Ақмола облысы Бұланды ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/228 және Ақмола облысы мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 8С-19-6 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 сәуірде № 8921-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, "Ақмола облысы Бұланды ауданы Айнакөл ауылдық округінің әкімшілік-аумақтық құрылымын өзгерту туралы ұсыныстар енгізу туралы" бірлескен Бұланды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12-393 қаулысының және Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-25/5 шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бұланды ауданының Айнакөл ауылдық округі таратылсын және есептік деректерден шығарылсын.
2. Бұланды ауданы Айнакөл ауылдық округінің Айнакөл және Острогорка ауылдарының әкімшілік-аумақтық бағыныстылығы Бұланды ауданы Журавлевка ауылдық округінің әкімшілік-аумақтық бағыныстылығына беру жолымен өзгертілсін.
3. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола блысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов

Об изменении административно-территориального устройства Буландынского района Акмолинской области
Совместное постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2025 года № А-5/228 и решение Акмолинского областного маслихата от 29 апреля 2025 года № 8С-19-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2025 года № 8921-03
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного постановления акимата Буландынского района от 24 декабря 2024 года № А-12-393 и решения Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 8С-25/5 "О внесении предложений об изменении административно-территориального устройства Айнакольского сельского округа Буландынского района Акмолинской области", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить и исключить из учетных данных Айнакольский сельский округ Буландынского района Акмолинской области.
2. Изменить административно-территориальную подчиненность сел Айнаколь и Острогорка Айнакольского сельского округа Буландынского района путем передачи в административно-территориальную подчиненность Журавлевского сельского округа Буландынского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской областий М.Ахметжанов
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов