Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қазандағы № 29-225 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Кербұлақ аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғанынан кейін оның Кербұлақ аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелінсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы К. Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихаты
2025 жылғы 30 қазандағы № 29-225
шешіміне қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Кербұлақ ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 09-80 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 109-19 болып тіркелген);
2. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 09-80 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 16-138 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 222-19 болып тіркелген);
3. "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 09-80 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-171 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 263-19 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Кербулакского районного маслихата
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 30 октября 2025 года № 29-225
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кербулакского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Кербулакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение данного решения на интернет-ресурсе Кербулакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев
Кербулакский районный маслихат
от 30 октября 2025 года № 29-225
приложение к решению
Перечень утративших силу некоторых решений Кербулакского районного маслихата
1. Решение Кербулакского районного маслихата от 13 декабря 2023 года № 09-80 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 109-19);
2. Решение Кербулакского районного маслихата от 7 июня 2024 года № 16-138 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 13 декабря 2023 года № 09-80 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 222-19);
3. Решение Кербулакского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 21-171 "О внесении изменений и дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 13 декабря 2023 года № 09-80 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 263-19).