"Қызылорда облысының 2025 жылға арналған әлеуметтік саласы бойынша квоталар белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 188 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 тамыздағы № 170 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 12 декабря 2024 года № 188 "Об установлении квот по социальной сфере Кызылординской области на 2025 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 27 августа 2025 года № 170
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қызылорда облысының 2025 жылға арналған әлеуметтік саласы бойынша квоталар белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 188 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 және 4-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 12 декабря 2024 года № 188 "Об установлении квот по социальной сфере Кызылординской области на 2025 год" следующие изменения:
приложение 1 и 4 указанного постановления изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2025 жылғы "27" тамыздағы №170
қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2024 жылғы "12" желтоқсандағы № 188
қаулысына 1-қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны 50 адамнан асатын және одан жоғары жұмыс берушілерге екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру квотасы
Р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
(%)
Жұмыс орындарының саны
1.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 71 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от "27" августа 2025 года №170
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от "12" декабря 2024 года № 188
Квоты трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов работодателям со списочной численностью работников более 50 человек и выше, за исключением рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Название организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
Количество рабочих
мест
1.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 71" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области

101
3
1
2.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 248 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
2
1
3.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 66 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
2
1
4.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Жарасқан Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
211
3
1
5.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Ұзақбай Қараманов атындағы № 262 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
203
3
1
6.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Т.Г. Шевченко № 13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
133
3
2
7.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 220 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
180
3
1
8.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
166
3
1
9.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ. Сәтбаев атындағы № 216 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
102
3
2
10.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Жанқожа батыр атындағы № 70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
116
3
1
11.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.К. Мергенбаев атындағы № 226 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
119
3
2
12.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғ. Мұратбаев атындағы № 91 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
56
2
1
13.
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қармақшы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
730
4
2
14.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "А. Жанпейісов атындағы № 105 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
107
3
1
15.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 санаториялық бөбекжай бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
55
2
1
16.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 272 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

101
3
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 248" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области
59
2
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 66" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области
66
2
1
4.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 62 имени Жараскана Абдрашева" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области
211
3
1
5.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 262 имени Узакбая Караманова" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области
203
3
1
6.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13 имени Т.Г. Шевченко" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области
133
3
2
7.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 220" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области
180
3
1
8.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области
166
3
1
9.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 216 имени К. Сатбаева отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области
102
3
2
10.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 70 имени Жанкожа батыра отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области
116
3
1
11.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 226 имени Б.К. Мергенбаева отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области
119
3
2
12.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 91 имени Г. Муратбаева отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области
56
2
1
13.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кармакшинская районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области
730
4
2
14.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 105 имени А. Жанпеисова" отдела образования Кармакшинского района управления образования Кызылординской области
107
3
1
15.
Коммунальное государственное учреждение "Санаторный Ясли-Сад № 1 отдела образования по Кармакшинскому району" управления образования Кызылординской области
55
2
1
16.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 272" отдела образования по Кармакшинскому району" управления образования Кызылординской области

146
3
1
17.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 277 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
188
3
1
18.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ү.К. Томанов атындағы № 183 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2
1
19.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 114 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
2
1
20.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "Ә. Бердаулетов атындағы № 34 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
2
1
21.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің № 130 Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
111
3
1
22.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің № 37 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
224
3
1
23.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің № 129 Ә. Жәмішев атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
3
1
24.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Сырдария ауданы бойынша білім бөлімінің № 36 Әбділдә Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
257
4
1
25.
"Мағжан и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
300
4
1
26.
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сырдария аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
701
4
2
27.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 156 Н. Бекежанов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
157
3
1
28.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 46 А. Пушкин атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
276
4
1
29.
"Қызылорда облысының дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасының "№ 10 Шиелі ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
2
1
30.
Қызылорда облысы білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 219 Ы. Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
240
3
1
31.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 150 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
3
1
32.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 228 Шәймерден Бәкіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86
2
1
33.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 50 Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

146
3
1
17.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 277" отдела образования по Кармакшинскому району" управления образования Кызылординской области
188
3
1
18.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 183 имени У.К.Томанова" отдела образования по Кармакшинскому району" управления образования Кызылординской области
99
2
1
19.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 114" отдела образования по Жалагашскому району" управления образования Кызылординской области
96
2
1
20.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 34 имени Абдрашита Бердаулетова" отдела образования по Жалагашскому району" управления образования Кызылординской области
67
2
1
21.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 130 имени Абая" отдела образования по Сырдарьинскому району" управления образования Кызылординской области
111
3
1
22.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 37" отдела образования по Сырдарьинскому району" управления образования Кызылординской области
224
3
1
23.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 129 имени А. Жамишева" отдела образования по Сырдарьинскому району управления образования Кызылординской области
150
3
1
24.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 36 имени Абдильды Тажибаева" отдела образования по Сырдарьинскому району управления образования Кызылординской области
257
4
1
25.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мағжан И К"
300
4
1
26.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сырдарьинская районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области
701
4
2
27.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 156 имени Н.Бекежанова" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
157
3
1
28.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 46 имени А. Пушкина" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
276
4
1
29.
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийская районная детско-юношеская спортивная школа № 10" управления физической культуры, спорта и туризма Кызылординской области
72
2
1
30.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 219 имени И. Алтынсарина" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
240
3
1
31.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 150" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
103
3
1
32.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 228 имени Шаймердина Бакирова" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
86
2
1
33.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 50 имени Абая" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области

215
3
1
34.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 127 Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
204
3
1
35.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 158 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
167
3
1
36.
Қызылорда облысының білім басқармасының Шиелі ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 45 Ақ opда мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
156
3
1
37.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Сапарбеков атындағы № 125 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
149
3
1
38.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Қожанов атындағы № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
119
3
1
39.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "Ж. Қыдыров атындағы № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
2
1
40.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "Исатай Әбдікәрімов атындағы № 168 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
131
3
1
41.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 224 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2
1
42.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 245 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
2
1
43.
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 194 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
130
3
1
44.
"SINOOIL" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
105
3
1
45.
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда медициналық жоғары колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
229
3
2
46.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Еркін Әуелбеков атындағы № 4 облыстық мамандандырылған мектеп-лицей интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
147
3
1
47.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы № 173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
185
3
1
48.
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің № 4 "Қуаныш" санаториялық бөбекжай балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
2
1
49.
Қызылорда қаласы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылорда тазалығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

215
3
1
34.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-лицей № 127 имени Ш. Уалиханова" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
204
3
1
35.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 158" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
167
3
1
36.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 45 Ак орда" отдела образования по Шиелийскому району управления образования Кызылординской области
156
3
1
37.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 125 имени С. Сапарбекова" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области
149
3
1
38.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 55 имени С. Кожанова" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области
119
3
1
39.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 54 имени Ж. Кадырова" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области
97
2
1
40.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 168 имени Исатай Абдыкаримова" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области
131
3
1
41.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 224" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области
80
2
1
42.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 245" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области
62
2
1
43.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 194" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области
130
3
1
44.
Товарищество с ограниченной ответственностью "SINOOIL"
105
3
1
45.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский медицинский высший колледж" управления здравоохранения Кызылординской области
229
3
2
46.
Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная школа-лицей-интернат № 4 имени Еркина Ауельбекова" управления образования Кызылординской области
147
3
1
47.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 173 имени Алии Молдагуловой" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области
185
3
1
48.
Коммунальное государственное учреждение "Санаторный ясли детский сад № 4 "Қуаныш" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области
82
2
1
49.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылорда тазалыгы" город Кызылорда