"Бейнеу ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 14/119 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 38/303 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37746 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2- тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейнеу ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 14/119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4680-12 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш

О признании утратившим силу решения Бейнеуского районного маслихата от 26 марта 2024 года № 14/119 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Бейнеуском районе"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2025 года № 38/303. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37746
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 26 марта 2024 года № 14/119 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Бейнеуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4680-12).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш