"Ақтөбе қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 ақпандағы № 145 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 369 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37637 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 ақпандағы № 145 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8501 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Ақтөбе қалалық мәслихатының төрағасы А. Даржанова

О признании утратившим силу решения маслихата города Актобе от 8 февраля 2024 года № 145 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 18 декабря 2025 года № 369. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37637
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 8 февраля 2024 года № 145 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8501).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе маслихата города Актобе после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата города Актобе А. Даржанова