығыс бағытта "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №1А үйге дейін; "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №1А үйден Есентай өзеніне дейін; Есентай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесімен шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан – 1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, "№152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесінің қиылысынан Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесімен шығыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесімен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жаңалық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жаңалық көшесімен шығыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесімен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені арнасымен оңтүстік бағытта №1 ЖЭО күл үйіндісіне дейін; Ащыбұлақ өзені мен №1 ЖЭО күл үйіндісінің қиылысынан батыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесімен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Жалайыр көшесіндегі №1/4 үйге дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Жалайыр көшесіндегі №1/4 үйден батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесіне дейін.
№ 614 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109, "№169 мектеп–лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіндегі № 78 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіндегі № 78 үйден оңтүстік бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесіне дейін.
№ 616 сайлау учаскесі

Границы: от пересечения улицы Мойылды микрорайона Карасу и улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу до улицы Коктал микрорайона Карасу; по улице Коктал микрорайона Карасу на запад до улицы Сейтова микрорайона Ожет; по улице Сейтова микрорайона Ожет на юг до улицы Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Монкеулы микрорайона Карасу на запад до границы города; по границе города на север до шоссе Бурундайская; по шоссе Бурундайская на север до дома №51 ПКСТ "Птицевод"; от дома №51 ПКСТ "Птицевод" на юго-восток до дома №1А ПКСТ "Птицевод"; от дома №1А ПКСТ "Птицевод" до реки Есентай; по руслу реки Есентай на юг до улицы Мойылды микрорайона Карасу; по улице Мойылды на восток до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу.
Избирательный участок № 612
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Бозарал микрорайона Улжан-1 по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри микрорайона Улжан-1 на юг до улицы Жаналык микрорайона Улжан-1; по улице Жаналык микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на юг до золоотвала ТЭЦ-1; от пересечения реки Ашыбулак и золоотвала ТЭЦ-1 на запад до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри микрорайона Улжан-1 на юг до дома №1/4 улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; от дома №1/4 улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1 на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1.
Избирательный участок № 614
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–1, улица Отемисулы, 109, Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей №169".
Границы: от пересечения улицы Жидели микрорайона Шанырак-2 и улицы Гулистан микрорайона Шанырак-2 по улице Гулистан на восток до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; по улице Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до дома №78 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; от дома №78 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 на запад до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Жидели микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Гулистан микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 616

Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 3, "№204 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен оңтүстік бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Саялы-1 шағын ауданының Ақтекше көшесіне дейін; Саялы-1 шағын ауданының Ақтекше көшесімен батыс бағытта Саялы-1 шағын ауданының Аққайнар көшесіне дейін; Саялы-1 шағын ауданының Аққайнар көшесімен солтүстік бағытта ҮАК бойы көшесіне дейін; ҮАК бойы көшесімен батыс бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №1/3 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №1/3 үйден солтүстік бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №61 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №61 үйден Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №50 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №50 үйден солтүстік бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №56 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №56 үйден шығыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесімен оңтүстік бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйге дейін.
№ 618 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 621 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сүлейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесі мен Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесінің қиылысынан оңтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесімен Мәдениет шағын ауданы Новостройка көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Новостройка көшесімен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Бөгенбай батыр көшесімен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №64/2 үйге дейін; Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №64/2 үймен солтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №37 үйге дейін; Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №37 үйден Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіне дейін; Рахат шағын ауданы Байжанов көшесімен солтүстік бағытта Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіндегі №13 үйге дейін; Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіндегі №13 үйден солтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Қаракөл көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Қаракөл көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстік бағытта Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесімен Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесіне дейін.
№ 638 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №204".
Границы: от дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на восток до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на юг до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до улицы Актекше микрорайона Саялы-1; по улице Актекше микрорайона Саялы-1 на запад до улицы Аккайнар микрорайона Саялы-1; по улице Аккайнар микрорайона Саялы-1 на север до улицы Вдоль БАКа; по улице Вдоль БАКа на запад до дома №1/3 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №1/3 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 на север до дома №61 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №61 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 до дома №50 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №50 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 на север до дома №56 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №56 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 на восток до улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на юг до дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 618
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Дарабоз многоэтажные жилые дома №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 621
Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения улицы Жаужурек микрорайона Боралдай и улицы Аруана микрорайона Мадениет на юго-запад по улице Аруана микрорайона Мадениет до улицы Новостройка микрорайона Мадениет; по улице Новостройка микрорайона Мадениет на юг до улицы Богенбай батыра микрорайона Мадениет; по улице Богенбай батыра микрорайона Мадениет на юг до улицы Шоган Абыза микрорайона Мадениет; по улице Шоган Абыза микрорайона Мадениет на запад до дома №64/2 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на север до дома №37 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; от дома №37 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет до улицы Байжанова микрорайона Рахат; по улице Байжанова микрорайона Рахат на север до дома №13 улицы Байжанова микрорайона Рахат; от дома №13 улицы Байжанова микрорайона Рахат на северо-запад до улицы Каракол микрорайона Мадениет; по улице Каракол микрорайона Мадениет на юго-восток до границы города; по границе города на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай; по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на восток до улицы Аруана микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 638

Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы, Әуезов көшесі, 48, "№156 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тереңқара өзені мен Өжет шағын ауданының Сәдуақасов көшесіндегі №11–ші үйдің қиылысынан шығыс бағытта түзу Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесіндегі №11–ші үйге дейін; Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесіндегі №11–ші үйден Өжет шағын ауданының Новая көшесімен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Новая көшесіндегі №20–шы үйге дейін; Өжет шағын ауданының Новая көшесіндегі №20–шы үйден солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Тоқатаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Тоқатаев көшесімен оңтүстік–шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесіндегі №44–ші үйге дейін; Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесіндегі №44–ші үйден шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Рафиков көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Рафиков көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Бекболат көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Бекболат көшесімен оңтүстік–шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін, Үлкен Алматы каналының арнасымен солтүстік–батыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Өжет шағын ауданының Тереңқара өзені арнасымен солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Сәдуақасов көшесіндегі №11–ші үйге дейін.
Алматы қаласы
Алатау ауданы әкімінің
шешіміне 2 қосымша
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Горняцкая көшесі, 5, "№166 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Немирович-Данченко көшесі мен Райымбек даңғылының қиылысынан батыс бағытта Райымбек даңғылымен Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен солтүстік-шығыс бағытта Немирович-Данченко көшесімен қиылысқанға дейін; Немирович-Данченко көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесінің қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданыының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесіне дейін.
№ 659 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №156".
Границы: от пересечения реки Теренкара и дома №11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет на восток по прямой до дома №11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет; от дома №11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет по улице Новой микрорайона Ожет на восток до дома №20 улицы Новая микрорайона Ожет; от дома №20 улицы Новая микрорайона Ожет на север до улицы Токатаева микрорайона Ожет; по улице Токатаева микрорайона Ожет на юго–восток до улицы Тауасарова микрорайона Ожет; по улице Тауасарова микрорайона Ожет на север до дома №44 улицы Тауасарова микрорайона Ожет; от дома №44 улицы Тауасарова микрорайона Ожет на восток до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет; по улице Жапсарбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Жиенбаева микрорайона Ожет; по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Рафикова микрорайона Ожет; по улице Рафикова микрорайона Ожет на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет; по улице Бекболата микрорайона Ожет на юго–восток до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо на запад до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на северо–запад до реки Теренкара; по руслу реки Теренкара микрорайона Ожет на север до дома №11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет.
Приложение 2
к решению акима
Алатауского района
города Алматы
Избирательный участок № 657
Центр: город Алматы, улица Горняцкая, 5, Коммунальное государственное учреждение "Лицей №166".
Границы: от пересечения улицы Немировича-Данченко и проспекта Райымбека на запад по проспекту Райымбека до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на северо-восток до пересечения с улицей Немировича-Данченко; по улице Немировича-Данченко на юг до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 658
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2 по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2; по улице Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2; по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 на запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 659

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесімен батыс бағытта Қарасу-2 өзеніне дейін; Қарасу-2 өзенінің арнасымен солтүстік-батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көпқабатты "Алмалы" тұрғын үй кешенінің Бәйтереков көшесіндегі № 43, 45, 47, 49А, 51, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 117, 119, 121, 123, 39, 39Б, 98 үйлері.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74. көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ботагөз шағын ауданы, 2, "№209 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы; Қарғалы өзені мен Рысқұлов даңғылының қиылысынан Рысқұлов даңғылыымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Доспанова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Доспанова көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Бөлтерекұлы көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Бөлтерекұлы көшесімен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының № 34, 35, 36, 63, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 84, 85 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/122, "№6 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2 на восток по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Уркер микрорайона Айгерим-2; по улице Уркер микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Наби микрорайона Айгерим-1; по улице Наби микрорайона Айгерим-1 на запад до реки Карасу-2; по руслу реки Карасу-2 на северо-запад до реки Боралдай; по реке Боралдай на север до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 660
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: многоэтажный жилой комплекс "Алмалы" улица Байтерекова дома №43, 45, 47, 49А, 51, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 117, 119, 121, 123, 39, 39Б, 98.
Избирательный участок № 661
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74.
Избирательный участок № 662
Центр: город Алматы, микрорайон Ботагоз, 2, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №209".
Границы: от пересечения реки Каргалы и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова на восток до улицы Доспановой микрорайона Акбулак; по улице Доспановой микрорайона Акбулак на юг до улицы Болтерекулы микрорайона Акбулак; по улице Болтерекулы на запад до реки Каргалы.
Избирательный участок № 663
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №34, 35, 36, 63, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 84, 85.
Избирательный участок № 664
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/122, Коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №6".

Шекарасы: Зерделі шағын ауданының № 1/117, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92 көпқабатты тұрғын үйлері. Көпқабатты "София" тұрғын үй кешенінің № 206/2, 206/3, 206/3 корпус 1, 52 блок 13, 206/1, 206/8, 206/9, 206/9 корпус 1,206/7, 206/6, 206/6 корпус 1,206/6 корпус 2,206/5.үйлері.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 14А, "Алматы қаласы Алатау ауданы оқушыларының инновациялық шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 33/7 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан–1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, №152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесінің қиыылысынан Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Күреңқұлақ көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Күреңқұлақ көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Тәкежанов көшесімен Ұлжан-1 шағынауданының Жаңалық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Жаңалық көшесімен батыс бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Жалайыр көшесімен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Бозарал көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 667 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сулейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: қала шекарасы мен Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесінің қиылысынан Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесімен солтүстік бағытта Рахат шағын ауданының Байжанов көшесіне дейін; Рахат шағын ауданының Байжанов көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналының арнасымен қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесіне дейін.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Жанқожа батыр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіндегі № 1-ші үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіндегі № 1-ші үйден батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін.
№ 669 сайлау учаскесі

Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/117, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92; многоэтажный жилой комплекс "София" дома №206/2, 206/3, 206/3 корпус 1, 52 блок 13, 206/1, 206/8, 206/9, 206/9 корпус 1, 206/7, 206/6, 206/6 корпус 1, 206/6 корпус 2, 206/5.
Избирательный участок№ 665
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 14А, Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр инновационного творчества школьников Алатауского района города Алматы"
Границы: микрорайон Дарабоз многоэтажные жилые дома №61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 33/7.
Избирательный участок № 666
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Бозарал микрорайона Улжан-1 по реке Большая Алматинка на север до улицы Куренкулак микрорайона Улжан-1; по улице Куренкулак микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по реке Ашыбулак на юг до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 до улицы Жаналык микрорайона Улжан-1; по улице Жаналык микрорайона Улжан-1 на запад до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал на запад до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 667
Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения границы города и улицы Каракол микрорайона Мадениет по улице Каракол микрорайона Мадениет на север до улицы Байжанова микрорайона Рахат; по улице Байжанова микрорайона Рахат на юго-восток до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет юго-запад до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала до границы города; по границе города на юг до улицы Каракол микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 668
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Култегина микрорайона Шанырак-2; по улице Култегина микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юг до дома №1 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №1 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 669

Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Арқалық көшесі, 137А, "№212 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Саялы-2 шағын ауданының № 69, 71, 73, 75, 77, 79, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127, 129, 131, 133, 137 көпқабатты тұрғын үйлері.

Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аркалык, 137А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №212".
Границы: микрорайон Саялы-2, многоэтажные жилые дома № 69, 71, 73, 75, 77, 79, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127, 129, 131, 133, 137.