Сарқан ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 мамырдағы № 42-166 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 29 мамырда № 314-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары):
1) 1-қосымшасына сәйкес Сарқан ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы);
2) 2-қосымшасына сәйкес Сарқан ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) (ауыл шаруашылық алқаптар бойынша);
3) 3-қосымшасына сәйкес Сарқан ауданы босалқы жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасының м. а. Е. Дармишев
Сарқан аудандық мәслихаты
2025 жылғы 27 мамырдағы № 42-166
шешіміне 1-қосымша
Сарқан ауданының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Сарқан аудандық мәслихаты 2025 жылғы 27 мамырдағы № 42-166 шешіміне 2-қосымша
Сарқан ауданының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) (ауыл шаруашылық алқаптар бойынша)
Сарқан аудандық мәслихаты
2025 жылғы 27 мамырдағы
№ 42-166
шешіміне 3-қосымша
Сарқан ауданы босалқы жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Сарканского района
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 27 мая 2025 года № 42-166. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 29 мая 2025 года № 314-19
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Сарканского района:
1) Проект (схемы) зонирования земель Сарканского района согласно приложения 1;
2) Проект (схемы) зонирования земель Сарканского района (в разрезе сельскохозяйственных угодий) согласно приложения 2;
3) Проект (схемы) зонирования земель запаса Сарканского района согласно приложения 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. председателя маслихата Е. Дармишев
Приложение 1 к решению
Сарканский районный маслихат
от 27 мая 2025 года № 42-166
Проект (схемы) зонирования земель Сарканского района
Приложение 2 к решению Сарканский районный маслихат от 27 мая 2025 года № 42-166
Проект (схемы) зонирования земель Сарканского района (в разрезе сельскохозяйственных угодий)
Приложение 3 к решению Сарканский районный маслихат от 27 мая 2025 года № 42-166
Проект (схемы) зонирования земель запаса Сарканского района