Ақмола облысы Егіндікөл ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/229 және Ақмола облысы мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 8С-19-7 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 сәуірде № 8920-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, "Ақмола облысы Егіндікөл ауданының ауылдық округін құру жөнінде ұсыныс енгізу туралы" бірлескен Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № а-12/216 қаулысының және Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С26-4 шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалпы алаңы 3624 гектар Спиридоновка және Абай ауылдарының шекараларында Егіндікөл ауданының Спиридоновка ауылдық округі әкімшілік-аумақтық бірлігі құрылсын, Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылдық округінің әкімшілік орталығы Спиридоновка ауылы айқындалсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов

Об изменении административно-территориального устройства Егиндыкольского района Акмолинской области
Совместное постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2025 года № А-5/229 и решение Акмолинского областного маслихата от 29 апреля 2025 года № 8С-19-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2025 года № 8920-03
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного постановления акимата Егиндыкольского района от 25 декабря 2024 года № а-12/216 и решения Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С26-4 "О внесении предложения об образовании сельского округа Егиндыкольского района Акмолинской области", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Образовать административно-территориальную единицу Спиридоновский сельский округ Егиндыкольского района в границах сел Спиридоновка и Абай общей площадью 3624 гектар, определить административным центром Спиридоновского сельского округа Егиндыкольского района село Спиридоновка.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов