Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 4 шілдедегі № 212/23 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 9 шілдеде № 36416 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 350/31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6425 болып тіркелген);
2) "Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 350/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 146/12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27646 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 4 июля 2025 года № 212/23. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2025 года № 36416
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата:
1) решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 350/31 "О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6425);
2) решение Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2022 года № 146/12 "О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 350/31 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27646).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского
областного маслихата И. Теренченко