Ақтоғай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 қаңтарда № 6704-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 18.07.2025 № 2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі А. Аманжолов
Ақтоғай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтоғай ауданы әкімінің
2025 жылғы 22 қаңтардағы
№ 1
шешіміне 1-қосымша
Ақтоғай ауданының сайлау учаскелері
№ 448 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 2. Ақтоғай ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ақтоғай мәдени бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылында Ә.Бөкейхан көшесіндегі № 6, 14, 16, 18, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер, Еркін ел көшесіндегі № 1, 2, 3, 12, 34 үйлер, Н.Әбдіров көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесіндегі № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 15Б, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35 үйлер, Ж.Ақбай көшесіндегі № 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 8, 8Б, 9, 10, 10Г, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 30А, 32, 33, 41, 45 үйлер, Ш.Құдайбердіұлы көшесіндегі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, С.Ибраев көшесіндегі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 39, 40 үйлер, К.Жұбандықұлы көшесіндегі № 4, 4А, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35 үйлер, Жосалы шағын ауданындағы № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15Д, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 32, 33 үйлер және Аэропорт.
№ 449 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, К.Байсейітова көшесі, 12. Қарағанды облысы білім басқармасының Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Ә.Бөкейхан атындағы тірек мектебі (ресурстық орталық) жанындағы интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Об образовании избирательных участков по Актогайскому району
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 22 января 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 января 2025 года № 6704-09. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 18 июля 2025 года № 2
Сноска. Утратило cилу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 18.07.2025 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким Актогайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Актогайском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Актогайского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района А. Аманжолов
"СОГЛАСОВАНО"
с террриториальной
избирательной комиссией
Актогайского района
Приложение 1 к решению
акима Актогайского района
от 22 января 2025 года
№ 1
Избирательные участки в Актогайском районе
Избирательный участок № 448
Центр избирательного участка - село Актогай, улица А.Бокейхана, 2. Коммунальное государственное казенное предприятие "Актогайский культурно-досуговый центр" отдела культуры и развития языков Актогайского района.
Границы избирательного участка: Дома в селе Актогай по улице А.Бокейхана № 6, 14, 16, 18, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, по улице Еркин ел № 1, 2, 3, 12, 34, по улице Н.Абдирова № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, по улице К.Сатбаева № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 15Б, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, по улице Ж.Акбая № 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 8, 8Б, 9, 10, 10Г, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 30А, 32, 33, 41, 45, по улице Ш.Кудайбердиулы № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, по улице С.Ибраева № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 39, 40, по улице К.Жубандыкулы № 4, 4А, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, по микрорайону Жосалы № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15Д, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 32, 33 и Аэропорт.
Избирательный участок № 449
Центр избирательного участка - село Актогай, улица К.Байсеитовой, 12. Коммунальное государственное учреждение "Интернат при опорной школе (ресурсный центр) имени Алихана Бокейхана" отдела образования Актогайского района управления образования Карагандинской области.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылында Қ.Нұржанов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 52, 53 үйлер, Ә.Ермеков көшесіндегі № 1, 2, 2А, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14/3, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 32А, 35, 36, 38, 38/3, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 50 үйлер, М.Ержанов көшесіндегі № 1, 3, 4, 6/1, 7, 7А, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 19/1, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27А, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 50, 51 үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі № 1, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50 үйлер, А.Құнанбаев көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 67, 69 үйлер, Солтүстік-Батыс шағын ауданындағы № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9 үйлер және Қоза.
№ 450 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, Нарманбет көшесі, 6. Қарағанды облысы білім басқармасының "Ақтоғай аграрлық - техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтоғай ауылында Н.Орманбетұлы көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 52/1, 54/1, 54/2 үйлер, С.Оразалин көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 25/1, 26, 26/2, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 33, 38, 39, 40, 46/1, 46/2, 47, 60 үйлер, Ә.Найманбаев көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15Г, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 49, 52, 867 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 1, 2, 3, 6, 7, 9А, 10, 11, 11А, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 65А үйлер, Сана би көшесіндегі № 1, 1/2, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4/2, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 10, 11, 12А, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 20, 33 үйлер, М.Шорин көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 36 үйлер, Жидебай батыр көшесіндегі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5/2, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 43А, 44, 47, 48 үйлер, У.Жәнібеков көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19Б, 21, 22, 24, 26, 27 үйлер, Патхоз, Егіндібұлақ қолқабыс шаруашылықтары және Ақсай қыстағы.
№ 451 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Сәуле ауылы, Жастар көшесі, 5Б. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Дома в селе Актогай по улице К.Нуржанова № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 52, 53, по улице А.Ермекова № 1, 2, 2А, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14/3, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 32А, 35, 36, 38, 38/3, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 50, по улице М.Ержанова № 1, 3, 4, 6/1, 7, 7А, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 19/1, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27А, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 50, 51, по улице К.Байсеитовой № 1, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, по улице А.Кунанбаева № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 67, 69, по микрорайону Северо-Западный № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9 и Коза.
Избирательный участок № 450
Центр избирательного участка - село Актогай, улица Нарманбет, 6. Коммунальное государственное казенное предприятие "Актогайский аграрно - технический колледж" управления образования Карагандинской области.
Границы избирательного участка: Дома в селе Актогай по улице Н.Орманбетулы № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 52/1, 54/1, 54/2, по улице С.Оразалина № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 25/1, 26, 26/2, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 33, 38, 39, 40, 46/1, 46/2, 47, 60, по улице А.Найманбаева № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15Г, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 49, 52, 867, по улице Токырауын № 1, 2, 3, 6, 7, 9А, 10, 11, 11А, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 65А, по улице Сана би № 1, 1/2, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4/2, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 10, 11, 12А, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 20, 33, по улице М.Шорина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 36, по улице Жидебай батыра № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5/2, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 43А, 44, 47, 48, по улице У.Жанибекова № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19Б, 21, 22, 24, 26, 27, подсобные хозяйства Патхоз, Егиндибулак и зимовка Аксай.
Избирательный участок № 451
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Сауле, улица Жастар, 5Б. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сәуле ауылында Достық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 27Б, 28, 29, 30/2, 31, 31/2, 32, 32/1, 33, 35 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 22 үйлер, Жастар көшесіндегі № 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20 үйлер, Қоңырат көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 7, 8/2, 8А, 9, 10, 12, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29/1 үйлер, Ақтоғай ауданының 80 жылдығы көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 24 үйлер, Республика көшесіндегі № 1, 2, 4, 7 үйлер және Қырғыз қыстағы. Қарақой ауылында Ғарышкерлер көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер және Айқай, Склад, Мұхаметжан, Тінәлі қыстақтары.
№ 452 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Үшарал ауылы, Бәйтерек көшесі, 61. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Үшарал ауылында Бәйтерек көшесіндегі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30/1, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58 үйлер және Көрпетай, Үшарал, Күнгей, Жалаңаш, Жиенбай, Нүркей, Нұртай, Дөңгелек ағаш, Қараағаш қыстақтары.
№ 454 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы – Жидебай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Астана көшесі, 22А. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Жалаңаш ауылында Астана көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер және Теке, Сарыарқа, Қашқынбай, Ақбұлақ, Жанкел қыстақтары.
№ 455 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Шабанбай би ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 6А. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шабанбай би ауылында Ә.Бөкейхан көшесіндегі № 3, 3А, 4, 4А, 6, 7, 8, 14, 18, 19 үйлер, Аққыз көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25 үйлер, М.Егінбаев көшесіндегі № 1, 1Б, 2, 3, 3Б, 5, 6, 7 үйлер, Жалаңтөс көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23 үйлер, Д.Қалиев көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, М.Құдабаев көшесіндегі № 3, 4, 5, 7, 8 үйлер, С.Мұқанов көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30 үйлер, С.Шомақбаев көшесіндегі № 2, 3, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 20, 33 үйлер, Ш.Шорин көшесіндегі № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 23 үйлер. Өндіріс ауылында Қасабай көшесі бойынша № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 19, 30 үйлер және Кепелі, Шоқпартас, Қарағандыөзек, Молдашілік, Ақсай, Аққора қыстақтары. Бегазы ауылында Қаратал көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 26 үйлер және Қаратал, Қарашоқы, Қызылжар, Жіңішке, Қаражал, Серікбай, Айыртас, Монша, Ақөлке қыстақтары. Сона ауылындағы Құлжа көшесі бойынша № 2, 3, 4, 7, 12, 15, 20, 22 үйлер және Рақыш, Қараша, Үшқатты, Тоғызбай, Керегетас, Байсұлтан, Белтерек, Күйгенсай, Күмбет, Ақсай, Мойынқұдық қыстақтары.
№ 459 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қызыларай ауылдық округі, Ақжарық ауылы, У.Жәнібеков көшесі, 11. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Дома в селе Сауле по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 27Б, 28, 29, 30/2, 31, 31/2, 32, 32/1, 33, 35, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, по улице Токырауын № 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, по улице Тауелсиздик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 22, по улице Жастар № 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, по улице Конырат № 1, 2, 3, 5, 7, 8/2, 8А, 9, 10, 12, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29/1, по улице Актогай ауданынын 80 жылдыгы № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 24, по улице Республики № 1, 2, 4, 7 и зимовка Кыргыз. Дома в селе Каракой по улице Гарышкерлер № 1, 2, 4, 5, 6, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и зимовки Айкай, Склад, Мухаметжан, Тынали.
Избирательный участок № 452
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Ушарал, улица Байтерек, 61. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Ушарал по улице Байтерек № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30/1, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/2, 57, 58 и зимовки Корпетай, Ушарал, Кунгей, Жаланаш, Жиенбай, Нуркей, Нуртай, Донгелек агаш, Караагаш.
Избирательный участок № 454
Центр избирательного участка - сельский округ Жидебай, село Жаланаш, улица Астана, 22А. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Жаланаш по улице Астана № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48 и зимовки Теке, Сарыарка, Кашкынбай, Акбулак, Жанкел.
Избирательный участок № 455
Центр избирательного участка - сельский округ Шабанбай би, село Шабанбай би, улица А.Бокейхана, 6А. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Шабанбай би по улице А.Бокейхана № 3, 3А, 4, 4А, 6, 7, 8, 14, 18, 19, по улице Аккыза № 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 25, по улице М.Егинбаева № 1, 1Б, 2, 3, 3Б, 5, 6, 7, по улице Жалантоса № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, по улице Д.Калиева № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, по улице М.Кудабаева № 3, 4, 5, 7, 8, по улице С.Муканова № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 12, 16, 19, 30, по улице С.Шомакбаева № 2, 3, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 20, 33, по улице Ш.Шорина № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 23. Дома в селе Өндіріс по улице Қасабай № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 19, 30 и зимовки Кепелі, Шоқпартас, Қарагандыөзек, Молдашілік, Ақсай, Аққора. Дома в селе Бегазы по улице Каратал № 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 26 и зимовки Каратал, Карашокы, Кызылжар, Жинишке, Каражал, Серикбай, Айыртас, Монша, Аколке. Дома в селе Сона по улице Құлжа № 2, 3, 4, 7, 12, 15, 20, 22 и зимовки Рақыш, Қараша, Үшқатты, Тоғызбай, Керегетас, Байсұлтан, Белтерек, Күйгенсай, Күмбет, Ақсай, Мойынқұдық.
Избирательный участок № 459
Центр избирательного участка - сельский округ Кызыларай, село Акжарык, улица У.Жанибекова, 11. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжарық ауылында Сеңкібай би көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер, С.Оразалин көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, У.Жәнібеков көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 30 үйлер, Егемен Қазақстан көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, Ақтоғай ауданына 50 жыл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 52 және Қостанқол, Нығыман, Ордабек, Деңгелбай, Көкше, Жазбек, Әмірхан, Қаратұмсық, Стандарт, Сүлеймен, Қарасиыр, Кәргөң, Үрпек, Алтуайт, Керімбай, Өтей, Алшынбек, Қыдырәлі, Жүнісбек, Ысқақ, Тұрсынбай, Дәмбай, Ақбұйрат, Бек, Күлмаған, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Оңбай, Қарақойтас, Сатай, Кеңасу, Саржал, Ақбұлақ, Шабан, Көлденең, Домай, Ақбиік қыстақтары.
№ 460 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Ақтас ауылы, Еңбек көшесі, 7А. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақтас ауылында Еңбек көшесіндегі № 1, 2, 2А, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер, Алаш көшесіндегі № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер және Қарамола, Омар, Мұстақай, Қалпе, Бишай, Елубай, Жуанқоңыр қыстақтары.
№ 461 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Қуаныш ауылы, Кенішбай ақын көшесі, 24. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қуаныш ауылында Егемендік көшесіндегі № 20, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 72, 73, 74, 83 үйлер, Кенішбай ақын көшесіндегі № 3, 5, 14, 16, 17, 18, 26, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 87, 89, 92, 93, 95 үйлер және Қызылсеңгір, Күшкөлік, Қызыладыр, Ақжарық, Қаражұмақ қыстақтары.
№ 462 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы – Сарытерек ауылдық округі, Сарытерек ауылы, Парасат көшесі, 18А. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарытерек ауылында Бестерек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер, Сарыөзек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20 үйлер, Көкөзек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер, Парасат көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 13/1, 13/2, 14 үйлер, Тоқырауын көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28 үйлер, Ақшкөл көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер. Жетімшоқы ауылы бойынша Жетімшоқы көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 үйлер және Қарақұла, Қарашілік, Қаратал, Күнгей, Үшшілік-1, Үшшілік-2, Қоянгөз, Кіші Ақсай, Үлкен Ақсай, Қызылжал, Қаракемер, Райымбек, Қарашоқы, Ақсай, Ұзынбұлақ қыстақтары. Ақтұмсық ауылы бойынша Ақтұмсық көшесіндегі № 2, 3, 6, 8, 11, 12, 13 үйлер және Самал, Ұзынбұлақ, Ақсай, Әлібек, Қойкелді, Дастар, Қойтас, Қарақия, Байғозы, Қарабауыр, Нартай қыстақтары. Кенелі ауылы бойынша Кенелі көшесіндегі № 1, 4, 7, 8, 10, 11, 15, 17 үйлер және Шыңырау, Шүрекбай, Ақсайы, Ақшағыл, Ақшоқы, Қарашоқы, Қособа, Жұмағұл, Жанат, Айыртас, Қызыл, Талдыбұлақ, Бесқора, Қарағозы, Қоске, Майтас қыстақтары.
№ 466 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Нүркен ауылы, Ж.Құлықұлы көшесі, 6. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Дома в селе Акжарык по улице Сенкибай би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, по улице С.Оразалина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, по улице У.Жанибекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 30, по улице Егемен Казакстан № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, по улице Актогай ауданына 50 жыл № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 52 и зимовки Костанкол, Ныгыман, Ордабек, Денгелбай, Кокше, Жазбек, Амирхан, Каратумсык, Стандарт, Сулеймен, Карасиыр, Каргон, Урпек, Алтуайт, Керимбай, Утей, Алшынбек, Кыдырали, Жунисбек, Ыскак, Турсынбай, Дамбай, Акбуйрат, Бек, Кулмаган, Ермекбай, Лиман, Жанабай-Мекебай, Онбай, Каракойтас, Сатай, Кенасу, Саржал, Акбулак, Шабан, Колденен, Домай, Акбиик.
Избирательный участок № 460
Центр избирательного участка - сельский округ Караменде би, село Актас, улица Енбек, 7А. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Актас по улице Енбек № 1, 2, 2А, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, по улице Алаш № 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 и зимовки Карамола, Омар, Мустакай, Калпе, Бишай, Елубай, Жуанконыр.
Избирательный участок № 461
Центр избирательного участка - сельский округ Караменде би, село Куаныш, улица Кенишбай акын, 24. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Куаныш по улице Егемендик № 20, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 72, 73, 74, 83, по улице Кенишбай акын № 3, 5, 14, 16, 17, 18, 26, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 87, 89, 92, 93, 95 и зимовки Кызылсенгир, Кушколик, Кызыладыр, Акжарык, Каражумак.
Избирательный участок № 462
Центр избирательного участка - сельский округ Сарытерек, село Сарытерек, улица Парасат, 18А. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Сарытерек по улице Бестерек № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, по улице Сарыозек № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, по улице Кокозек № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, по улице Парасат № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 13/1, 13/2, 14, по улице Токырауын № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, по улице Акшкол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17. Дома в селе Жетимшокы по улице Жетимшокы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 и зимовки Каракула, Карашилик, Каратал, Кунгей, Ушшилик-1, Ушшилик-2, Коянгоз, Киши Аксай, Улкен Аксай, Кызылжал, Каракемер, Райымбек, Карашокы, Аксай, Узынбулак. Дома в селе Актумсык по улице Актумсык № 2, 3, 6, 8, 11, 12, 13 и зимовки Самал, Узынбулак, Аксай, Алибек, Койкелди, Дастар, Койтас, Каракия, Байгозы, Карабауыр, Нартай. Дома в селе Кенели по улице Кенели № 1, 4, 7, 8, 10, 11, 15, 17 и зимовки Шынырау, Шурекбай, Аксайы, Акшагыл, Акшокы, Карашокы, Кособа, Жумагул, Жанат, Айыртас, Кызыл, Талдыбулак, Бескора, Карагозы, Коске, Майтас.
Избирательный участок № 466
Центр избирательного участка - сельский округ Нуркен, село Нуркен, улица Ж.Кулыкулы, 6. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нүркен ауылында Ж.Құлықұлы көшесіндегі № 1, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер, Достық көшесіндегі № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1 үйлер, Балхаш көшесіндегі № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11 үйлер, Нүркен көшесіндегі № 1, 2, 3, 4 үйлер, Т. Әубәкіров көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20 үйлер, Жас Алаш көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 үйлер, Мектеп көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6 үйлер және Қояншоқы, Тастыапан қыстақтары. Қаратал ауылы бойынша М. Шоқай көшесіндегі № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23 үйлер және Қараоба, Қызылқайың, Мәлімбек, Жамбыл, Момын, Қарашілік, Төрешоқы, Сораң қыстақтары. Жалаңтөс ауылы бойынша Ақбидай көшесі № 1, 3, 7, 15, 19 үйлер және Теректі, Қызыл, Қараағаш, Ақирек, Бакал, Керуенбұлақ, Жалпаққайың, Ақши, Айдай, Әділбай, Көкши, Айдарлы, Қарашілік, Ақсай қыстақтары. Ақсеңгір ауылы бойынша Жасыл ел көшесіндегі № 2, 3, 4, 6, 7 үйлер және Талдыбұлақ, Орта Ақсай, Қарынши, Магазин, Қояныштоғай, Талдыкезең, Қытай қыстақтары. Жидебай ауылында Бірлік көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 7, 8 үйлер және Қарашоқы, Доңғал, Шұбарат, Балғабек Ақсай, Махамбет Ақсай, Үйрек, Сағындық,Тікенекті қыстақтары.
№ 471 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Кежек ауылдық округі, Ақши ауылы, Бейбітшілік көшесі, 11Б. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақши ауылында Нұра көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 6А, 8, 9, 10, 11, 15, 16 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 14, 15, 17, 18 үйлер, Сарыарқа көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 8, 8/1, 9/1, 10, 10/2, 11, 11/1, 12 үйлер және Сарыөзек, Саяхат, Оралбай, Шөмшек, Қарашың, Алмалы қыстақтары.
№ 473 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, С.Сейфуллин көшесі, 21. Қарағанды облысы білім басқармасының Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Шашубай кентіндегі мектеп-бөбекжай кешені" (мектеп жанындағы интернатымен) базасындағы "Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кентінде Қараменде би көшесіндегі № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 37, 37А, 38, 39, 40, 41 үйлер, Шашубай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 30, 35, 36 үйлер, С.Сейфуллин көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер, Ғарышкерлер көшесіндегі № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 19, 20 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 11, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 35, 41, 43 үйлер.
№ 474 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Ж.Ақбергенұлы көшесі, 3. Мәдениет үйі.

Границы избирательного участка: Дома в селе Нуркен по улице Ж.Кулыкулы № 1, 7, 9, 11, 13, 15, по улице Достык № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, по улице Балхаш № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, по улице Нуркен № 1, 2, 3, 4, по улице Т.Аубакирова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, по улице Жас Алаш № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, по улице Мектеп № 1, 2, 4, 5, 6 и зимовки Кояншокы, Тастыапан. Дома в селе Каратал по улице М.Шокай № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23 и зимовки Жамбыл, Карашилик, Торешокы, Момын, Кызылкайын, Караоба, Соран, Малимбек. Дома в селе Жалантос по улице Акбидай № 1, 3, 7, 15, 19 и зимовки Теректи, Кызыл, Караагаш, Акирек, Бакал, Керуенбулак, Жалпаккайын, Акши, Айдай, Адилбай, Кокши, Айдарлы, Карашилик, Аксай. Дома в селе Аксенгир по улице Жасыл ел № 2, 3, 4, 6, 7 и зимовки Кояныштогай, Орта-Аксай, Талдыбулак, Кытай, Талдыкезен, Магазин, Карынши. Дома в селе Жидебай по улице Бирлик № 2, 3, 4, 5, 7, 8 и зимовки Карашокы, Донгал, Шубарат, Балгабек-Аксай, Махамбет-Аксай, Уйрек, Сагындык, Тикенекти
Избирательный участок № 471
Центр избирательного участка - сельский округ Кежек, село Акши, улица Бейбитшилик, 11Б. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Акши по улице Нура № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 6А, 8, 9, 10, 11, 15, 16, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 2/1, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 14, 15, 17, 18, по улице Сарыарка № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 8, 8/1, 9/1, 10, 10/2, 11, 11/1, 12 и зимовки Сарыозек, Саяхат, Оралбай, Шомшек, Карашын, Алмалы.
Избирательный участок № 473
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица С.Сейфуллина, 21. Коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр)" на базе "Комплекс школа - ясли сад" (с пришкольным интернатом) поселка Шашубай" отдела образования Актогайского района управления образования Карагандинской области.
Границы избирательного участка: Дома в поселке Шашубай по улице Караменде би № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, по улице Шашубая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 30, 35, 36, по улице С.Сейфуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, по улице Гарышкерлер № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 19, 20, по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 11, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 35, 41, 43.
Избирательный участок № 474
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица Ж.Ақбергенұлы, 3. Дом культуры.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кентіндегі Б.Ихамбаев көшесі бойынша № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 18, 19, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер, Ж.Ақбергенұлы көшесі бойынша № 2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121 үйлер, Алтын шағын ауданы бойынша № 1, 2, 3, 6 үйлер, Нарманбет көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6 үйлер, Жағалау көшесі бойынша № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 49А, 51, 52, 53, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 65А, 66, 66/1, 66А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 94, 96, 96А, 98, 102, 104, 106 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1, 3, 5, 10, 11 үйлер.
№ 475 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Таңыбай батыр көшесі, 24. Қарағанды облысы білім басқармасының Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Сарышаған мектеп – интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кентінде Шәкірбек көшесіндегі № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1, 15А, 17, 18, 19, 19/2, 19А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 34, 34А, 35, 36, 36А, 44, 61 үйлер, 1 шағын ауданындағы № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/2, 6, 6А/1, 7, 7/2, 8/1, 9, 10/2, 11, 12 үйлер, 2 шағын ауданындағы № 1, 2, 3, 4/1, 5/9, 6 үйлер, 3 шағын ауданындағы № 2, 3Б, 4, 6, 7, 8, 9, 9Б, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 14А, 15, 16/1, 16/2, 16А/1, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 39 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі № 1, 1/2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 15 үйлер, Болашақ көшесіндегі № 1, 1А, 2, 3 үйлер, Мектеп қиылысы көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 19А, 20 үйлер.
№ 476 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Теміржол көшесі, 3Б. Қарағанды облысы білім басқармасының Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Сарышаған кентіндегі жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кентіндегі Абай көшесі бойынша № 1, 1А, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 32, 34, 34/2, 35, 37, 38, 38Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50/1, 56, 58, 60 үйлер, Ынтымақ көшесі бойынша № 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер, Теміржол көшесі бойынша № 1, 2/1, 4, 8, 18, 18А, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31/1, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/2, 64 үйлер, Энергетик көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, Бейбітшілік көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 22, 24 үйлер және Көктас, Весна, Новалы, Қаражынғыл разъездері.
№ 477 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12. Мәдениет үйі.

Границы избирательного участка: дома в поселке Шашубай по улице Б.Ихамбаева № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 18, 19, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, дома по улице Ж.Ақбергенұлы № 2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121, дома по микрорайону Алтын № 1, 2, 3, 6, дома по улице Нарманбета № 1, 2, 3, 4, 6, дома по улице Жағалау № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 49А, 51, 52, 53, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 65А, 66, 66/1, 66А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 94, 96, 96А, 98, 102, 104, 106, по улице Жамбыла № 1, 3, 5, 10, 11.
Избирательный участок № 475
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Таңыбай батыр, 24. Коммунальное государственное учреждение "Сарышаганская школа – интернат" отдела образования Актогайского района управления образования Карагандинской области.
Границы избирательного участка: Дома в поселке Сарышаган по улице Шакирбека № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1, 15А, 17, 18, 19, 19/2, 19А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 34, 34А, 35, 36, 36А, 44, 61, по 1-микрорайону № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/2, 6, 6А/1, 7, 7/2, 8/1, 9, 10/2, 11, 12, по 2-микрорайону № 1, 2, 3, 4/1, 5/9, 6, по 3-микрорайону № 2, 3Б, 4, 6, 7, 8, 9, 9Б, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 14А, 15, 16/1, 16/2, 16А/1, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 39, по улице Байтерек № 1, 1/2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 15, по улице Болашак № 1, 1А, 2, 3, по улице Мектеп киылысы № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 19А, 20.
Избирательный участок № 476
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Темиржол, 3Б. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа поселка Сарышаган" отдела образования Актогайского района управления образования Карагандинской области.
Границы избирательного участка: Дома в поселке Сарышаган по улице Абая № 1, 1А, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 32, 34, 34/2, 35, 37, 38, 38Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50/1, 56, 58, 60, дома по улице Ынтымак № 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, дома по улице Темиржол № 1, 2/1, 4, 8, 18, 18А, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31/1, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/2, 64, дома по улице Энергетик № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, дома по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 20, 22, 24, разъезды Коктас, Весна, Новалы, Каражынгыл.
Избирательный участок № 477
Центр избирательного участка - поселок Сарышаган, улица Абая, 12. Дом культуры.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сарышаған кентінде Балқаш көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 50, 52, 53 үйлер, Тәуелсіздік көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 40Д, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 58А, 60, 62/1, 64, 66, 68, 70 үйлер, Мектеп көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14, 16, 16/1, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 46, 46А, 46Б, 48, 50, 52, 54 үйлер, Жастар қиылысы көшесі бойынша № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер, Достық көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 37, 37А, 38, 39, 41, 43, 46 үйлер.
№ 478 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін ауылы, О.Жәутіков көшесі, 20А. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ортадересін ауылында М.Ержанов көшесіндегі № 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22 үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, О.Жәутіков көшесіндегі № 1, 3, 3А, 3Б, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 28 үйлер, Сана би көшесіндегі № 1, 1А, 2, 4А, 4Б, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 17, 19, 22 үйлер, Н.Орманбетұлы көшесіндегі № 1, 4, 7, 8, 15, 16, 17, 20, 24, 26, 28 үйлер және Қаработа, Бектауата, Басдересін, 8-бригада, Серікбасы қыстақтары. Ортадересін бекеті бойынша Ынтымақ көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер және № 03876 әскери бөлімі.
№ 480 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ақжайдақ бекеті, Бәйтерек көшесі, 36. Вокзал залы.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Ақжайдақ бекетінде Достық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 34, 35, 37, 38 үйлер, Бәйтерек көшесіндегі № 4, 5, 7 үйлер және Ақөлең, Тікшоқы қыстақтары.
№ 481 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тасарал ауылдық округі, Тасарал ауылы, Ағыбай батыр көшесі, 5. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тасарал ауылында Жастар көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, Орталық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20 үйлер, Жағалау көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16 үйлер, Ағыбай батыр көшесіндегі № 1, 2, 6, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер және Ақжолтай, Байдәулет, Жолдан, Оңбай, Асыл қыстақтары.
№ 482 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Нарманбет ауылы, Сана би көшесі, 7. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Дома в поселке Сарышаган по улице Балхаш № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 50, 52, 53, дома по улице Тауелсиздик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 40Д, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 58А, 60, 62/1, 64, 66, 68, 70, дома по улице Мектеп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14, 16, 16/1, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 46, 46А, 46Б, 48, 50, 52, 54, дома по улице Жастар киылысы № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, дома по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 37, 37А, 38, 39, 41, 43, 46.
Избирательный участок № 478
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, село Ортадересин, улица О.Жаутикова, 20А. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Ортадересин по улице М.Ержанова № 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, по улице К.Байсеитовой № 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, по улице Абая № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, по улице О.Жаутикова № 1, 3, 3А, 3Б, 5, 5А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 28, по улице Сана би № 1, 1А, 2, 4А, 4Б, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 17, 19, 22, по улице Н.Орманбетулы № 1, 4, 7, 8, 15, 16, 17, 20, 24, 26, 28 и зимовки Каработа, Бектауата, Басдересин, 8-бригада, Серикбасы. Дома в станции Ортадересин по улице Ынтымак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и воинская часть № 03876.
Избирательный участок № 480
Центр избирательного участка - сельский округ Ортадересин, станция Акжайдак, улица Байтерек, 36. Зал вокзала.
Границы избирательного участка: дома станции Акжайдак по улице Достык № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 34, 35, 37, 38, дома по улице Байтерек № 4, 5, 7 и зимовки Аколен, Тикшокы.
Избирательный участок № 481
Центр избирательного участка - сельский округ Тасарал, село Тасарал, улица Агыбай батыра, 5. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Тасарал по улице Жастар № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, по улице Орталык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, по улице Жагалау № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, по улице Агыбай батыра № 1, 2, 6, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 и зимовки Акжолтай, Байдаулет, Жолдан, Онбай, Асыл.
Избирательный участок № 482
Центр избирательного участка - сельский округ Карабулак, село Нарманбет, улица Сана би, 7. Клуб.

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Нарманбет ауылында Абай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 33, 34, 35, 37, 39А, 41, 43, 48 үйлер, Жамбыл көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер, Қарабұлақ көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12 үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі № 1, 2, 3, 3/1, 6 үйлер, М.Ержанов көшесіндегі № 2, 3 үйлер, М.Мұқанов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22 үйлер, Сана би көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 8, 9А, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер және Дуанши, Думан, Түйеқора, Мектеп-1, Мектеп-2, Әрін, Бульдозер, Еңбек, Сарқытбай, Қарабұлақ, Иса, Рақым, Қасен, Иманбай, Құсайын, Тоқал, Стандарт, 8-Март, Қажы, Жәнке, Кіндікті, Разақ, Алшынбек, Омарбек, Заготскот қыстақтары. Қарасу ауылында Нарманбет көшесіндегі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 үйлер, О.Жәутіков көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18 үйлер және Оспанқарын, Сарыөлең, Қапаш, Шалқар, Қажы, Ащықарын, Нарманбет, Алдаберлі, Саға, Тлеуберлі, Сүтбай, Түйебай, Қалыш, Шолақ, Молалысу қыстақтары.
№ 484 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Абай ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, 8. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Абай ауылы бойынша М.Мәметова көшесіндегі № 1, 2, 3, 5 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер, Қ.Аманжолов көшесіндегі № 1, 3, 9, 10, 11, 12 үйлер, Қараменде би көшесіндегі № 1, 5, 6, 9, 11 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1, 2, 3 үйлер, Абай көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 үйлер және Ақшкөл, Қалқан, Қарқын, Ақатан, Қойбағар, Бақалшы, Бидайық, Көпелбай, Тасқын, Аққорда, Ортақора, Ошаған, Ақсай, Айдын, Ой-Жапекең, Ақферма қыстақтары.
№ 485 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қусақ ауылдық округі, Қошқар ауылы, Мәдениет көшесі, 15. Клуб үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Қошқар ауылында Береке көшесіндегі № 2, 9, 10, 12, 13 үйлер, Бірлік көшесіндегі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер, Сарыарқа көшесіндегі № 1, 3, 7, 14 үйлер, Наурыз көшесіндегі № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22 үйлер, Жастар көшесіндегі № 7, 9, 10, 16, 18, 21 үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер, Жеңіс көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 40, 41 үйлер, Мәдениет көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 21, 25, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер және Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенді, Қараағаш, Мыңбұлақ, Молақ, Ескі Молақ, Ортақора, Басқора, Талбасы, Бесшоқы, Сарман, Қарашілік, Екпін, Сейтімхан, Өміржан, Бала Қошқар, Керегетас, Қызыладыр қыстақтары.
№ 486 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесінің орталығы – Айыртас ауылдық округі, Айыртас ауылы, Орталық көшесі, 7. Клуб үйі.

Границы избирательного участка: Дома в селе Нарманбет по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 33, 34, 35, 37, 39А, 41, 43, 48, по улице Жамбыла № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, по улице Карабулак № 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, по улице К.Байсеитовой № 1, 2, 3, 3/1, 6, по улице М.Ержанова № 2, 3, по улице М.Муканова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, по улице Сана би № 2, 3, 4, 5, 8, 9А, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и зимовки Дуанши, Думан, Туйекора, Мектеп-1, Мектеп-2, Арин, Бульдозер, Енбек, Саркытбай, Карабулак, Иса, Ракым, Касен, Иманбай, Кусайын, Токал, Стандарт, 8-Март, Кажы, Жанке, Киндикти, Разак, Алшынбек, Омарбек, Заготскот. Следующие дома в селе Карасу по улице Нарманбета № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, по улице О.Жаутикова № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18 и зимовки Оспанкарын, Сарыолен, Капаш, Шалкар, Кажы, Ащыкарын, Нарманбет, Алдаберли, Сага, Тлеуберли, Сутбай, Туйебай, Калыш, Шолак, Молалысу.
Избирательный участок № 484
Центр избирательного участка - сельский округ Абай, село Абай, улица Абая, 8. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Абай по улице М.Маметовой № 1, 2, 3, 5, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, по улице К.Аманжолова № 1, 3, 9, 10, 11, 12, по улице Караменде би № 1, 5, 6, 9, 11, по улице М.Ауезова № 1, 2, 3, по улице Абая № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10 и зимовки Акшкол, Калкан, Каркын, Акатан, Койбагар, Бакалшы, Бидайык, Копелбай, Таскын, Аккорда, Ортакора, Ошаган, Аксай, Айдын, Ой-Жапекен, Акферма.
Избирательный участок № 485
Центр избирательного участка - сельский округ Кусак, село Кошкар, улица Мадениет, 15. Клуб.
Границы избирательного участка: Дома в селе Кошкар по улице Береке № 2, 9, 10, 12, 13, по улице Бирлик № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, по улице Сарыарка № 1, 3, 7, 14, по улице Наурыз № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, по улице Жастар № 7, 9, 10, 16, 18, 21, по улице Бейбитшилик № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, по улице Женис № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 40, 41, по улице Мадениет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 18, 21, 25, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 и зимовки Орта-Жарасбай, Бас-Жарасбай, Белсенди, Караагаш, Мынбулак, Молак, Ески Молак, Ортакора, Баскора, Талбасы, Бесшокы, Сарман, Карашилик, Екпин, Сейтимхан, Омиржан, Бала Кошкар, Керегетас, Кызыладыр.
Избирательный участок № 486
Центр избирательного участка - сельский округ Айыртас, село Айыртас, улица Орталык, 7. Клуб.

Сайлау учаскесінің шекарасы: Айыртас ауылында Ардагер көшесіндегі № 3, 6, 7, 8, 11 үйлер, Наурыз көшесіндегі № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12 үйлер, Достық көшесіндегі № 1, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 17 үйлер, Орталық көшесіндегі № 7, 9, 13, 16, 18, 22 үйлер, Жазық көшесіндегі № 3, 7, 8, 10, 12, 16 үйлер, Қобыланды көшесіндегі № 11, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 28, 30, 34 үйлер және Сәдуақас, Тазқызыл, Ойран, Өгізтау, Туайт, Маубас, Аққора, Қызылтас, Еспе, Би, Қарабас, Ақсай, Шұбарайғыр, Ешкіөлмес, Әмірсана, Әзімбай, Шұбарқұдық қыстақтары.
Ақтоғай ауданы әкімінің
2025 жылғы 22 қаңтардағы
№ 1
шешіміне 2-қосымша
Ақтоғай ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы "Ақтоғай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" №01 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5862 тіркелген).
2. Ақтоғай ауданы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 2 "Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 1 "Ақтоғай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №23549 тіркелген).
3. Ақтоғай ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 02 "Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 1 "Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 01 "Ақтоғай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31446 тіркелген).
4. Ақтоғай ауданы әкімінің 2023 жылғы 8 тамыздағы № 1 "Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 1 "Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 01 "Ақтоғай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6474-09 тіркелген).

Границы избирательного участка: Дома в селе Айыртас по улице Ардагер № 3, 6, 7, 8, 11, по улице Наурыз № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, по улице Достык № 1, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 17, по улице Орталык № 7, 9, 13, 16, 18, 22, по улице Жазык № 3, 7, 8, 10, 12, 16, по улице Кобыланды № 11, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 28, 30, 34 и зимовки Садуакас, Тазкызыл, Ойран, Огизтау, Туайт, Аккора, Еспе, Би, Карабас, Аксай, Шубарайгыр, Шубаркудык, Амирсана, Азимбай, Маубас, Қызылтас, Ешкиолмес.
Приложение 2 к решению
акима Актогайского района
от 22 января 2025 года
№ 1
Перечень утративших силу некоторых решений акима Актогайского района
1. Решение акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 01 "Об образовании избирательных участков в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5862).
2. Решение акима Актогайского района от 14 июля 2021 года № 2 "О внесении изменений в решение акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23549).
3. Решение акима Актогайского района от 29 декабря 2022 года № 02 "О внесении изменений в решение акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 01 "Об образовании избирательных участков в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31446).
4. Решение акима Актогайского района от 8 августа 2023 года № 1 "О внесении изменения в решение акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 01 "Об образовании избирательных участков в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6474-09).