Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 4/51 "Ұлытау облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 29/279 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 қарашада № 37497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 4/51 "Ұлытау облысында ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 38-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О признании утратившим силу решения маслихата области Ұлытау от 26 июля 2023 года № 4/51 "Об установлении правил общего водопользования в области Ұлытау"
Решение маслихата области Ұлытау от 26 ноября 2025 года № 29/279. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2025 года № 37497
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата области Ұлытау от 26 июля 2023 года № 4/51 "Об установлении правил общего водопользования в области Ұлытау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 38-20).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов