"Мұғалжар ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беру мектептеріне тасымалдау схемалары мен тәртібін бекіту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 348 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 22 мамырдағы № 182 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 мамырда № 8723-04 болып тіркелді
Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұғалжар ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беру мектептеріне тасымалдау схемалары мен тәртібін бекіту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 348 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5679 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 - қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұғалжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Д. Ермаганбетов

О внесении изменения в постановление акимата Мугалжарского района от 25 сентября 2017 года № 348 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Мугалжарского района"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 22 мая 2025 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 мая 2025 года № 8723-04
Акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 25 сентября 2017 года № 348 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Мугалжарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5679) следующее изменение:
приложение 2 указанного постановления исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Д. Ермаганбетов