Жаңасемей ауданы Шаған кентінің шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № 68 бірлескен қаулысы және Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 16/145-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 19 мамырда № 452-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Жаңасемей ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңасемей ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей ауданы Шаған кентінің жалпы алаңы 3547,3531 гектар шекарасы (шегі) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңасемей ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Самат
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы
Е. Абильмажинов
2025 жылғы 27 наурыздағы
№ 68 бірлескен әкімдік қаулысы
мен
Жаңасемей аудандық мәслихаты
2025 жылғы 27 наурыздағы

Об установлении границы (черты) поселка Чаган района Жаңасемей
Совместные постановление акимата района Жаңасемей от 27 марта 2025 года № 68 и решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 27 марта 2025 года № 16/145-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 19 мая 2025 года № 452-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Жаңасемей ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) поселка Чаган района Жаңасемей площадью 3547,3531 гектаров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима района Жаңасемей.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Самат
Председатель маслихата района Жаңасемей
Е. Абильмажинов
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
от 27 марта 2025 года
№ 68 и
решению маслихата
Маслихата района Жаңасемей
от 27 марта 2025 года