Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 19-6 "Жуалы ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 58-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37730 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 19-6 "Жуалы ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5188-08 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жуалы аудандық мәслихатының төрағасы З. Бурлибаев

О признании утратившим силу решение Жуалынского районного маслихата от 29 марта 2024 года № 19-6 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Жуалынскому району"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2025 года № 58-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 декабря 2025 года № 37730
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жуалынского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Жуалынскому району" от 29 марта 2024 года № 19-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5188-08).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жуалынского районного маслихата З. Бурлибаев