"Астана қаласының су объектілерінде су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылық пайдалану режимін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 205-2263 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 мамырдағы № 205-1289 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 23 мамырда № 1411-01 болып тіркелді
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының су объектілерінде су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылық пайдалану режимін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 205-2263 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1359-01 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыда:
1-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
"
5-1
Нұра-Есіл арнасы (арна учаскесі)
51°05'26.3"N 71°27'32.4"E
51°05'04.5"N 71°26'57.7"E
51°05'25.5"N 71°27'34.4"E
51°05'03.3"N 71°26'59.5"E
80
35
".
2. "Астана қаласының Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Келісілді:
"Астана қаласының Сәулет, қала
құрылысы және жер қатынастары
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
"Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Есіл
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
"Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау комитетінің
Астана қаласы бойынша
Экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгi
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетiнің Астана
каласының Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаментi" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы

О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 20 октября 2023 года №205-2263 "Об установлении водоохранных зон, полос на водных объектах города Астаны и режима их хозяйственного использования"
Постановление акимата города Астаны от 5 мая 2025 года № 205-1289. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 мая 2025 года № 1411-01
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 20 октября 2023 года № 205-2263 "Об установлении водоохранных зон, полос на водных объектах города Астаны и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1359-01) следующее дополнение:
в указанном постановлении:
приложение 1 дополнить строкой, порядковым номером 5-1, следующего содержания:
"
5-1
Канал Нұра-Есіл (участок канала)
51°05'26.3"N 71°27'32.4"E
51°05'04.5"N 71°26'57.7"E
51°05'25.5"N 71°27'34.4"E
51°05'03.3"N 71°26'59.5"E
80
35
".
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление охраны окружающей среды и природопользования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Согласовано:
Руководитель Государственного
учреждения "Управление архитектуры,
градостроительства и земельных
отношений города Астаны
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Есильская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Департамент экологии по
городу Астана Комитета
Экологического регулирования
и контроля Министерства
экологии и природных
ресурсов Республики Казахстан"
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Департамент санитарно-
эпидемиологического контроля
города Астана Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"