Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2025 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 мамырдағы № 286 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 мамырда № 6781-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2025 год
Решение Карагандинского областного маслихата от 27 мая 2025 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2025 года № 6781-09
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2025 жылға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық мәслихатының
2025 жылғы 27 мамырдағы
№ 286
Шешіміне қосымша
Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2025 жылға арналған төлемақы ставкалары
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
2025 жылға төлемақы ставкалары, теңге
Балқаш және Алакөл көлдері мен өзендерінің бассейні
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2025 год, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение к решению
Карагандинского областного маслихата
от 27 мая 2025 года
№ 286
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2025год
№ пп
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставка платы на 2025 год, тенге
Бассейн рек и озер Балхаш и Алаколь
1.
Жилищно - эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров