Бейнеу ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 наурыздағы № 59 қаулысы және Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 27/216 бірлескен шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 19 наурызда № 4776-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімге 1-қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 15023,9259 гектар Бейнеу ауданының Тұрыш ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімге 2-қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 9051,2358 гектар Бейнеу ауданының Сам ауылдық округінің Сам ауылының шекарасы белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімге 3-қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 11209,1074 гектар Бейнеу ауданының Сам ауылдық округінің Ноғайты ауылының шекарасы белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р. Шалбаев
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш

Об установлении границ некоторых населенных пунктов Бейнеуского района
Совместные постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17 марта 2025 года № 59 и решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 17 марта 2025 года № 27/216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 марта 2025 года № 4776-12
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Турыш Бейнеуского района общей площадью 15023,9259 гектаров, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границы села Сам Самского сельского округа Бейнеуского района общей площадью 9051,2358 гектаров, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границы села Ногайты Самского сельского округа Бейнеуского района общей площадью 11209,1074 гектаров, согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Р. Шалбаев
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш

Бейнеу ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 17 наурыздағы № 59 мен Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 27/216 бірлескен қаулы және шешіміне 1-қосымша
Бейнеу ауданының Тұрыш ауылының шекарасының схемалық картасы
Бейнеу ауданының Тұрыш ауылының жерлерінің экспликациясы
Әкімшілік-аумақтық бірлік шекараларында барлығы беріледі, гектар
оның ішінде:
егістік,
гектар
шабындық, гектар
жайылым, гектар
басқа алқаптар, гектар

Приложение 1 к совместному постановлению и решению акимата Бейнеуского района от 17 марта 2025 года № 59 и Бейнеуского районного маслихата от 17 марта 2025 года № 27/216
Схематическая карта границы села Турыш Бейнеуского района
Экспликация земель села Турыш Бейнеуского района
Предоставляется всего в границах административно-территориальной единицы, гектар
в том числе:
пашня,
гектар
сенокос, гектар
пастбища, гектар
прочие угодья, гектар