Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/284-VIII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 23 желтоқсанда № 37653 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының
2025 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 31/284-VIII шешіміне
қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Шымкент қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 52/444-6с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 56 болып тіркелген).
2. "Шымкент қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 52/444-6с шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/631-6с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 129 болып тіркелген).
3. "Шымкент қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 52/444-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/109-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 200-17 болып тіркелген).
4. "Шымкент қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 52/444-6с шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 25/227-VIII шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 236-17 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 12 декабря 2025 года № 31/284-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2025 года № 37653
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент
от 12 декабря 2025 года
№ 31/284-VIII
Перечень некоторых решений маслихата города Шымкент, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата города Шымкент от 17 июля 2019 года № 52/444-6с "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 56).
2. Решение маслихата города Шымкента от 14 сентября 2020 года № 69/631-6с "О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 17 июля 2019 года № 52/444-6с "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 129).
3. Решение маслихата города Шымкента от 27 декабря 2023 года № 13/109-VIII "О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 17 июля 2019 года № 52/444-6с "Об определении размеров и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 200-17).
4. Решение маслихата города Шымкента от 28 марта 2025 года № 25/227-VIII "О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 17 июля 2019 года № 52/444-6с "Об определении размеров и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 236-17).