Зеренді ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 4 "Зеренді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2025 жылғы 8 мамырдағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 8 мамырда № 8928-03 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданы әкімінің "Зеренді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6995 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
5, 8, 36, 41, 42, 53, 58 жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
5.
№ 510 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ұялы ауылы, Бейбітшілік көшесі, 44, 2 пәтер. Медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ұялы ауылы.
8.
№ 513 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қазақстан ауылы, Орталық көшесі, 19. Медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қазақстан ауылы.
36.
№ 541 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Павловка ауылы, Жастар көшесі, 4, 3 пәтер. Медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Павловка ауылы.
41.
№ 546 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бұлақ ауылы, Жасыл ел көшесі, 6. Ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бұлақ ауылы.
42.
№ 547 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жолдыбай ауылы, Орталық көшесі, 10. Ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жолдыбай ауылы.
53.
№ 558 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Көктерек ауылы, Бейбітшілік көшесі, 18. Медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Көктерек ауылы.
58.
№ 563 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарауыл Қанай би ауылы, Қанай би атындағы көшесі, 10. Ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарауыл Қанай би ауылы, Желтау ауылы.
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Зеренді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданы әкімінің міндетін атқарушы А.Ахмедьянов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Зерендинского района от 29 декабря 2018 года № 4 "Об образовании избирательных участков в Зерендинском районе"
Решение акима Зерендинского района Акмолинской области от 8 мая 2025 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2025 года № 8928-03
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Зерендинского района "Об образовании избирательных участков в Зерендинском районе" от 29 декабря 2018 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6995) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строки 5, 8, 36, 41, 42, 53, 58 изложить в новой редакции:
"
5.
Избирательный участок № 510
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район,
село Уялы, улица Бейбитшилик, 44, квартира 2.
Здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Уялы.
8.
Избирательный участок № 513
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Казахстан, улица Орталык, 19. Здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Казахстан.
36.
Избирательный участок № 541
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Павловка, улица Жастар, 4, квартира 3. Здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Павловка.
41.
Избирательный участок № 546
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Булак, улица Жасыл ел, 6. Здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Булак.
42.
Избирательный участок № 547
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район,
село Жолдыбай, улица Орталык, 10. Здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Жолдыбай.
53.
Избирательный участок № 558
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Коктерек, улица Бейбитшилик, 18. Здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Коктерек.
58.
Избирательный участок № 563
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карауыл Канай-бия, улица имени Канай би, 10. Здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карауыл Канай-бия, село Желтау.
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Зерендинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Зерендинского района А.Ахмедьянов
"СОГЛАСОВАНО"
Зерендинская районная
территориальная избирательная комиссия