"Қостанай қаласының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 599 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 2148 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 25 желтоқсанда № 37675 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 599 қаулысының күші жойылды деп тану туралы (Құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 7624 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жундубаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Костанай от 7 марта 2018 года № 599 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 23 декабря 2025 года № 2148. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2025 года № 37675
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Костанай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костанай от 7 марта 2018 года № 599 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7624).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Костанай.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная М. Жундубаев