Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 60 "Ақтоғай ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 19 мамырдағы № 99 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 мамырда № 7667-14 болып тіркелді
Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 60 "Ақтоғай ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7498-14 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулусының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына міндеттелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі К. Арынов
КЕЛІСІЛДІ":
"Павлодар облысының
құрылыс, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"____"_________2025 жыл
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімідігінің
2025 жылғы 19 мамырдағы
№ 99 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданының
әкімдігінің 2024 жылғы
29 ақпандағы
№ 60 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ
пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
1
KS-АТ-1
Ақтоғай-Харьковка-Қарабұзау

О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 29 февраля 2024 года № 60 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 19 мая 2025 года № 99. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 21 мая 2025 года № 7667-14
Акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актогайского района от 29 февраля 2024 года № 60 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7498-14) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района К. Арынов
СОГЛАСОВАНО":
Государственное учреждение
"Управление строительства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Павлодарской области"
"____"__________2025 года
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 19 мая 2025 года № 99
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от 29 февраля 2024 года № 60
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог
общего пользования районного значения Актогайского района
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Общая протяженность, километр
1
KS-АТ-1
Актогай-Харьковка-Карабзау