Абай облысы бойынша 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Абай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 63 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 5 мамырда № 450-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағының 3) тармақшасына, 64-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Абай облысы бойынша 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Абай облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Уәли
2025 жылғы 30 сәуірдегі
№ 63 қаулысына
қосымша
Абай облысы бойынша 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
р/с №
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
1
"Антистресс контуры" маркалы "Контур" тыңайтқышы

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по области Абай на 2025 год
Постановление акимата области Абай от 30 апреля 2025 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 5 мая 2025 года № 450-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5, пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по области Абай на 2025 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. Уәли
Приложение к постановлению
от 30 апреля 2025 года
№ 63
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по области Абай на 2025 год
п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения
(тонна, литр, килограмм)
1
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"

в. р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л; арахидон қышқылы - 0,01 г/л; тритерпен қышқылдары - 2 г/л; аминқышқылдарының кешені - 45 г/л, микроэлементтер кешені
2 425
литр
"Контур Аргент" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л; күміс иондары - 0,5 г/л; аминқышқылдарының кешені - 40 г/л, микро кешені (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л).

в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов
2 425
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Аргент"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; ионы серебра - 0,5 г/л; комплекс аминокислот - 40 г/л, комплекс микро (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л).

2 800
литр
"Контур Профи" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л; сукцин қышқылы - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2-30 г/л, микроэлементтер кешені
2 755
литр
"Контур Рост" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л; сукцин қышқылы - 40 г/л; аминқышқылдарының кешені - 66 г/л, микроэлементтер кешені (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л).

2 800
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Профи"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, комплекс микроэлементов
2 755
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Рост"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 40 г/л; комплекс аминокислот - 66 г/л, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л).

2 545
литр
"Контур Старт" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар-30 г/л; сукцин қышқылы - 30 г/л; арахидон қышқылы -0,01 г/л, микроэлементтер кешені
2 550
литр
"Контур" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л, микроэлементтер кешені темір 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425
литр
2
ADOB BORON

2 545
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Старт"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л, комплекс микроэлементов
2 550
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425
литр
2
ADOB BORON

QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Нитратты Азот (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммонийлі Азот (NH4) – 2%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%

QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%

1 296
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде Аммонийлі Азот (NH4) - 10%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 10%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Сu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20

1 296
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20

Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде Нитратты Азот (NO3) – 2%, Амидті Азот (NH2) – 14%, Аммонийлі Азот (NH4) – 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 20%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Сu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) - 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5

Общий Азот (N) – 20%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5

Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммонийлі Азот (NH4) – 13%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 5%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі Марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі Мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түрін дегі Мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%;
121
QadamFerti Boromax
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда еритін Бор (В) – 6%

Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%;
121
QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%

188
Агрохимиялық "Ультрамаг Супер Күкірт-900"
SO3-70,0, N-5,0
3 170
литр
189
Агрохимикат ФЕРТИКС (А маркасы)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1 340
литр
Агрохимикат ФЕРТИКС (маркасы Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)

188
Агрохимикат "Ультрамаг Супер Сера-900"
SO3-70,0, N-5,0
3 170
литр
189
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1 340
литр
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)

190
Азот-магний тыңайтқышы
N-34,4, MgO-0,3-1,0
75 893
тонна
191
NPK (MOP) маркалы Азофоска (нитроаммофоска) 16:16: 16
N-16, P-16, K-16
97 500
тонна
Нитроаммофоска
N-43,9 P -0,3 K -1,5
Нитроаммофоска
N-10-27, P2O5-1-26, K2O-5-28
Нитроаммофоска (15:15:15), SiB маркалы (түрлендірілген минералды тыңайтқыштар)
N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (16:16:16), SiB маркалы( түрлендірілген минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 20-10-10
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
NPK 13-13-24 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
NPK 15-15-15 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK 16-16-16 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-8 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркалары: 16-16-16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
NPK 16-16-8 маркалы Нитроаммофоска (азофоска),:
N-16±0,5, P205-16±0,5, K2О 8±1
NPK маркалы Нитроаммофоска (азофоска) 18-9-18
N-18, P-9, К-18
Нитроаммофоска маркасы: 10:26: 26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска маркасы 15:15: 15
N-15, P-15, K-15
17:17:17 маркалы Нитроаммофоска
N- 17, P-17, K-17
19:4:19 маркалы Нитроаммофоска
N-19, P-4, K-19
21:1:21 маркалы Нитроаммофоска
N-21, P-1, K-21
NPK маркалы Нитроаммофоска 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
NPK маркалы Нитроаммофоска 16-16-16
N-16±2, P2O5-16±2, K2O-16±2
NPK маркалы Нитроаммофоска 24-6-12
N-24, P-6, K-12
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
FertiM NPK 10:26:26 маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқышы
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P2О5-26, K2О-26
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N- 10, P-20, K-20
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
12:32:12 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K 16
7:7:7 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N- 7, P-7, K-7
8:19:29 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
NPKS-8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқыш
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, маркалары: диаммофоска 15-15-15
N-15. P-15. K-15

190
Удобрение азотно-магниевое
N-34,4, MgO-0,3-1,0
75 893
тонна
191
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (MOP) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
97 500
тонна
Нитроаммофоска
N-43,9 P -0,3 K -1,5
Нитроаммофоска
N-10-27, P2O5-1-26, K2O-5-28
Нитроаммофоска (15:15:15), марки SiB (модифицированные минеральные удобрения)
N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (16:16:16), марки SiB (модифицированные минеральные удобрения)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 20-10-10
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPК:16-16-16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPК:16-16-8
N-16±0,5, P205-16±0,5, K2О 8±1
Нитроаммофоска (азофоска) марок NPK 18-9-18
N-18, P-9, К-18
Нитроаммофоска марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16±2, P2O5-16±2, K2O-16±2
Нитроаммофоска марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки: диаммофоска 15-15-15
N-15. P-15. K-15

N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15%, P-15%, K-15% (S-10-11%)
NPK 10:26:26+B диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
NPK 10:26:26+BСMZ диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPK 10:26:26+BMZ диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 10:26:26+Zn диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15 В+0,6 Zn маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
193
Азофоска
N-27±1, P2O5-6, K2O-6, S-2
96 800
тонна
NPKS маркалы Нитроаммофоска 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
NPKS маркалы Нитроаммофоска 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
NPKS-8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8±1, P205-20±1, К2О-30±1, S-2
NРК-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10±1, P205-26±1, K2O-26±1,S-2
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15±1, P2O5-15±1, K2O-15±1, S-11
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
NPK(S) 13-17-17(6)маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
NPK(S) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш 15:15: 15 (10)
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
NPK(S) 8-20-30(2)маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
194
АМИНОМАКС 30
Жалпы азот (N): 9%, органикалық азот (N): 9%, бос аминқышқылдары: 30%
3 835
литр
АМИНОМАКС КӨКӨНІС
Жалпы азот (N): 2%, органикалық азот (N): 2%, фульвоқышқылдар: 20%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы гумус сығындысы: 20%
195
Сұйытылған сусыз Аммиак
N-82
104 000
тонна
Ак маркалы сусыз сұйытылған Аммиак
196
Құрамында 33,5 % азот бар аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-32,5-33,5
80 357
тонна
197
Аммофос
N-10-12, P-46-52
100 000
тонна
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12: 52, Sib маркалЫ (түрленген минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос қоспасыз және микроэлементтер қоспаларымен
N-12, P-52
Микроэлементтер қоспалары жоқ аммофос
N-10-12, P-46-52
Аммофос жоғары сорт
N-12 P-52
10:33 маркалы аммофос
N-10%, P-33%
10:36 маркалы аммофос
N-10, P-36
10:39 маркалы аммофос
N-10, P-39
11:42 маркалы аммофос
N-11, P-42
12:39 маркалы аммофос
N-12, P-39
12-52 маркалы аммофос
N-12, P-52
Аммофос Плюс А маркасы
N-12%, P-52%

N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15%, P-15%, K-15% (S-10-11%)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
193
Азофоска
N-27±1, P2O5-6, K2O-6, S-2
96 800
тонна
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8±1, P205-20±1, К2О-30±1, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NРК-1 (диаммофоска)
N-10±1, P205-26±1, K2O-26±1,S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15±1, P2O5-15±1, K2O-15±1, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15:15:15(10)
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
194
АМИНОМАКС 30
Общий азот (N): 9%, органический азот (N): 9%, свободные аминокислоты: 30%
3 835
литр
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Общий азот (N): 2%, органический азот (N): 2% , фульвокислоты: 20%, свободные аминокислоты: 6%, общий гумусный экстракт: 20%
195
Аммиак безводный сжиженный
N-82
104 000
тонна
Аммиак безводный сжиженный марки Ак
196
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-32,5-33,5
80 357
тонна
197
Аммофос
N-10-12, P-46-52
100 000
тонна
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52, марки Sib (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос без добавок и с добавками микроэлементов
N-12, P-52
Аммофос без добавок микроэлементов
N-10-12, P-46-52
Аммофос высший сорт
N-12, P-52
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос марки 12:39
N-12, P-39
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
Аммофос Плюс марка А
N-12%, P-52%

MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
201
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
343 750
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы 13:40: 13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40: 13 + МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ

MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
201
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
343 750
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+ МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ

Суда еритін NPK тыңайтқышы, 15:15:30+1,5 MgO+МЭ маркалары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18: 18: 18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14: 35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"

Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+МЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 3:11: 38+3MgO+МЭ маркалы
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 6:14: 35+2MgO+МЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін күрделі минералды тыңайтқыштар "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Суда еритін күрделі минералды тыңайтқыштар "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Суда еритін күрделі минералды тыңайтқыштар "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Kristalon Red минералды тыңайтқышы 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Special минералды тыңайтқышы 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow минералды тыңайтқышы 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимые NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тыңайтқыш қоспасы) NPK 13:40:13 маркасы
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тыңайтқыш қоспасы) NPK 18:18:18 маркасы
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тыңайтқыш қоспасы) NPK 20:20:20 маркасы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тыңайтқыш қоспасы) NPK 5:15:45 маркасы
N-5±2, P-15±2,K-45±2
Старт 11:40:11+2MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Старт 15:30:15+2MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
Старт 15:31:15+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
Универсал 18: 18: 18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
Универсал 19:19:19+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш

Смесь удобрительная водо-растворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
Смесь удобрительная водо-растворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Смесь удобрительная водо-растворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Смесь удобрительная водо-растворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2,K-45±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ

N-19±2, P-19±2, K-19±2
Универсал 20: 20: 20 + МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Финал 12:6: 36+2,5 MgO+МЭ суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
Финал 12:6:36+2,5 MgO+МЭ+стим маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
Финал 15:7:30+3Mgo + МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
202
"Микромак" маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы

N-19±2, P-19±2, K-19±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
202
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"

Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541
литр
203
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2 925
литр
204
"Экомак" маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 486
литр
205
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформ" сұйық минералды тыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3 010
литр
206
"Волски Моно-Мырыш" маркалы "Волски Моноформ" сұйық минералды тыңайтқышы
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2 555
литр
207
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролитті Гидрогель – "ГИСИНАР-М"
жабысқақ (проп-2-анис қышқылының полимері проп-2 - анисамидпен натрий тұзы) - 30-50%, микроэлементтер мен макроэлементтер хелатталған түрінде - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3 080
литр
208
грос Денсаулық
L-a-аминқышқылдар -8%, фитогормондар-75 ppm
5 250
литр
209
ГРОС Квицелиум

Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2 541
литр
203
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2 925
литр
204
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2 486
литр
205
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3 010
литр
206
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2 555
литр
207
Гидрогель полиэликтролитный,модифицированный микроэлементами, - "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3 080
литр
208
грос Здоровье
L-a-аминокислоты -8%, фитогормоны-75 ppm
5 250
литр
209
ГРОС Квицелиум

Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-аминқышқылдар-7,5
210
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-аминқышқылдар-3, фитогормондар-22 ррm
3 000
литр
211
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3 250
литр
212
Калий Гуматы
K2O-12
800
килограмм
Калий Гуматы тыңайтқышы
Гумин қышқылдары -61,2%; K2O-12,6%
213
Калий гуматы "Суфлер" маркасы: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660
литр
BP10% маркалы "Сахалин калий гуматы" Органикалық-минералды тыңайтқыш
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,144% -дан көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O бойынша – 1,225%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі – 0,0205%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,1%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша – 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,17%-дан көп емес, кальций оксиді – 0,345%-дан көп емес
BP20% маркалы "Сахалин калий гуматы" Органикалық-минералды тыңайтқыш
органикалық заттардың массалық үлесі – 11%-дан кем емес, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50%-дан кем емес, дисперсия (100 мкм торлы електен қалған қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) – кемінде 1,75%, препараттың 1% сулы ерітіндісінің рН 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі 0,002% көп емес, темірдің массалық үлесі артық емес, 0,288%, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O бойынша – 2,45%-дан көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,041%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – көп емес. 0,2%-дан жоғары, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша – 0,1%-дан көп емес, мырыштың массалық үлесі – артық емес 0,001%, натрий – 0,34%, кальций оксиді – 0,69% көп емес

Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-7,5
210
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
3 000
литр
211
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3 250
литр
212
Гумат Калия
K2O-12
800
килограмм
Удобрение Гумат калия
Гуминовые кислоты-61,2%; K2O-12,6%
213
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660
литр
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%

BP2,5% маркалы "Сахалин калий гуматы" Органикалық-минералды тыңайтқыш
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,048% -дан көп емес, масса. жалпы калийдің үлесі, K2O бойынша – 0,4083%-дан көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0068%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,033%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша – 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,057%-дан көп емес, кальций оксиді – 0,115%-дан көп емес
BP5% маркалы "Сахалин калий гуматы" Органикалық-минералды тыңайтқыш

Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP5%

органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,072% -дан көп емес, масса. жалпы калийдің үлесі, K2O бойынша – 0,6125%-дан көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0103%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,05%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 ретінде қайта есептегенде – 0,1%-дан аспайды, мырыштың – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,085%-дан көп емес, кальций оксиді – 0,1725%-дан көп емес.
Калий гуматы органоминералды тыңайтқыш

массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
Удобрение органоминеральное Гумат калия

Фульв қышқылдарының тұздары 20 г/л, Гумин қышқылдарының тұздары 180 г/л оның ішінде калий 30 г/л, Аминқышқылдары 25 г/л, Микроэлементтер 10 г/л
214
Шұбаркөл кен орнының тозған көмірінен сұйық гумин (натрий гуматы) тыңайтқышы
N жалпы-2,27%, гумин қышқылдарының массалық үлесі-30-90%, органикалық заттардың массалық үлесі-47,4%
268
литр
215
Натрий гуматы тыңайтқышы
Гумин қышқылдары–60,5%; натрий гуматтары-35-40%
2 000 000
тонна
216
"BORON" сұйық бор тыңайтқышы
N-4, B-9
1 786
литр
217
"Silver Mix" сұйық кешенді микротыңайтқышы
Күміс (Ag) -0,3±0,1; Азот (N) -0,46±0,1; Бор (B) -0,33±0,1; Мыс (Cu) -0,45±0,1; Мырыш (Zn) -0,8±0,3; Марганец (Mn) -0,8±0,2; Молибден (Mo) -0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5 000
литр
218
"ЗероМаксФос" сұйық минералды тыңайтқышы
Коллоидты күміс 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлориді 100 мг/л Фосфор (Р2О5)-3,7 %, Калий (К2О)-5,8 %, Молибден (Мо) -0,13 %. Селен (Se)-0,043 мг/дм3
4 650
литр
219
Лайф Бор сұйық минералды тыңайтқышы
N-37,1, P-45,5, K-109,2,Mg-3,5, S-31,5, В-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1 495
литр
B-150; N-50
220
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ), маркасы: 11-37
N-11, Р-37
133 929
тонна
221
Азот маркалы Изагри-К минералды тыңайтқышы
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
1 983
литр
222
Вита маркалы Изагри-К минералды тыңайтқышы
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
2 838
литр
223
Калий маркалы Изагри-К минералды тыңайтқышы
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
2 554
литр

Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в том числе калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
214
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения
N общий-2,27%, массовая доля гуминовых кислот-30-90%, массовая доля органического вещества-47,4%
268
литр
215
Удобрение Гумат натрия
Гуминовые кислоты-60,5%; гуматы натрия-35-40%
2 000 000
тонна
216
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
1 786
литр
217
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5 000
литр
218
Жидкое минеральное удобрение "ЗероМаксФос"
Коллоидное серебро 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л Фосфор (Р2О5)-3,7 %, Калий (К2О)-5,8 %, Молибден (Мо)-0,13 %. Селен (Se)-0,043 мг/дм3
4 650
литр
219
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
N-37,1, P-45,5, K-109,2,Mg-3,5, S-31,5, В-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1 495
литр
B-150; N-50
220
Жидкие комплексные удобрения (ЖКУ), марки: 11-37
N-11, Р-37
133 929
тонна
221
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Азот
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
1 983
литр
222
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Вита
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
2 838
литр
223
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
2 554
литр

313
килограмм
13-6-26+8 CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
20-20-20 Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
248
Mоlibor
Mo - 2%, B - 5%, N-4,6%
2 232
литр
249
"Nematan" кешенді тыңайтқышы
N-2%, аминқышқыл - 25%
2 746
литр
250
NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625
килограмм
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

313
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
248
Mоlibor
Mo - 2%, B - 5%, N-4,6%
2 232
литр
249
Комплексное удобрение "Nematan"
N-2%, аминокислота - 25%
2 746
литр
250
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

Тритерпен қышқылдары-10 г/л, L-амин қышқылдары және олигопептидтер-48 г/л, фульв қышқылдары - 30 г/л, янтарлы қышқылы-20 г/л, арахид қышқылы-30 г/л, гумин қышқылдары-150 г/л, Дәрумендер(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn-1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л
4 071
литр
366
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "Старт" Бином
SO3 120 MgO * 27 Zn * 22 Mo 10 Cu * 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминқышқылдары 20 Фульват-гумат кешені

Тритерпеновые кислоты-10 г/л, L-Аминокислоты и олигопептиды-48 г/л, фульвовые кислоты - 30 г/л, янтарная кислота-20 г/л, арахидовая кислота-30 г/л, гуминовые кислоты - 150 г/л, Витамины(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn- 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л
4 071
литр
366
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс

P2O-52, K2О-34,4
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
371
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1 250
литр
372
НАНОВИТ тыңайтқышы: Кальций
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004

P2O-52, K2О-34,4
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
371
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогормоны-0,012
1 250
литр
372
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004

1 200
литр
373
Макро Нановит тыңайтқышы
N -11,1%; P2O5-4,03%; K2O-6,47%; SO3-0,02 %; Cu – 0,01 %; B – 0,02%; Fe-0,02 %; Mn-0,01 %; Zn – 0,01%; аминқышқылдары-3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер-0,00388 %; фитогормондар-0,00044 %
1 050
литр
374
Микро НАНОВИТ тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
1 050
литр
375
Нановит Молибден тыңайтқышы
N-3,34%, SO3-0,25 %; В-0,5 %; Мо-3,0 %; Zn-0,5 %; аминқышқылдары-4,26 %; органикалық қышқылдар-16,5 %; полисахаридтер-0,00417 %; фитогормондар-0,00048 %
1 200
литр
376
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Бор
В-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
1 200
литр
377
НАНОВИТ: тыңайтқышы: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
1 200
литр
378
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно мыс
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
1 200
литр
379
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Мырыш
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1 200
литр
380
НАНОВИТ тыңайтқышы: Супер
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминқышқылдары-2,86; органикалық қышқылдар-2,3; полисахаридтер-0,00403; фитогормондар-0,00046
1 050
литр

1 200
литр
373
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1 050
литр
374
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1 050
литр
375
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1 200
литр
376
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1 200
литр
377
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1 200
литр
378
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1 200
литр
379
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1 200
литр
380
Удобрение НАНОВИТ: Супер
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминокислоты-2,86; органические кислоты-2,3; полисахариды-0,00403; фитогормоны-0,00046
1 050
литр

381
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
1 050
литр
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
382
Нановит Фосфор тыңайтқышы
N-4,53 %, Р2О5-30,00 %; В-0,51 %; Zn-0,51 %; аминқышқылдары-0,08 %; органикалық қышқылдар-4,5 %; полисахаридтер-0,00365 %; фитогормондар-0,00042 %
1 500
литр
383
Сұйық аммоний нитраты, Б маркасы

381
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
1 050
литр
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
382
Удобрение Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
1 500
литр
383
Нитрат аммония жидкий, марка Б

NH4NO3-52
400 000
тонна
384
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357 000
тонна
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O-46%
Техникалық маркалы калий нитраты СХ
N-13±1, K-38±1
Yara Tera Krista K Plus тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
385
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500
тонна
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)
N-15.5%, NO3-14.4%, NH4-1.1%, Ca-19%, CaO-26.5%
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
А Премиум маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, CaO-26.6%
В маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, Cao-26.6%
д маркалы Аммоний кальций нитраты
N-15.5%, CaO-26.6%
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
15-0-0+27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15, CaO-27
YaralivaТМ CALCINIT кальций нитраты
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Сұйық кальций нитраты

NH4NO3-52
400 000
тонна
384
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357 000
тонна
Комплексное удобрение Growfert марки: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O-46%
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13±1, K-38±1
Удобрение Yara Tera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
385
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500
тонна
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
N-15.5%, NO3-14.4%, NH4-1.1%, Ca-19%, CaO-26.5%
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Аммоний кальций нитрат марки А Премиум
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитрат марки, В
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитрат марки, Д
N-15.5%, CaO-26.6%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марок: 15-0-0+27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Нитрат кальция жидкий

429
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1 500
литр
430
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1 625
литр
431
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы

429
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1 500
литр
430
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1 625
литр
431
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"

N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2 650
литр
432
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
48 719
тонна
Аммоний сульфаты
N, 21% кем емес; күкірт, 24% кем емес; су, 0,2 артық емес%
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21
Түйіршіктелген аммоний сульфаты В маркасы
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты В маркасы (аммоний сульфаты)
N-21%, S-24%
SiB маркалы аммоний сульфаты (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5, КОЕ/г.
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21%, S-24%
Сульфат-аммоний нитраты
N-26, S-13
433
YaraTera Krista SOP (калий сульфаты)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
145 000
тонна
Тазартылған калий сульфаты (калий сульфаты)
K2O-50 SO4-45
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Калий сульфаты, SiB маркалары (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Калий сульфаты
K2O-53%, SO4-18%
Калий сульфаты
K2O-51, SO4- 46
Калий сульфаты
К2О-50±1
Калий сульфаты
K2O-51,5%, SO4-56%
Калий сульфаты
K2O-52%, SO4-45%
Калий сульфаты
K2O-53%, SO4-18%
Калий сульфаты
K2O-51,5%, SO4-56%
Калий сульфаты
K2O-53%, SO4-18%
Калий сульфаты
K2O-52%, SO4-45%
Калий сульфаты
К2О-50±1
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
Калий сульфаты
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
К2O-50
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Solupotasse®)
K-53, S-18
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45.
Калий сульфаты (калий сульфаты)
K2O-50, SO4-51.
"Солюпоташ" Калий Сульфаты
Суда еритін Калий (K2O)-50%. Күкірт (S) -18%
Фертика калий сульфаты
К2О-50
Фертика калий сульфаты (калий сульфаты)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
Фертика калий сульфаты (калий сульфаты)
K2O-50, SO4-52
434
Магний сульфаты (магний сульфаты)
МgO-29,1-29,8, S-23
225 446
тонна
435
Сульфоаммофос (16:20) агрохимикаты
N-16%, P-20%, S-12%
85 500
тонна
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13, 1,7*10^5, КОЕ/г
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16±1, P2O5-16±1, S-10±1
Сульфоаммофос
N-16±1, P2O5-20±1, S- 16±1
Сульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
Қаратау фосфориттерінен сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос маркасы: 14:27:10
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос маркасы: 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш (NP (S)) Сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, S-8-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14

N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2 650
литр
432
Сульфат аммония
N-21, S-24
48 719
тонна
Сульфат аммония
N, не менее 21%; сера, не менее 24%; вода, не более 0,2%
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21%, S-24%
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5, КОЕ/г.
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21%, S-24%
Сульфат-нитрат аммония
N-26, S-13
433
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
145 000
тонна
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-50 SO4-45
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Сульфат калия
K2O-53%, SO4-18%
Сульфат калия
K2O-51, SO4- 46
Сульфат калия
К2О-50±1
Сульфат калия
K2O-51,5%, SO4-56%
Сульфат калия
K2O-52%, SO4-45%
Сульфат калия
K2O-53%, SO4-18%
Сульфат калия
K2O-51,5%, SO4-56%
Сульфат калия
K2O-53%, SO4-18%
Сульфат калия
K2O-52%, SO4-45%
Сульфат калия
К2О-50±1
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
Сульфат калия
K2O-52, SO3- 45.
Сульфат Калия
К2O-50
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Solupotasse®)
K-53, S-18
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45.
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51.
Сульфат Калия "Солюпоташ"
Калий водорастворимый (K2O)-50%. Сера (S)-18%
Фертика сульфат калия
К2О-50
Фертика Сульфат калия (калий сернокислый)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
Фертика Сульфат калия (Калий сернокислый)
K2O-50, SO4-52
434
Магний сернокислый (сульфат магния)
МgO-29,1-29,8, S-23
225 446
тонна
435
Агрохимикат сульфоаммофос (16:20)
N-16%, P-20%, S-12%
85 500
тонна
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13, 1,7*10^5, КОЕ/г
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16±1, P2O5-16±1, S-10±1
Сульфоаммофос
N-16±1, P2O5-20±1, S- 16±1
Сульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
Сульфоаммофос из фосфоритов Каратау
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос марки: 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, S-8-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марка NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14

NP+S=20:20+14, NP+S=16:20+12 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P205-20, S-12-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш маркасы 20: 20
N-20, P-20, S-8-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы 20: 20
N-20, P-20, S-14
436
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
135 500
тонна

Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14, NP+S=16:20+12
N-20, P205-20, S-12-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марка 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
436
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
135 000
тонна

Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы: 20:20 +Zn
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы: 20:20 + В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы: 20: 20+В CMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы: 20: 20+ВMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060

Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20 +Zn
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060

496
килограмм
490
HanseAmino тыңайтқышы
аминқышқылдары - 24, бос аминқышқылдары-13
2 621
литр
491
L 44 Mn +Mg+S+N тыңайтқышы
Mn - 18-23%, Mg - 10-13%, S - 2,5-4,8%, N - 0,1-0,4%
2 627
литр
492
L 80 Zn+P+S+N тыңайтқышы
Zn - 5,9%, P - 19%, S - 5,3%, N - 3%
2 627
литр
493
"MEGATRON 17-5-5+2MgO+ME" тыңайтқышы
N-18,1, P2O5-5,35, K2O-5,8, MgO-2,32, органикалық заттар-10,1, B-0,022, Fe-EDTA-0,062, Mn-EDTA-0,079, Zn-EDTA-0,066, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,002
807
литр
MEGATRON 5-0-20 тыңайтқышы
N-5,07, K2O-20,8, S-7,8, SO3-19,6, органикалық заттар-15,7
"MEGATRON 7-17-5+ME" тыңайтқышы
N-7,38, P2O5-17,79, K2O-5,65, органикалық заттар -15,52, B-0,024, Fe-EDTA-0,051, Mn-EDTA-0,064, Zn-EDTA-0,065, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,001
"MEGATRON 9-7-7+2MgO+ME" тыңайтқышы
N-9,06, P2O5-7,25, K2O-7,65, MgO-2,22, органикалық заттар -15,72, B-0,024, Fe-EDTA-0,059, Mn-EDTA-0,06, Zn-EDTA-0,062, Cu-EDTA-0,011, Mo-0,001
494
Naturamin-B тыңайтқышы
N-0,6, B-10, бос аминқышқылдары-4, органикалық заттар-4
3 828
литр
495
Naturmix-L тыңайтқышы
N-4,3, B-0,74, Cu-0,47, Fe-6,75, Mn-3,92, Mo-0,20, Zn-1,08
3 696
литр
496
PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1) тыңайтқышы
P2O5-30, K2O-15
5 450
литр
497
QadamFerti Aminoleaf
тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары-30%; Жалпы Азот (N) – 6%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 1%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 1%
4 363
литр
498
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда Еритін Бор (В) – 6%
1 920
литр
499
QadamFerti pH Control
Жалпы Азот (N) - 3%, оның ішінде Амидті азот (NH2) - 3%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 15%; Иондық емес ПАВ -25%
2 611
литр
500
QadamFerti Silimax
Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 15%; Суда еритін Калий Диоксиді (SiO2) - 10%
2 854
литр
501
QadamFerti Start тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-4%; Жалпы Азот (N) - 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 8%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 3%; Полисахаридтер – 15%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) – 0,1%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Суда еритін Бор (В) – 0,03%, Цитокининдер-0,05%
3 818
литр
502
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары-4%; Жалпы Азот (N) – 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 6%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) - 2%; Полисахаридтер – 12%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,2%
2 278
литр
503
Raiza тыңайтқышы
N-4,5, бос аминқышқылдары-12
3 960
литр
504
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
Гидроксикарбон және амин қышқылдары 24%, Азот (N) жалпы-8%, Мырыш (Zn) агенті бар кешен-4%, Марганец (Mn) -3,5%, Мыс (Cu) агенті бар кешен-3,5%

496
килограмм
490
Удобрение HanseAmino
аминокислоты - 24, свободные аминокислоты - 13
2 621
литр
491
Удобрение L 44 Mn +Mg+S+N
Mn - 18-23%, Mg - 10-13%, S - 2,5-4,8%, N - 0,1-0,4%
2 627
литр
492
Удобрение L 80 Zn+P+S+N
Zn - 5,9%, P - 19%, S - 5,3%, N - 3%
2 627
литр
493
Удобрение "MEGATRON 17-5-5+2MgO+ME"
N-18,1, P2O5-5,35, K2O-5,8, MgO-2,32, органическое вещество-10,1, B-0,022, Fe-EDTA-0,062, Mn-EDTA-0,079, Zn-EDTA-0,066, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,002
807
литр
Удобрение MEGATRON 5-0-20
N-5,07, K2O-20,8, S-7,8, SO3-19,6, органическое вещество-15,7
Удобрение "MEGATRON 7-17-5+ME"
N-7,38, P2O5-17,79, K2O-5,65, органическое вещество-15,52, B-0,024, Fe-EDTA-0,051, Mn-EDTA-0,064, Zn-EDTA-0,065, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,001
Удобрение "MEGATRON 9-7-7+2MgO+ME"
N-9,06, P2O5-7,25, K2O-7,65, MgO-2,22, органическое вещество-15,72, B-0,024, Fe-EDTA-0,059, Mn-EDTA-0,06, Zn-EDTA-0,062, Cu-EDTA-0,011, Mo-0,001
494
Удобрение Naturamin-B
N-0,6, B-10, свободные аминокислоты-4, органическое вещество-4
3 828
литр
495
Удобрение Naturmix-L
N-4,3, B-0,74, Cu-0,47, Fe-6,75, Mn-3,92, Mo-0,20, Zn-1,08
3 696
литр
496
Удобрение PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1)
P2O5-30, K2O-15
5 450
литр
497
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
4 363
литр
498
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1 920
литр
499
QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в том числе Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2 611
литр
500
QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
2 854
литр
501
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3 818
литр
502
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
2 278
литр
503
Удобрение Raiza
N-4,5, свободные аминокислоты-12
3 960
литр
504
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбоновые и аминкислоты 24%, Азот (N) общий-8%, Цинк (Zn) комплекс с агентом-4%, Марганец (Mn)-3,5%, Медь (Cu) комплекс с агентом-3,5%

2 500
литр
505
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
Азот(N) Жалпы-6%, оның ішінде (N) органикалық-2%, оның ішінде (N) мочевина-4%, Фосфор (P2O5) - агентпен-2,5%, Калий (K2O) агентпен-2,5%, Магний (MgO) агентпен - 2,5% , Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт (Co) агентімен - 0,1%. агенті бар Мыс(Cu) - 1%, агенті бар Темір(Fe) - 1,2%, агенті бар Марганец(Mn) - 1,2%, агенті бар Молибден(Mo) - 0,25%, агенті бар Мырыш(Zn) - 1,2%, Гумин қышқылдары (Гуматтар) - 0,25%, Гидроксикарбон қышқылдар-20%, Аминқышқылдары -8%
2 600
литр
506
Retrosal тыңайтқышы
Ca-8,0%, Zn-0,2% (EDTA), Дәрумендер, Осмолиттер, Бетаин, Ақуыздар, Аминқышқылдары
2 364
литр
507
SAGA (САГА) тыңайтқышы
Органикалық заттар-34, N-10, P-10,5, K-11
3 306
литр
508
"SAMPPI" тыңайтқышы
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4 322
литр

2 500
литр
505
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в том числе (N) органический - 2%, в том числе (N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%
2 600
литр
506
Удобрение Retrosal
Ca - 8,0%, Zn - 0,2% (EDTA), Витамины, Осмолиты, Бетаин, Белки, Аминокислоты
2 364
литр
507
Удобрение SAGA (САГА)
Органические вещества-34, N-10, P-10,5, K-11
3 306
литр
508
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4 322
литр

500 000
тонна
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%
Хлорсыз күрделі минералды тыңайтқыш Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1

500 000
тонна
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1

567
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 353
килограмм
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы

567
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 353
килограмм
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)

N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

568
Мегафол (Megafol)
тыңайтқышы
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C-9,0%, Фитогормондар, Бетаин, Дәрумендер, Ақуыздар, Аминқышқылдары
3 575
литр
569
"СТЕРНЯ-12" микробиологиялық тыңайтқышы
Bacillus subtilis спора түзетін бактериялардың 4 штаммы (кемінде 108 КОЕ/мл); Trichoderma саңырауқұлақтарының 3 штаммы, сүт қышқылы, фосфор - және калий жұмылдыратын, азотты бекітетін бактериялар (кемінде 4х108 КОЕ/мл); целлюлозолитикалық ферменттер кешені (белсенділігі кемінде 5 бірлік/мл); табиғи полисахаридтер, фитогормондар, витаминдер, L- аминқышқылдары; калий гуматы-0,5 %
1 516
литр
570
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: Жапырақты ФЕРТИКА 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 250
килограмм
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: Жапырақты Старт ФЕРТИКА 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
571
МС Крем (MC Cream)
тыңайтқышы
Mn - 1,5%, Zn-0,5%, Фитогормондар, Амин Қышқылдары, Бетаин
5 512
литр
572
МС Сет (MC Set)
тыңайтқышы
B-0,5%, Zn-1,5% (EDTA), Фитогормондар, Бетаин, Аминқышқылдары
3 777
литр
573
МС ЭКСТРА (MC EXTRA) тыңайтқышы
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C-20,0%, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Ақуыздар, Аминқышқылдары
9 936
килограмм
574
Nutrivant 10-50-10
тыңайтқышы
Амоний дигидрогенортофосфаты-50% Калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4) -2,5% Калий Нитраты (KNO3) -10% Пекацид-2.5%
1 624
килограмм

568
Удобрение Megafol (Мегафол)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 9,0%, Фитогормоны, Бетаин, Витамины, Белки, Аминокислоты
3 575
литр
569
Удобрение микробиологическое "СТЕРНЯ-12"
4 штамма спорообразующих бактерий Bacillus subtilis (не менее 108 КОЕ/мл); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор- и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (не менее 4х108 КОЕ/мл); комплекс целлюлозолитических ферментов (активность не менее 5 единица/мл); природные полисахариды, фитогормоны, витамины, L-аминокислоты; гумат калия - 0,5 %
1 516
литр
570
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 250
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
571
Удобрение MC Cream (МС Крем)
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, Фитогормоны, Аминокислоты, Бетаин
5 512
литр
572
Удобрение MC Set (МС Сет)
B - 0,5%, Zn - 1,5% (EDTA), Фитогормоны, Бетаин, Аминокислоты
3 777
литр
573
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
9 936
килограмм
574
Удобрение Nutrivant 10-50-10
Дигидрогенортофосфат амония - 50% Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-2,5% Нитрат Калия (KNO3)-10% Пекацид– 2.5%
1 624
килограмм

575
КомплеМет Эластико оргаминералды тыңайтқышы
Р2О5, 34-тен кем емес; К2О, 76-дан кем емес; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық зат 300
1 350
литр
576
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
киограмм
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

575
Удобрение органоминеральное КомплеМет Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1 350
литр
576
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
577
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N-3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Дәрумендер, Сапонин, Бетаин, Ақуыздар, Аминқышқылдары
7 984
литр
578

Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
577
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
7 984
литр
578

0-20-35 маркалы Ростолон тыңайтқышы
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1 250
килограмм
14-14-14 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
14-5-15 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
15-5-23 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
17-6-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Күкірт (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
18-18-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы

Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1 250
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
18-18-18 Ме маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
20-20-20 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
3-11-26 маркалы Ростолон тыңайтқыштары
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

750
литр
599
КомплеМет Зығыр кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 3,9-дан кем емес; P2O5, 92-ден кем емес; K2O, 85-тен кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
803
литр
600
КомплеМет Марганец кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 12-ден кем емес; P2O5, 80-ден кем емес; K2O, 103-тен кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; Mn 30
645
литр
601
КомплеМет Мыс кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 14-тен кем емес; Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 88-ден кем емес; Cu, 30
757
литр
602
КомплеМет Молибден кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 3,8-ден кем емес; Р2О5, 44-тен кем емес; К2О, 58-ден кем емес; Mo 30
2 043
литр
603
КомплеМет Қияр кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 3,2-ден кем емес; P2O5, 91-ден кем емес; K2O, 78-ден кем емес; ЅО4, 25-тен кем емес; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7, 8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
665
литр
604
Рапс маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 1,0-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 57-ден кем емес; ЅО4, 35-тен кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
605
КомплеМет Қызылша кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 11-ден кем емес; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 106-дан кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
606
КомплеМет Қызанақ кешенді тыңайтқышы
N жалпы,3,7-ден кем емес; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 79-дан кем емес; ЅО4, 23-тен кем емес; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
647
литр
607
КомплеМет Мырыш кешенді тыңайтқышы
Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 43-тен кем емес; Zn 30
459
литр
608
КомплеМет Қарағайлы кешенді тыңайтқышы
N жалпы, 3,4-тен кем емес; P2O5, 62-ден кем емес; K2O, 53-тен кем емес; ЅО4, 6,4-тен кем емес; MgO , 8,3-тен кем емес; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
387
литр
609
Тыңайтқыштар кешенді органоминералды КомплеМет маркасы: Актив
N жалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; ЅО4, кемінде 10; MgO , кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 592
литр
610
КомплеМет Бутон кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; СаО, 50-ден кем емес; B 3,0; белсенді органикалық зат 100
1 613
литр
611
Комплемент маркасы: Жүгері импульсі күрделі органоминералды тыңайтқыштар
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200органикалық заттар 200
1 684
литр
612
Комплемент Рапс Импульс кешенді органоминералды тыңайтқыш
N жалпы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200

750
литр
599
Удобрение комплексное КомплеМет Лен
N общий, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее 85; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
803
литр
600
Удобрение комплексное КомплеМет Марганец
N общий, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14; Mn 30
645
литр
601
Удобрение комплексное КомплеМет Медь
N общий, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
757
литр
602
Удобрение комплексное КомплеМет Молибден
N общий, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
2 043
литр
603
Удобрение комплексное КомплеМет Огурцы
N общий, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
665
литр
604
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
N общий, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
605
Удобрение комплексное КомплеМет Свекла
N общий, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
606
Удобрение комплексное КомплеМет Томаты
N общий,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
647
литр
607
Удобрение комплексное КомплеМет Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
459
литр
608
Удобрение комплексное КомплеМет Хвоя
N общий, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO , не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
387
литр
609
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
N общий, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 592
литр
610
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет Бутон
N общий, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1 613
литр
611
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
N общий, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 684
литр
612
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет Рапс Импульс
N общий, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; активное органическое вещество 200

622
Дәнді дақылдар + NPK маркалы Ревитаплант тыңайтқышы
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминқышқылдары 8%
1 750 000
тонна
623
Картоп маркалы Ревитаплант тыңайтқышы
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминқышқылдары 8%
1 750 000
тонна
624
Күнбағыс маркалы Ревитаплант тыңайтқышы

622
Удобрения Ревитаплант, марки: Зерновые + NPK
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминокислоты 8%
1 750 000
тонна
623
Удобрения Ревитаплант, марки Картофель
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
1 750 000
тонна
624
Удобрения Ревитаплант, марки Подсолнечник

MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn(EDTA)-0,7%, Zn(EDTA)-2,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминқышқылдары 8%
1 750 000
тонна
625
"Бұршақ дақылдары үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150
литр
"Астық дақылдары үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, MgO-2%, SO3-4,5%, Cu-0,9%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Mo-0,005%, Zn-1%, Ti-0,02%
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn(EDTA)-0,7%, Zn(EDTA)-2,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
1 750 000
тонна
625
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для бобовых"
N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для зерновых"
N-15%, MgO-2%, SO3-4,5%, Cu-0,9%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Mo-0,005%, Zn-1%, Ti-0,02%
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"

N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,4%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
"Майлы дақылдар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
"Жүгері дақылы үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
"Қызылша дақылы үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,4%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для масличных"
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"