Ақтөбе облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 246 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 тамызда № 36714 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева
2025 жылғы 27 тамыздағы
№ 246 шешіміне қосымша
Ақтөбе облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 351 "Ақтөбе облысының су объектілерінде жалпы су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4685 тіркелген);
2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 86 "Ақтөбе облысының су объектілерінде жалпы су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5193 тіркелген);
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 433 "Ақтөбе облысының су объектілерінде жалпы су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 351 шешіміне толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6269 тіркелген);
4. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 45 "Ақтөбе облысының су объектілерінде жалпы су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8384 тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Актюбинского областного маслихата
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 августа 2025 года № 246. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2025 года № 36714
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актюбинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева
Приложение к решению
от 27 августа 2025 года № 246
Перечень утративших силу некоторых решений Актюбинского областного маслихата
1. Решение Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 351 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4685);
2. Решение Актюбинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 86 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 351 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5193);
3. Решение Актюбинского областного маслихата от 19 июня 2019 года № 433 "О внесении дополнения в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 351 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6269);
4. Решение Актюбинского областного маслихата от 5 июля 2023 года № 45 "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 351 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8384).