"Жамбыл облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі № 148 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 115 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 мамырда № 5281-08 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі № 148 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4665 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында реттік нөмірі 666 жолы алып тасталсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Карашукеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрлігі

Постановление акимата Жамбылской области "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 1 июля 2020 года № 148 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2025 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 27 мая 2025 года № 5281-08
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 1 июля 2020 года № 148 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4665) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению строку с порядковым номером 666 исключить.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление культуры и развития языков акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и информации
Республики Казахстан