Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/176 "Тереңдете өңдеп өнім өндіру үшін сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 мамырдағы № А-5/265 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 22 мамырда № 8943-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тереңдете өңдеп өнім өндіру үшін сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/176 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8446 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2025 жылғы 22 мамырдағы
№ А-5/265 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 16 сәуірдегі
№ А-4/176 қаулысына
1-қосымша
Тереңдете өңдеп өнім өндіру үшін сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативі
Ауылшаруашылық өнімінің атауы
Тереңдете өңделген өнімдердің атауы
Субсидия нормативі, теңге/килограмм
Сүт
Сары май

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 16 апреля 2021 года № А-4/176 "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки"
Постановление акимата Акмолинской области от 22 мая 2025 года № А-5/265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2025 года № 8943-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" от 16 апреля 2021 года № А-4/176 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8446) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 22 мая 2025 года
№ А-5/265
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 16 апреля 2021 года
№ А-4/176
Норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Норматив субсидий, тенге/килограмм
Молоко
Сливочное масло