Ақмола облысының Бурабай ауданында казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекараларын айқындау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № А-3/164 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 наурызда № 8901-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № А-9/508 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 23.09.2025 № А-9/508 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысының Бурабай ауданының Щучье көлі жағалауының оңтүстік-шығыс бөлігінде, Үлкен Шабақты көлі жағалауының солтүстік, солтүстік-батыс бөлігінде және Текекөл көлінің айналасында казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақ шекараларында айқындалсын.
2. "Ақмола облысының Бурабай ауданында казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекараларын айқындау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № А-7/356 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23708 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт министрлігі
Ақмола облысы әкімдігінің
2025 жылғы 27 наурыздағы
№ А-3/164 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының Бурабай ауданының Щучье көлі жағалауының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтың шекаралары
Шартты белгілер
Казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақ
Ақмола облысының Бурабай ауданының Үлкен Шабақты көлі жағалауының солтүстік, солтүстік-батыс бөлігінде және Текекөл көлінің айналасында орналасқан казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтың шекаралары
Шартты белгілер
Казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақ

Об определении границ территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) в Бурабайском районе Акмолинской области
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 27 марта 2025 года № А-3/164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2025 года № 8901-03. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23 сентября 2025 года № А-9/508
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23.09.2025 № А-9/508 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) территорию, расположенную в юго-восточной части побережья озера Щучье, в северной, северо-западной части побережья озера Большое Чебачье и вокруг озера Текеколь Бурабайского района Акмолинской области в границах согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об определении границ территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) в Бурабайском районе Акмолинской области" от 21 июля 2021 года № А-7/356 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23708).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 27 марта 2025 года
№ А-3/164
Границы территории для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов), расположенной в юго-восточной части побережья озера Щучье Бурабайского района Акмолинской области
Условные обозначения
Территория для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов)
Границы территории для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов), расположенной в северной, северо-западной части побережья озера Большое Чебачье и вокруг озера Текеколь Бурабайского района Акмолинской области
Условные обозначения
Территория для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов)