"Т. Рысқұлов ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қарашадағы № 252 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 ақпандағы № 49 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 ақпанда № 5261-08 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Т.Рысқұлов ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қарашадағы № 252 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4797 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Рысқұлов ауданы әкімі Е. Есиркепов

О признание утратившим силу постановление акимата Т. Рыскуловского района от 9 ноября 2020 года № 252 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Т. Рыскуловского района"
Постановление акимата Т. Рыскуловского района Жамбылской области от 28 феврвля 2025 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 февраля 2025 года № 5261-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Т.Рыскуловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Т.Рыскуловского района от 9 ноября 2020 года № 252 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Т.Рыскуловского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4797);
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Рыскулова Е. Есиркепов