"Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/378-6с шешiмiне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 11 маусымдағы № 27/244-VIII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 12 маусымда № 36264 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/378-6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру қағидаларында:
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру жылына бір рет және Қала күніне орайластырылады. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағы жыл сайын жиырма бес адамға дейін берілуі мүмкін. Егер көрсетілген атақ ағымдағы жылы берілмеген жағдайда, онда ол келесі жылға ауыстырылуы мүмкін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов

О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/378-6с "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 11 июня 2025 года № 27/244-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2025 года № 36264
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/378-6с "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29) следующее изменение:
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент", утвержденных указанным решением:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Присвоение звания "Почетный гражданин города Шымкент" осуществляется один раз в год и приурочивается ко Дню города. Ежегодно звания "Почетный гражданин города Шымкент" могут быть удостоены не более двадцати пяти человек. В случае, если присвоение указанного звания не производилось в текущем году, оно может быть перенесено на следующий год.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов