Қордай аудандық мәслихатының шешімі
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 қазандағы № 49-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 15 қазандағы № 37129 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы №26-2 "Қордай аудандық мәсслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2119 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық мәслихатының төрағасы Н. Садыков

Решение Кордайского районного маслихата
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 13 октября 2025 года № 49-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 15 октября 2025 года № 37129
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кордайского районного маслихата "Об утвержднии Регламента Кордайского районного маслихата" от 27 января 2014 года № 26-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2119).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кордайского районного маслихата Н. Садыков