"Жітіқара ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 230 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 368 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37802 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жітіқара ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 230 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10328-10 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов

О признании утратившим силу решения Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 29 ноября 2024 года № 230 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Житикаринскому району"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 декабря 2025 года № 368. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37802
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 29 ноября 2024 года № 230 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Житикаринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10328-10).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов