"Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 374/48-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37788 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1385-01 нөмірімен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 19 июня 2024 года № 185/23-VIII "Об определении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 26 декабря 2025 года № 374/48-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37788
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 19 июня 2024 года № 185/23-VIII "Об определении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1385-01).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден