Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 297 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 24 желтоқсанда № 37671 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің "Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" 2018 жылғы 26 наурыздағы № 75 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7715 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жітіқара ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін оның Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі А. Жаныспаев

О признании утратившим силу постановления акимата Житикаринского района Костанайской области
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 23 декабря 2025 года № 297. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2025 года № 37671
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 26 марта 2018 года № 75 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7715).
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Житикаринского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района А. Жаныспаев