"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуын бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 252 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 31 наурыздағы № 85 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 2 сәуірде № 290-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуын бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 252 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №185077 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

О признании утратившим силу постановление акимата области Жетісу от 15 августа 2023 года №252 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата области Жетісу от 31 марта 2025 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 2 апреля 2025 года № 290-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата области Жетісу от 15 августа 2023 года №252 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 185077).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев