"Шымкент қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 52/444-6с шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 25/227-VIII шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 9 сәуірде № 236-17 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/284-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 12.12.2025 № 31/284-VIII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 17 шілдедегі № 52/444-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 56 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-9-тармағына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-1-бабы 2-тармағына, "Тұрғын үй сертификаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 417 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18883 болып тіркелген) сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері:
әлеуметтік көмек түрінде тұрғын үй сертификатының мөлшері қарыз сомасының 10%, бірақ 1 000 000 (бір миллион) теңгеден артық емес мөлшерде айқындалсын.
әлеуметтік қолдау түрінде тұрғын үй сертификатының мөлшері қарыз сомасының 10%, бірақ 1 000 000 (бір миллион) теңгеден артық емес мөлшерде айқындалсын.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов

О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 17 июля 2019 года № 52/444-6с "Об определении размеров и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 28 марта 2025 года № 25/227-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 9 апреля 2025 года № 236-17. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 12 декабря 2025 года № 31/284-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 12.12.2025 № 31/284-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 17 июля 2019 года №52/444-6с "Об определении размеров и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 56) следующее изменение:
в преамбулу внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении к указанному решению:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Размер жилищного сертификата:
размер жилищного сертификата в виде социальной помощи определить в размере 10% от суммы займа, но не более 1 000 000 (одного миллиона) тенге;
размер жилищного сертификата в виде социальной поддержки определить в размере 10% от суммы займа, но не более 1 000 000 (одного миллиона) тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов