"Алматы қаласының Ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 134 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXXII сессиясының 2025 жылғы 7 тамыздағы № 231 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 11 тамызда № 36601 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласының Ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 134 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1403 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев

О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 11 августа 2017 года № 134 "Об установлении Правил общего водопользования города Алматы"
Решение внеочередной XXXII сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 7 августа 2025 года № 231. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2025 года № 36601
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 11 августа 2017 года № 134 "Об установлении Правил общего водопользования города Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1403).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев