Қарабалық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 227 "Қарабалық аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызмет тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 231 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 10 желтоқсанда № 37579 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы "Қарабалық аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызмет тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 227 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7657 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева

О признании утратившим силу решения Карабалыкского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 227 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Карабалыкского районного маслихата"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 9 декабря 2025 года № 231. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2025 года № 37579
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карабалыкского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 227 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Карабалыкского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7657).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карабалыкского районного маслихата Г. Балбаева