"Шымкент қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 14/120-VIII шешімін күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/296-VIII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37791 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 14/120-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 203-17 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шымкент қаласы
мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов

О признании утратившим силу решения маслихата города Шымкент от 19 марта 2024 года № 14/120-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 26 декабря 2025 года № 32/296-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37791
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Шымкент от 19 марта 2024 года № 14/120-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 203-17);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов