Жаңаарқа ауданы бойынша стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы № 52/02 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 мамырда № 200-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы бойынша стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің "Жаңаарқа ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2022 жылғы 10 маусымдағы №54/01 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №28754 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Кожукаев
Жаңаарқа ауданы
әкімдігінің
2025 жылғы 28
мамырдағы
№ 52/02
қаулысына қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын маңдағы инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Жаңаарқа кенті, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 85

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов по Жанааркинскому району
Постановление акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 28 мая 2025 года № 52/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 30 мая 2025 года № 200-20
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148), акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов по Жанааркинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жанааркинского района" от 10 июня 2022 года №54/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №28754).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанааркинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Кожукаев
Приложение
к постановлению
акимата Жанааркинского
района
от 28 мая 2025 года
№ 52/02
Места размещения нестационарных торговых объектов по Жанааркинскому району
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуются схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
поселок Жанаарка, проспект Сакена Сейфуллина, 85